Божевільна п'ятниця в ЧУ U-19: автоголи, незабиті пенальті та інше

Джерело: terrikon.com
Сьогодні у молодіжному чемпіонаті України відбулося чотири матчі, кожен з яких мав свою родзинку.

"Колос" на виїзді обіграв "Металіст" - 2:0, але в протоколі навпроти графи голи немає жодного прізвища гравців клубу з Ковалівки. Справа в тому, що результат матчу вирішили два автоголи. Причому, їх автором стала одна людина – Кирило Влага. Забий він ще раз, міг би м'яч на згадку забрати.

По-своєму цікавою була зустріч "Олександрії" з "Ворсклою", що завершилася внічию - 1:1. Тут гості примудрилися не реалізувати одразу два пенальті. На четвертій хвилині Артем Сердюк влучив у штангу, а на 87-й господарів після удару Тарса Галаса врятував воротар. Як треба бити з одинадцятиметрової позначки полтавцям показав гравець господарів Ярослав Базаєв на 71-й хвилині. Але перемогу "Олександрії" святкувати не вдалося. Вже у компенсований час Дмитро Ященко зрівняв рахунок. Причому зробив це з гри.

"Верес" у рідних стінах розгромив "Кривбас" - 5:1. Господарі з методичністю конвеєра відправляли м'ячі до сітки суперника. У першому таймі це зробили Орест Лепський та Святослав Зайко, а по перерві Дмитро Годя, Ігор Вороб'як та Олександр Савчук. І лише після цього Богдану Пасічному дозволили забити гол престижу.

А родзинкою протистояння "Миная" та "Інгульця" стало те, що цей матч виявився єдиним, у якому голів не забивали.

Чемпіонат України U-19
19 тур

Верес - Кривбас - 5:1 (2:0)
Голи: Лепський, 17 (1:0), Зайко, 41 (2:0), Годя, 55 (3:0, пенальті), Вороб'як, 61 (4:0), Савчук, 74 (5:0), Пасічний , 90+1 (5:1)

Металіст - Колос - 0:2 (0:1)
Голи: Влага, 22 (0:1, автогол), Влага, 82 (0:2, автогол)

Олександрія - Ворскла - 1:1 (0:0)
Голи: Базаєв, 71 (1:0, пенальті), Ященко, 90+2 (1:1)
Незабиті пенальті: Сердюк, 4, Галас, 88 (обидва – Ворскла)

18:53
Валерій Бондар: Я вам покажу ногу Судакова. Якщо це не друга жовта, то що тоді жовта?
18:13
Младен Бартулович про суддю: З перших хвилин видно було, що він хоче допомогти Шахтарю
17:57
Рівняння на Олімпіакос: Щоб пройти до півфіналу, Ліверпулю доведеться переписати історію
17:40
Шокуючий аудіт: з УАФ вивели більше мільярда через офшори
17:28
Італія та Німеччина близькі до 5-го клубу у Лізі Чемпіонів.
17:15
Аллегрі: Це не перший випадок, коли в цей період з’являються чутки про звільнення