Бавария: 1. Нойер, 4. де Лигт, 15. Дайер, 22. Геррейру( до 78'), 6. Киммих, 8. Горецка, 10. Сане Л.( до 89'), 45. Павлович Ал., 25. Мюллер( до 78'), 42. Мусиала( до 90'), 9. Кейн Г.
Замены: 19. Дэйвис(с 78'), 39. Тель М.(с 78'), 24. Лаймер(с 89'), 7. Гнабри(с 90')
Запасные: 17. Перец Да., 26. Ульрайх, 3. Ким М.Ч., 17. Сарагоса Бр., 13. Шупо-Мотинг

Лацио: 94. Проведель, 13. Романьоли, 34. Хила, 3. Пеллегрини Лу.( до 90'), 5. Весино( до 61'), 7. Андерсон Ф.( до 75'), 8. Гендузи, 10. Альберто Л.( до 80'), 20. Дзакканьи( до 61'), 77. Марушич, 17. Иммобиле( до 61')
Замены: 32. Катальди(с 61'), 18. Исаксен Г.(с 61'), 19. Кастелланьос(с 61'), 9. Педро(с 75'), 6. Камада(с 80')
Запасные: 33. Сепе, 61. Магро Ф., 15. Казале, 23. Хюсай, 51. Руджери Ф., 29. Лаццари М., 56. Наполитано

Предупреждения: Романьоли 81', Катальди 88', Пеллегрини Лу. 90'

Рефери: Vincic S. (Slo)

23:55

22-4 - статистика ударів. 7-0 у площину. Бвварія володіла м'ячем 63% відсотки часу.

23:54

Тухель надсилає повітряні поцілунки трибунам - він залишається.

23:53

Вітаємо фанатів Баварії - вона проходить до чвертьфіналу ЛЧ. у 12-те за 13 останніз сезонів.

23:53

2-й тайм завершився

23:52

Лаціо відверто здався. Жахлива ніч для римлян.

23:51

4 компенсовані хвилини команди просто дограють.

23:49

За хвилину до кінця Лаціо раптом вмикнув пресінг. Дуже своєчасне рішення.

88
23:48

Жовта картка. Лаціо. Катальдi. Знов попередження на Кейні - цього разу дали по ногах. Певно, від розпачу.

84
23:43

Класичні хвилини догравання. Наче Лаціо щось хоче, але не може. Баварія може, але вже не дуже хоче.

23:40

0 ударів в площину воріт у Лаціо.

81
23:40

Жовта картка. Лаціо. Романьолi. Перша жовта у цій зустричі. Романьолі у повітрі врізався у шию Кейну

23:36

У Лаціо був потенційно небезпечний штрафний, але гості примудрилися порушити правила в атаці. Матч-фіаско для Саррі. Безпорадність.

23:34

Кейн вирішив на хет-трик зробити заявку, та з гострого кута пробив кудись на верхній ярус трибун.

71
23:31

Небезпечно! Мюллер влучає у штангу. Здається, Проведель трохи завадив. І за 10 секунд вже Сане ледь не закручує у 9.

23:26

33-й гол Кейна у сезоні.

66
23:26

Гол. Баварія. Г. Кейн. Сане!!!! Ну а потом вже Кейн. Лерой класно пробив у дальній кут, Проведель зреагував. Але у Баварії є людина-гол. Реінкарнація Герда - Гаррі. Підлаштувався і добив в порожні.

65
23:24

Баварія контролює м'яч без загострень

63
23:22

Другим номером Баварія виглядає не так переконливо. У Лаціо поступово зникає побоювання, римлянам нічого не лишається, як йти веред.

23:21

Можливо свіжі сили від Саррі змінять щось у цій грі.

23:18

Геррейру пробачає. Кейн у контратаці дав партнеру на хід на кут штрафного. Рафаел не влучив у дальній кут.

55
23:16

Спроба Кімміха закинути до штрафного під удар - Лаціо відбилося.

23:13

Так Баварія зараз грає за рахунком, не форсує подій. Нагадаю, рахунок 2:1 на користь німців за сумою двох матчів.

49
23:12

Де Лігт блокує удар Іммобіле. Чіро впав на газон, тримається за коліно. ВАР не реагує.

48
23:10

Гравці Лаціо розгорнули свою контратаку від центру поля аж до Проведеля. Просто бояться суперника.

23:08

Звісно ми в таке не повіримо, перед власними вболівальниками мюнхенці на таке просто не мають права виконувати. Тим більше, за неймовірною ігровою перевагою.

46
23:07

Зовсім інша Баварія повернулася - нікуди не поспішає, таке враження, що планує грати на утримання.

23:05

2-й тайм розпочався

22:58

15-3 статистика ударів, 3-0 у площину. Непогана реалізація, як для команди у кризі.

22:51

Перший тайм абсолютно логічно залишається за Баварією. 2:1 за сумою двох матчів. Хочеться докинути якоїсь інтриги, але Лаціо просто на голову нижче індивідуально.

22:50

1-й тайм завершився

45
22:49

Гол. Баварія. Мюллер. А Баварія не відпустила Лаціо на перерву. Після подачі кутового де Лігт дуже красиво пробивав по воротах, а Мюллер про всяк випадок підставив голову

43
22:44

Лаціо тягне час, як боксер перед ударом гонга.

40
22:42

Небезпечно! Мусіала ледь не нокаутує гостей. Лаціо розсипався, дозволив удар з клькох метрів - зовсім трохи невлучно.

22:41

Чи є у Саррі план Б

39
22:40

Гол. Баварія. Г. Кейн. Після закидання до штрафного римлян Дайєр схибив, але Кейн пішов на цей м'яч і головою в падінні відкрив рахунок.

37
22:38

Небезпечно! Майже гольова у Лаціо. Де Лігт зрізає подачу прямо на Іммобіле і Чиро мав просто замкнути дальню стійку. Але пробачив захист господарів.

35
22:36

Кімміх увірвався до штрафного з правого флангу, подача на Дайєра, той б'є вище воріт.

34
22:35

Кумедний момент - Вінчіч зірвав атаку Баварії. Підслизнувся і перервав пас Мюллера під удар на Мусіала. Перепросив у Томаса.

31
22:32

Абсолютно випадає Мюллер поки в Баварії.

30
22:30

Лаціо нарешті зачепився за м'яч і влаштував собі 2 спокійних хвилини.

22:28

Візуально дуже велика перевага у мюнхенців. Гол виглядає як питання часу.

24
22:26

Небезпечно! Мусіала виклав під удар Мюллеру просто перед воротами, але Томас пробив в захисника. Геррейру дуже непогано пробивав після відскоку, але і його удар заблокували. Дуже пощастило римлянам.

19
22:20

Останні 5 хвилин Лаціо взагалі існує лише як спарінг-партнер, якого запросили для відпрацювання якихось ударів по ньому.

17
22:18

Кейн з 18 метрів дуже небезпечно, але від ноги захисника м'яч йде на кутовий.

14
22:15

Небезпечно! Проведель робить сейв після удару Мусіали. Той непогано цілив у дальний кут.

11
22:13

Дві невдалих подачі Лаціо до штрафного Баварії (з кутового та після штрафного)

8
22:09

Де Лігт виграє повітря після кутового, але не влучає у ворота.

7
22:08

Сане пішов на двох, віддав до штрафного на Мусіала - удар заблоковано.

6
22:08

Небезпечно! Баварія дуже швидко пройшла центр поля і Сане завершував з меж штрафного, але удар не вийшов сильним і Проведель забрав без надзусиль.

5
22:07

Перший удар Лаціо - Гендузі дозволили пробити метрів з 24 - повз ворота

5
22:05

Ще одна подача до штрафного римлян, цього разу з лівого флангу. Поки Лаціо дозволяє спокійно проходити бровками.

4
22:04

Лаціо повним складом на власній половині поля

2
22:03

Одразу потужна атака Баварії. Закидання практично до воротарського - Лаціо відбився.

22:01

Гра почалася під шалений спів стадіону.

22:01

1-й тайм розпочався

21:59

Для однієї з команд гімн ЛЧ грає востаннє у цьому сезоні.

21:57

Нойєр та Іммобіле виводять команди на поле.

21:56

В ім'я міста - закликає мюнхенців величезний банер за воротами.

21:53

Як завжди пульсує червоним кольором Альянц Арена на представленні гравців. Дуже ефектно.

21:30

Дейвіс у запасі, судячи з усього, через чутки про літній трансфер до Реалу.

21:27

Залізний Кім цього разу все ж не підтвердить своє реноме і пропускає матч проти Лаціо через ушкодження.

21:15

Мусіала встановлює рекорд для немецьких гравців. Перший футболіст віком до 22-х років, який зіграє у 30 матчах Ліги Чемпіонів

21:10

У 19 матчах, які Лаціо зіграв в Німеччині, римляни здобули лише одну перемогу. І, хоча перемога гостям сьогодні не потрібна (судячи зі стартового складу), але тренд для італійців неприємний.

21:03

Баварія спробує відіграти відставання в один м'яч. У разі невдачі це стане останнім матчем Томаса Тухеля