23:59

Заміна. РБ Лейпциг. Шлагер К. пішов, Кампль вийшов

87
23:48

Гол. Манчестер Сіті. Альварес Хул. 3:2. Доку віддав на Фодена, той з невеличким рикошетом перевів м'яч на Альвареса і аргентинець без перешкод розстріляв ворота суперника.

85
23:46

Холанд головою пробив у руки голкіпера після навісу Фодена.

76
23:37

Карвалью забиває, але його гол скасовано через офсайд.

23:31

Гол. Манчестер Сіті. Фоден. 2:2. Після пасу Гвардіола, Фоден на прийомі прибрав Сімакана і точно пробив.

68
23:28

Аке головою пробив ворота після навісу Альвареса.

23:15

Гол. Манчестер Сіті. Холанд Е. 1:2. Фоден прокинув повз захисників на норвежця і Ерлінг скорочує відставання в рахунку.

23:12

Кинулись господарі в атаку відразу по перерві, але Лейпциг дуже дисципліновано грає біля своїх воріт і Гвардіола вже готує Доку і Альвареса до виходу на поле.

22:49

Холанд після навісу Гріліша головою пробив точно в руки Бласвіху.

22:48

Лейпциг за хвилину-дві заробив усі свої чотири кутові за перший тайм, але без зиску.

22:46

Чотири хвилини додано.

43
22:44

Знову Клостерман підчатував помилку Холанда на прийомі, не складається щось сьогодні у норвежця з обробкою м'яча.

22:37

До речі, Лейпцигу залишається забити ще один гол, щоб випередити Ман Сіті в таблиці онлайн.

35
22:36

Холанд щосили запускає м'яч на трибуну замість того, щоб спрямувати його у ворота.

33
22:35

Гол. РБ Лейпциг. Опенда. 0:2. Знову в захисті МС вакуум. Після пасу Сімонса Опенда прокинув Діаша, дочекався Гвардіола, прибрав його на замасі і пробив повз Ортегу.

30
22:30

Льюіс з вбивчої позиції пробив вище воріт.

29
22:30

Відібрав м'яч у Холанда Клостерман на лінії штрафного, як у дитини цукерку.

22:27

Не той зараз Ман Сіті, Лейпциг грає з високим пресингом абсолютно без якогось остраху перед грізним опонентом.

21
22:22

Жовта картка. Манчестер Сіті. Рубен Діаш. За гру високо піднятою ключкою (правою).

17
22:18

Холанд мав виходити віч-на-віч з голкіпером Лейпцига, але не зумів обробити м'яч.

16
22:17

Діаш головою пробив трохи вище поперечини після навісу Гріліша зі штрафного - реальна нагода зрівняти рахунок була у господарів.

13
22:14

Гол. РБ Лейпциг. Опенда. 0:1. Все дуже просто - пас від воротаря, Опенда виграв боротьбу у Аканджі, вийшов сам на сам і пробив повз Ортегу.

8
22:09

Сімонс ані удару не виконав, ані прострілу, а просто віддав м'яч Аканджі.

5
22:06

Сімонс опинився насамоті перед штрафним і пробив на виконання, але повз дальній кут.

3
22:04

Заблоковано удар Сілви з меж штрафного.

22:00

1-й тайм розпочався

21:17

В очному протистоянні залишилося вирішити, хто стане переможцем групи G. Фаворит тут англійський клуб. Щоб позбавити Ман Сіті цього звання німецькому клубу потрібно виграти з різницею у три м'ячі. У Манчестері! Завдання із розряду фантастики.

21:18

І Манчестер Сіті і РБ Лейпциг свої завдання у груповому етапі Ліги чемпіонів уже вирішили – обидві команди вже після четвертого туру забезпечили собі плейоф турніру.