Друга ліга: Нива Бузова розгромила головного переслідувача і інші результати дня

Лідер Другої української Ліги "Нива" (Бузова) в 11-у турі в гостях розтрощила свого головного переслідувача "Реал Фарму" - 4:0. В середині першого тайму Сомов відкрив рахунок. А по перерві його приклад наслідували ще три партнери Тименко, Семенець та Місюра.

У матчі середняків "Звягель" переграв ВАСТ - 2:0, забивши по голу в середині кожного з таймів. До перерви відзначився Авер'янов, а після відпочинку Бамболя.

Справжні гойдалки влаштували вінницька "Нива" та "Чайка", які переслідують двох лідерів. Загорулько вивів господарів уперед на початку зустрічі. На 34-й хвилині Литовченко відновив рівновагу та вже за хвилину Борячук знову забив за "Ниву". Швець на початку другого тайму довів перевагу господарів до двох голів. Але гості зуміли врятуватись. Спочатку Литовченко оформив дубль, а в компенсований час Махонін встановив остаточний результат цієї бойвої зустрічі - 3:3.

Друга ліга
11 тур

Реал Фарма - Нива Б. - 0:4 (0:1)
Голи: Сомов, 23 (0:1), Тименко, 60 (0:2), Семенець, 66 (0:3), Місюра, 86 (0:4)

Звягель - ВАСТ - 2:0 (1:0)
Голи: Авер'янов, 37 (1:0), Бамболя, 62 (2:0)

Нива В. - Чайка - 3:3 (2:1)
Голи: Загорулько, 11 (1:0), Литовченко, 34 (1:1), Борячук, 35 (2:1), Швець, 56 (3:1), Литовченко, 66 (3:2), Махонін, 90+1 (3:3)

08:46
Олімпіакос - Фіорентина: дивитись онлайн відеотрансляцію фіналу Ліги конференцій