Юрген Клопп: Просто шаленство, що за гравець Макаллістер

Ліверпуль обіграв Шеффілд

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився своїми враженнями від перемоги своєї команди над Шефілд Юнайтед (3:1) у матчі 31-го туру АПЛ.

«Нам довелося копати дуже глибоко, але це нормально. У нас був гарний настрій, але у багатьох моментах футбол був не найкращим.

Ми побачили, як швидкі передачі можуть змінити хід гри. Гол Макалістера повністю змінив хід гри, третій гол також був чудовим. Перший гол Дарвін зробив сам.

Шефілд міг забити вже на 20-й секунді, але Келлехер зробив відмінний сейв. Шеффілд Юнайтед усі 90 хвилин грав так, як хотів. Це було складно, але ми могли грати краще і ми це зробили, щоб перемогти.

Макалістер? Він дуже класний гравець, у першому таймі він грав "шістку", але ми знали, що можемо пересунути його трохи вище. А потім він забив такий гол, що можна сказати, що на його рахунку тепер два найкрасивіші голи дальніми ударами цього сезону. Потім відразу після цього був прямий удар зі штрафного – просто шаленство, що за гравець», – сказав Клопп.

Зазначимо, що після 30 зіграних поєдинків Ліверпуль набрав 70 очок і очолює турнірну таблицю АПЛ.

18:01
Кевін де Брюйне: За два роки в Саудівській Аравії я б заробив більше, ніж за всю кар'єру
17:44
Мільйони Мбаппе: скільки втратив форвард, пішовши з ПСЖ?