Предупреждения: Муравский 32', Шишка 37', 39', Пономаренко И. 42', Бусько 66', Нич 94'

Потрібно було почекати 90 хвилин, щоб побачити єдиний гол у цьому матчі

14:55

Жовта картка. Львів. Нич

91
14:54

ГООООЛ!!! Васильєв після стандарту приймає м'яч праворуч у штрафному майданчику і б'є у ближню дев'ятку

14:32

Небезпечно! Хахльов пробиває з лінії штрафного майданчика - воротар Львова дістав у нижньому куту. Кутовий

14:26

Небезпечно! Ременяк б'є метрів з 15-ти - воротар Міная відбиває м'яч з-під поперечини

14:18

Небезпечно! Господарі оригінально розіграли стандарт на лівому фланзі. Але ніхто не замкнув гострий простріл Хахльова

55
14:16

Жовта картка. Минай. Хахльов

53
14:14

Небезпечно! Кулієв на лівому кутку воротарського пробивав головою в дальній. І не влучив, хоча воротар Львова був вже простим спостерігачем

52
14:13

Насолоджуватися футболом – це надто сміливе твердження як для сьогоднішнього матчу

14:06

2-й тайм розпочався

13:52

Ніхто, звісно, і не очікував побачити у цьому матчі неймовірний футбол. 0:0 - удари в площину після першого тайму

13:51

1-й тайм завершився

13:48

Додано 3 хвилини

43
13:46

Після стандарту з правого флангу Горін пробиває у падінні головою. Поряд зі штангою

42
13:45

Жовта картка. Львів. Пономаренко І.

13:43

Талановитий Шишка. Через дві хвилини після першого попередження полетіти двома ногами у підкат...

13:29

А це вже небезпечно! Бугай вривався праворуч у штрафний майданчик, але в падінні не зміг проштовхнути м'яч повз голкіпера Миная

25
13:28

Шишка пробиває з-за меж штрафного майданчика. І це перший удар у сьогоднішньому матчі. Дуже неточний, до речі

16
13:19

Гості розіграли стандарт на правому фланзі. Пішов м'який навіс у штрафний майданчик - воротар Миная впевнено грає на виході

13:07

Швидкий початок. Не затримується м'яч у центрі поля. Щоправда, і до штрафного майданчика не потрапляє

13:03

1-й тайм розпочався

11:34

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

11:33

Минай - Львів: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу УПЛ

11:33

"Минай" та "Львів" не мають у своїх складах гравців національних збірних, тому використовують міжнародну паузу для того, щоб зіграти перенесений матч першого туру УПЛ. Львів'яни поки що не можуть перемогти. "Минай", навпаки, пішов на перерву, перервавши свою безвиграшну серію. Крім того, підопічні Володимира Шарана в нещодавньому контрольному матчі обіграли харківський "Металіст".