Наполи: 1. Мерет, 5. Жуан Жесус, 13. Ррахмани, 17. Оливера М., 22. Ди Лоренцо, Каюстье( до 68'), 21. Политано( до 76'), 68. Лоботка, 77. Кварацхелия( до 68'), 99. Замбо-Ангисса, 9. Осимхен( до 76')
Замены: 29. Линдстрем(с 68'), 8. Траоре Амед(с 68'), 18. Симеоне(с 76'), 81. Распадори(с 76')
Запасные: Контини Н., 95. Голлини, 6. Мариу Руи, 55. Эстигор, 56. Маццокки, 3. Натан

Барселона: 1. Тер Штеген, 4. Араухо Р., 5. Мартинес Ин., 15. Кристенсен А.( до 86'), 23. Кунде, 2. Канселу, 21. де Йонг Ф., 22. Гюндоган, 27. Ямаль( до 80'), 8. Педри( до 86'), 9. Левандовски Р.
Замены: 11. Рафинья(с 80'), 14. Феликс Ж.(с 86'), 18. Ромеу(с 86')
Запасные: 13. Пенья И., 87. Астралага, 33. Кубарси, 39. Форт Г., 20. Роберто С., 29. Касадо М., 32. Марин Ф., 38. Гиу Марк, 19. Роке

Предупреждения: де Йонг Ф. 15', Мартинес Ин. 75', Кристенсен А. 78'

23:58

2-й тайм завершився

95
23:58

Останній шанс змінити рахунок змарнував Гюндоган, сантиметрів не вистачило йому, щоб вразити кут воріт.

23:58

4 хвилини додано.

23:59

Пожежа в штрафному Барси після кутового, не повірите, ситуацію врятував Левандовський.

23:59

Гол. Наполі. Осімген. 1:1. Мартінес впав в боротьбі з Осімхеном, але Віктор піднявся, а опонент ні і Осімхен пробив повз Тер Штегена.

75
23:59

Жовта картка. Барселона. Мартінес Ін.

23:27

Новий, третій за сезон тренер Наполі Кальцоне здивував - в середині другого тайму знімати Кварацхелію, мало б хто на таке наважився.

23:23

Педрі пробив по центру, але дуже неприємно для Мерета, який відбиває м'яч на кутовий.

60
23:19

Гол. Барселона. Левандовські Р. 0:1. Роберт зробив те, що вміє найкраще. Прийняв м'яч - пробив. І два захисники поруч завадити не змогли. Браво!

55
23:12

Левандовський непогано закидав на Педрі, але трохи засильно.

49
23:07

Гюндоган вирішив пробити на техніку, а напевно треба було бити на силу, Мерет спокійно в падінні забирає м'яч.

46
23:04

Політано - перший удар Наполі в матчі - метрах в п'яти від стійки, таке собі.

23:02

2-й тайм розпочався

22:49

1-й тайм завершився

22:47

Команди вирішили почати відпочивати хвилин за 10 до перерви. Логічно, треба все вирішувати у другому таймі. Чекаємо дива.

33
22:35

Левандовський після навісу Гюндогана зі штрафного пробив головою дуже невдало.

22:25

А де атака Наполі в першій половині першого тайму???

23
22:24

Гюндоган сподівавіся відкрити рахунок, але Мерет знову зіграв бличскуче.

22
22:23

Девандовський пробиває в дотик з близької відстані, але прямо в Мерета.

15
22:17

Жовта картка. Барселона. де Йонг Ф.

14
22:16

Левандовський пробив з незручного положення з гострого кута, м'яч летить повз ближню стійку.

8
22:10

Парирує голкіпер Наполі удар Ямаля, далі могло бути продовження, але захисники Наполі впорались.

3
22:05

Першого удару з під захисника завдає Ямаль, м'яч летить повз лв'ятку.

22:01

1-й тайм розпочався

12:15

У Барселони ситуація трохи краща. Синьо-гранатові номінально борються за чемпіонство, але якість гри Барси протягом усього сезону пригнічує. Що й спричинило закономірний результат - Хаві вже оголосив, що влітку залишить посаду головного тренера.

12:15

Наполі та Барселона підходять до свого першого протистояння в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів не в найкращому стані. Головним чином це стосується психології. Неаполітанці, які минулого сезону катком пройшлися по Серії А, ризикують взагалі не потрапити до єврокубків. Як наслідок – чергова перестановка на тренерському містку. Причому Вальтера Маццарі було звільнено якраз напередодні матчу з каталонцями.