Массімміліано Алегрі: З Лаціо була гра страждань

Алегрі прокоментував вихід Ювентуса у фінал Кубка Італії

Головний тренер Ювентуса Массімміліано Алегрі прокоментував поразку від Лаціо (1:2) у другому півфінальному матчі Кубка Італії, яке, проте, дозволило туринцям вийти у фінал за сумою двох поєдинків (3:2).

«Це була гра страждань, ми знали, що так воно і буде, особливо після того, як пропустили гол одразу у дебюті другого матчу. У нас було кілька моментів із Влаховичем та Бремером. Ми ризикували капітулювати, але потім покращили гру і провели добрий другий тайм. Це було непросто, тому що, пропустивши контратаки на початку другого тайму, команда могла розсипатись.

Вийти у фінал ніколи не буває легко: за останні три роки ми зіграли два фінали Кубка Італії. Тепер ми маємо зосередитись на Серії А, оскільки ще не вийшли до Ліги чемпіонів. У найближчі вихідні на нас чекає зустріч із Міланом.

На даний момент грати за Ювентус означає дуже багато. Це матчі, які з різних причин за останні півтора роки ми не зіграли як слід. Минулого року ситуація була не ідеальною: поза межами поля відбувалося багато подій.

Цього сезону ми боролися, були в одному ряду з Інтером до січня, а потім розвалилися. Останні кілька місяців були під великим тиском, ми набрали кілька очок у Серії А, але ми ще маємо можливість закріпити за собою місце в Лізі чемпіонів і зіграти у фіналі Кубка Італії.

Ми чудово знали, що він з Кубка вплине на нашу психологію перед суботньою грою з Міланом. Не будемо ходити навкруги: тиск у Ювентусі величезний, і це було випробуванням для гравці.

Вони залишалися у грі, покращувалися протягом усього другого тайму. Ми припускалися помилок, але також створювали сприятливі моменти. Незважаючи на те, що Лаціо сьогодні грав дуже добре, за сумою двох матчів, я думаю, ми заслужили на вихід у фінал.

Вихід у фінал також є кваліфікацією на Суперкубок Італії, тому це важливо для клубу з фінансової точки зору. Критика на адресу Ювентус завжди буде. Перша половина сезону пройшла чудово, чого ніхто не очікував. На той момент люди думали, що ми зможемо поборотися з Інтером, але я турбувався, що у нас можуть виникнути труднощі у другому колі. У нас була велика перевага, і ми подумки вирішили завершити боротьбу достроково», - сказав Алегрі.

У фіналі Кубка Італії 15 травня Ювентус зіграє проти переможця пари Аталанта - Фіорентіна (перший матч виграла Фіорентина (1:0).

18:24
Олімпійська збірна України здобула четверту перемогу на турнірі у Тулоні і зіграє в фіналі