Украина U-17 с боем уступила Польше в отборе на Евро-2022

Сегодня в итальянском городке Колле-ди-Валь-д'Эльса команда Олега Кузнецова при поддержке местной диаспоры провела второй матч в элит-раунде квалификации Евро-2022 (U-17).

С первых минут матча с Польшей украинцы захватили инициативу, чаще били по воротам, подали больше угловых. Но вскоре поляки выровняли игру. Проигрывая по опасным моментам, соперники украинцев дождались своих шансов и под занавес тайма дважды поразили ворота Кравца.

За счет замен в перерыве Олег Кузнецов попытался изменить ход событий во втором тайме. Наша команда побежала вперед, но на 58-й минуте снова пропустила. Тем не менее, украинцы не опустили руки, и практически сразу сократили разрыв в счете благодаря точному удару Гусева. 1:3.

В оставшееся до финального свистка время сине-желтые выглядели острее своего соперника и забили еще раз на 88-й минуте благодаря Дзеню. Украинцы могли и сравнять счет, но им не повезло.

Добавим, что учитывая турнирную ситуацию, сборной Украины нужно брать очки в заключительном матче с Италией и учитывать результаты поединков конкурентов.

Украина (U-17) - Польша (U-17) - 2:3 (0:2)

Голы: Гусев (61), Дзень (88) — Ткач (36), Смиглевский (45+1), Славинский (58).

Украина (U-17): Кравец, Гусев, Сизонюк, Балаба, Огарков (Билоконь, 46), Василец, Янович (к) (Деркач, 46), Маткевич (Микитюк, 64), Кремчанин, Янчишин, Фирман (Дзень, 46).

Україна U-17 з боєм поступилася Польщі у відборі на Євро-2022

Сьогодні в італійському містечку Колле-ді-Валь-д'Ельса команда Олега Кузнецова за підтримки місцевої діаспори провела другий матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022 (U-17).

Порівняно з переможним матчем проти Косова головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов у стартовому складі своєї команди зробив лише дві заміни. Мабуть, дії підопічних наставника задовольнили.

Із перших хвилин українці захопили ініціативу, вони частіше били по воротах, подали більше кутових. Але невдовзі поляки вирівняли гру. Було багато боротьби. І знову доводиться констатувати, що відсутність ігрового тонусу в наших хлопців позначалася й на колективних діях. Одного характеру в першому таймі не вистачило. Програючи за небезпечними моментами, поляки таки дочекалися своїх шансів і під завісу тайму двічі вразили ворота Кравця.

За рахунок замін у перерві Олег Кузнецов спробував змінити перебіг подій у другому таймі. Наша команда побігла вперед, але на 58-й хвилині ми знову пропустили. Тим не менш, українці не опустили руки, і практично одразу скоротили розрив у рахунку завдяки влучному удару Гусєва. 1:3.

У час, що залишився до фінального свистка, синьо-жовті виглядали гостріше за свого суперника. Небезпечно били по воротах Кремчанін, Гусєв, але голкіпер поляків був на висоті. Тем не менш, гол назрівав, і на 88-й хвилині Дзеню вдалося таки забити. 2:3. Українці могли й зрівняти рахунок, але не пощастило. І якщо підсумовувати гру, то найбільш логічним рахунком була б нічия.

Нагадаємо, для потрапляння у фінальний турнір потрібно посісти у групі перше або друге місце (у другому випадку необхідно мати не гірший показник, ніж в Угорщини, що посіла друге місце у групі 1 з одним золотим очком (у матчах проти першої та третьої команд) і різницею м'ячів -2).

За однакової кількості очок безпосередньо в групі за регламентом враховують насамперед особисті зустрічі. Враховуючи ситуацію, збірній України потрібно брати очки в заключному матчі з Італією та зважати на результати поєдинків конкурентів.

Україна (U-17) — Польща (U-17) — 2:3 (0:2)

Голи: Гусєв (61), Дзень (88) — Ткач (36), Сміглевський (45+1), Славинський (58).

Україна (U-17): Кравець, Гусєв, Сизонюк, Балаба, Огарков (Білоконь, 46), Василець, Янович (к) (Деркач, 46), Маткевич (Микитюк, 64), Кремчанін, Янчишин, Фірман (Дзень, 46)