Полісся перемагає Кривбас і робить Динамо срібними призерами

another languages: en ru

Дводенний трилер Кривбас — Полісся видався насиченим як на ігрові моменти, так і обставини, в яких він проходив. Підопічні Юрія Вернидуба виходили на поле, знаючи, що Дніпро-1 програв Олександрії, а це означає - фактично вручив бронзові нагороди Кривбасу. Але залишалася ще примарна надія на срібло... Проте не позбавлене амбіцій на єврокубкову путівку Полісся точно збиралося дати бій господарям.

Початок матчу був затьмарений черговою в цей день повітряною тривогою, через яку гру довелося відкласти на 1 годину 20 хвилин. Поєдинок розпочався без особливої гостроти, команди намагалися взяти м'яч під свій контроль, потім поступово Кривбас почав опановувати ініціативу і щоразу турбував захисні порядки Полісся. Підопічні Сергія Шищенка на той момент не могли нічого протиставити - насамперед в організованій комбінаційній грі.

Але, як часто буває, одна подія здатна перевернути все з ніг на голову. Це сталося на 25-й хвилині. Просто шедевральний удар Танковського метрів із 25-ти, який Маханьков був абсолютно нездатний відбити – 0:1. На цьому "вовки" зупинятися явно не збиралися і продовжили тиск на ворота Кривбасу, але матч знову був перерваний повітряною тривогою на 38-й хвилині. Пауза затягнулася, і, за згодою двох сторін, матч вирішили догравати наступного дня.

Очевидно, що така вимушена пауза мала піти на користь господарям, оскільки у них явно не було плану дій на той момент. Однак подальший розвиток подій засвідчив, що висновку зроблено не було. Команда Вернидуба спробувала спочатку чинити якийсь тиск зусиллями, в основному, Луньова та Кузика, але Полісся вміло оборонялося і абсолютно не забувало про гострі контратаки, які стали дуже грізною зброєю житомирян. На 53-й хвилині Фортюне виходив віч-на-віч і мав збільшувати перевагу, - господарів врятував голкіпер.

Кривбас намагався нав'язати свою гру, але у господарів мало що виходило. За 9 хвилин до кінця матч знову було перервано повітряною тривогою, після якої гра відновилася, але місця в ній Кривбас знайти не міг. Полісся втримало переможний рахунок, додавши собі в актив три очки. Кривбас у свою чергу втратив шанси поборотися за срібло, цей комплект нагород та путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів отримає Динамо. А Полісся тепер за два очки від четвертого місця і зберігає шанси на путівку до єврокубків.

Дмитро Купесок, спеціально для terrikon.com

2023-24, Чемпіонат України: Турнірна таблиця

2023-24, Чемпіонат України

Кривбас - Полісся 0:1 (0:1)
Голи: Танковський, 25 (0:1)

Кривбас: Маханьков; Бескоровайний; Кузик Д.; Сантіні Н.; Дібанго (По Ж-М., 60); Бізімана Д. (Бандейра, 82); Хомченовський; Задерака (Блізніченко В., 72); Понєдєльнік (Стецьков, 82); Соса Д.; Луньов
Запасні: Хома Б.; Омельченко І.; Татарков; Рябов; Твердохліб Є.; Кожушко; Дебелко
Попередження: Бескоровайний 21; Дібанго 44; По Ж-М. 78

Полісся: Кудрик; Чоботенко; Кушніренко; Танковський (Крамар Вл., 94); Назаренко Ол-р; Михайліченко Б.; Шабанов; Ндукве (Люфер, 75); Таллес Коста; Мустафаєв Е.; Фортюн Я.

08:46
Олімпіакос - Фіорентина: дивитись онлайн відеотрансляцію фіналу Ліги конференцій