Аякс продовжує штормити: Амстердамці рятуються наприкінці матчу з Фортуною

Аякс втрачає очки на рівному місці

Аякс ніяк не може наблизитись до лідерів чемпіонату Нідерландів, постійно втрачаючи очки на рівному місці.

Ось і в матчі із записним середняком Фортуною амстердамцям довелося рятуватися від поразки. Хоча починалося все краще не вигадати. Вже на 8-й хвилині з передачі колишнього гравця Ліверпуля Хендерсона Тейлор вивів Аякс вперед. Але по перерві все пішло не так. Дуарте та Сірхюйс забили два голи за Фортуну. Врятував господарів від поразки Броббі, який зрівняв рахунок на 88 хвилині – 2:2.

2023-24, Чемпіонат Нідерландів

Аякс - Фортуна С 2:2 (1:0)
Голи: Тейлор Ке., 8 (1:0); Дуарте Д., 49 (1:1); Сірхейс, 66 (1:2); Броббі, 88 (2:2)

Аякс: Рамай; Гуйєр (Гоеі, 80); Шутало Й.; Соса Б. (Форбс, 62); Хато; Каплан А.; Гендерсон; Маннсверк (Ван ден Боомен, 62); Тейлор Ке.; Хлінссон Кр. (Броббі, 62); Акпом
Заміни: Рюйкхофф (від 62)
Запасні: Рульї; Пасвеер; Медич; Тахировiч; Фіц-Джім; Марта
Попередження: Каплан А. 90

Фортуна С: Верріпс; Гут Р.; Пінту І.; Сіовас; Дейкс; Лонвейк (Вут С., 76); Озьякуп (да Круз, 76); Дуарте Д.; Кордоба Ін. (Петерсон К., 86); Оратмангун (Розьє Л., 67); Сірхейс (Грiффiт, 86)
Запасні: Хендрікс Т.; Копманс; Віта Р.; Маркело; Фофана Сад.; Халілович А.; Брааф

18:01
Кевін де Брюйне: За два роки в Саудівській Аравії я б заробив більше, ніж за всю кар'єру
17:44
Мільйони Мбаппе: скільки втратив форвард, пішовши з ПСЖ?