Шахтер: 1. Чанов Вяч., 2. Яремченко, 4. Кондратов, 5. Пьяных, 3. Рудаков, 6. Соколовский, 8. Резник, 11. Сафонов, 7. Латыш, 9. Старухин, 10. Дудинский( до 80')

Рефери: R.Jushka - I.Mulelis, V.Braun

Зрители: 12000

14:31

Радянська Донеччина

Незабаром закінчується чемпіонат країни з футболу серед команд вищої ліги. Боротьба за розподіл призових місць дещо загострилася. І за два тури до фінішу ще не можна твердо сказати, хто здобуде у боротьбі медалі.

Майже весь матч ініціативою володіли господарі поля: але перший гол влетів до їхніх воріт після сильного і точного удару Миколи Васильєва. У другому таймі гірники заграли ще швидше та набагато гостріше. Юрій Дудинський стрімко пройшов правим флангом, зробив прострільну передачу, Віталій Старухін дотепно пропустив м'яч на набігаючего Миколу Латиша, який і зрівняв рахунок. Другий гол теж був забитий за допомогою М.Латиша. Він пробив зі штрафного удару по воротах гостей, але м'яч влучив у штангу. Але швидкий Михайло Соколовський добив його у сітку.

У підсумку гірники перемогли з рахунком 2:1 і зберігають непогані шанси на медалі.

Особливо красиво та технічно проходила гра гірників у другому таймі. Вона була цілеспрямованою, вирізнялася точними передачами м'яча та високим темпом гри. Команда набула впевненості, і вболівальники переконалися, що останні матчі футболісти проведуть на високому спортивному рівні.

Гра дублюючих складів, що відбулася у Макіївці на стадіоні «Холодна балка», закінчилася внічию з рахунком 1:1.

Є.Шейко

14:28

-

14:28

Советский спорт, №249, 29.10.1978

Азартный и мощный натиск хозяев поля в дебюте встречи вынудил торпедовцев воздвигнуть у своих ворот мощный оборонительный заслон и полагаться в основном на контратаки, организатором которых был капитан москвичей полузащитник Юрин.

Он, кстати, и стал инициатором быстрой и красивой комбинации, после которой автозаводцы открыли счет. Юрин сделал передачу на Сахарова, тот отбросил мяч немного назад на набегавшего Васильева, и нападающий гостей отличным ударом метров с 35 послал мяч под перекладину. «Шахтёр» еще более усилил натиск, но реальных возможностей сравнять счет у хозяев поля в первом тайме практически не было: уж очень бесхитростными выглядели их попытки преодолеть оборону торпедовцев.

В перерыве тренеры горняков, по-видимому, внесли определенные коррективы в действия команды, и во втором тайме футболисты «Шахтёра» перестали передерживать мяч, стремясь найти неожиданное и острое продолжение атаки. Результат не замедлил сказаться. В очередной раз Дудинский проходит по правому флангу, делает прострельную передачу на Старухина, тот неожиданно пропускает мяч на Латыша, и лучший бомбардир «Шахтёра» бьет без промаха.

А еще через пять минут Латыш пробил штрафной удар, мяч отскочил от стойки ворот, и первым к нему поспел Соколовский — 2:1.