Динамо: 1. Мартинкенас, 2. Мороз Ю., 4. Сукиасян, 5. Шматоваленко, 8. Заец, 10. Беца( до 46'), 3. Анненков, 7. Яковенко, 9. Квиткаускас, 11. Шаран( до 65'), 6. Грицына

Нефтяник: 1. Прохоров, 2. Ермак А., 3. Яичник, 4. Ермак В., 6. Пискун, 7. Попович, 5. Задорожный( до 57'), 8. Шуршин, 9. Горох, 10. Грачев Ал., 11. Липинский( до 20')
Замены: Захаров(с 20'), Денисенко(с 57')
Запасные:

Рефери: Valeriy Lysenko (Odessa) - Valeriy Onufer (Uzhhorod), Stepan Selmenskiy (Uzhhorod)

Зрители: 1900

19:48

Торік клуби двічі зустрічалися в розіграші Кубка СРСР. Тоді динамівці обіграли «Нафтовик» з рахунком 4:1, 4:0. Нинішня перемога далася «Динамо» нелегко. Адже футболісти із Сумщини не поступалися досвідченому супернику. До перерви запам’яталися лише два небезпечні моменти біля воріт гостей. Спочатку Грицина з близької відстані влучив у штангу, а згодом Сукіасян – у перекладину.

Після перерви на майданчику з’явився досвідчений Саленко. Саме він і забив єдиний м’яч. Гості могли відігратися через п’ять хвилин. Та Задорожний з пенальті не зумів переграти Мартінкенаса.

Уважно спостерігав за гравцями «Нафтовика» головний тренер кременчуцького «Кременя» Володимир Лозинський.

- Наступної суботи наша команда зустрічається з охтирцями в повторному поєдинку розіграшу Кубка України, - говорить В.Лозинський. – Футболісти «Нафтовика», незважаючи на поразку, справили приємне враження. Особливо виділялися півзахисник Попович та два форварди Грачов і Захаров. Та й в інших лініях є здібні гравці.

Микола Моторний, «Український футбол», №11-12, 1992