Перша Ліга: Інгулець за один тайм знищує Прикарпаття

Інгулець приймав Прикарпаття

У шостому турі чемпіонату Першої ліги України у групі "Чемпіонська" Інгулець приймав Прикарпаття.

Господарам вистачило першого тайму, щоб довести свою безумовну перевагу над суперником. Чотири голи за 40 хвилин і опір було зламано. Дублем відзначився Кольцов, а у перерві між його голами по м'ячу забили Сітало та Богунов.

Інгулець наразі не забезпечив собі вихід до УПЛ, як це зробили сьогодні Карпати. Але це лише справа часу, оскільки його відрив від третьої команди Лівий Берег за чотири тури до фінішу чемпіонату складає вже дев'ять очок.

2023-24, Перша ліга України

Інгулець - Прикарпаття 4:0 (4:0)
Голи: Кольцов, 4 (1:0); Сітало А., 31 (2:0); Богунов, 34 (3:0); Кольцов, 40 (4:0)

Інгулець: Паламарчук О.; Шершень; Мельничук; Малиш; Білоцерковець; Богунов; Кольцов; П'ятов Ол-р; Сад В.; Сітало А.; Козиренко
Запасні: Восконян В.; Боровський А.; Ченбай; Альваро Луіс; Гаджук; Лісняк; Панасенко; Резепов; Романченко А-й; Сидоренко В.Р.; Квасов; Могильний

Прикарпаття: Бобинець; Рудюк В.; Стандік; Швець С.; Шинкаренко Д.; Болденков; Титов; Демків С.; Бучакчийський; Цюцюра; Хома А.
Запасні: Кучерук; Француз В.; Геник; Радульський Ю.; Романов С.; Соловйов Ма.; Беспалько; Барчук; Кос О.

2023-24, Перша ліга України: Таблиці Турніру

04 червня

18:01
Кевін де Брюйне: За два роки в Саудівській Аравії я б заробив більше, ніж за всю кар'єру
17:44
Мільйони Мбаппе: скільки втратив форвард, пішовши з ПСЖ?