Ворскла: 31. Ризнык Д., 3. Зайков, 13. Яворский( до 68'), 45. Мельничук, 95. Фелипе( до 49'), 77. Толи, 6. Скляр, 10. Тотре, 7. Олейник( до 87'), 11. Степанюк Р., 16. Сефери( до 87')
Замены: 19. Козыренко(с 49'), 38. Челядин(с 68'), 8. Кравчук А.(с 87'), 33. Марлисон(с 87')
Запасные: 51. Исенко, 18. Павлюк Е., 27. Крупский, 34. Габриэль Назарио, 15. Кулаковский

Предупреждения: Сефери 19', Тотре 54', Яворский 60', Зайков 79', Челядин 95'

Верес: 1. Когут Б., 2. Гагун, 3. Вовченко С., 29. Кучеров( до 89'), 33. Мирошник, 10. Клёц, 11. Дахновский( до 76'), 17. Пасич Г., 42. Пасич Е., 15. Лебеденко( до 70'), 89. Гайдучик Н.( до 46')
Замены: 7. Сергийчук(с 46' до 89'), 25. Шарай С.(с 70'), 77. Шарай В.(с 76'), 95. Курко(с 89'), 9. Шестаков М.(с 89')
Запасные: 1. Ющишин, 78. Коркодим, 99. Квасный, 8. Гечев, 44. Поворознюк

Предупреждения: Лебеденко 32'

Рефери: Viktor Kopievskii

15:02

"Ворскла" зазнає другої поразки та винити за це полтавці мають тільки себе. Маючи безліч гольових моментів у першому таймі команда Віктора Скрипника реалізувала лише один. По перерві "Верес" такого опоненту не дозволял, а сам забив двічі. І нехай гол Кучерова був дещо випадковим, у вирішальному моменті Шестаков не схибив і приніс "Вересу" другу перемогу на старті сезону. У "Ворскли" ж - дві поразки.

14:59

97
14:59

Гооооооол!!! Верес. Шестаков М. "Верес" на останній компенсованій хвилині вириває перемогу, отримавши пас Кльоца. Удар в дотик залишив ні з чим Різника, а рівненцям приніс доволі несподівану перемогу.

95
14:56

Жовта картка. Ворскла. Челядін

90
14:51

Віктор Копієвський додає 6 хвилин, можна поборотись за перемогу.

14:46

А зараз вже Мирошник в акробатичному етюді ледь не забив другий гол гостей. М'яч пролетів вище воріт.

81
14:44

Гооооооол!!! Верес. Кучеров. Пощастило гостям по такій грі зрівняти рахунок. Генадій Пасич на силу робив простріл, м'яч після кількох рикошетів опинився у Кучерова і той щосили пробив по воротах. Від поперечини м'яч опинився за лінією - 1:1.

79
14:40

Жовта картка. Ворскла. Зайков

14:39

Відтепер у складі "Вереса" на полі одночасно грають дві пари братів - Пасічі та Шараї.

76
14:37

Заміна. Верес. Дахновский пішов, Шарай В. вийшов. До брата Станіслава приєднався на полі Владислав

74
14:35

Шарай робив навіс і ледь не спрямував м'яч у ворота та Різник контролював ситуацію.

73
14:34

Менше 20 хвилин лишилось до фінального свистка, а по перерві моментів для взяття воріт ми ще не бачили від жодної з команд. Далі буде ще складніше через спеку і втому.

14:28

Пауза в грі через спеку. Команди збираються на бровці попити води.

63
14:25

Генадій Пасіч на лівому фланзі прибрав Яворського, який тільки-но отримав "гірчичник", і прострелив в центр штрафного, де Лебеденку в падінні не вдалось нормально пробити по воротах.

60
14:21

Жовта картка. Ворскла. Яворський

59
14:21

Вдалось "Вересу" по перерві погасити активність суперника біля своїх воріт. Проте і рівненці похизуватись здобутками в атаці не можуть.

54
14:17

Жовта картка. Ворскла. Тотре

53
14:15

Значно активніше діє по перерві "Верес". Але гострих моментів поки не має. Удар Генадія Пасіча пройшов далеко від цілі.

49
14:10

Заміна. Ворскла. Феліпе пішов, Козиренко вийшов

48
14:09

Пауза у грі, Феліпе отримав ушкодження і йому надають допомогу. Скоріш за все буде заміна.

46
14:07

Заміна. Верес. Гайдучик Н. пішов, Сергійчук вийшов

14:06

2-й тайм розпочався

13:58

Перший тайм минув за відчутної переваги "Ворскли". Гравці "Вереса" не встигали за опонентами, через що заробили багато фолів. Щоправда, зиску з цього полтавці не мали. А єдиний гол попри безліч моментів забив Скляр. У "Вереса" в атаці не дуже виходило, але 2-3 рази вони мали шанс відновити рівновагу, проте не склалось.

13:58

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

13:51

1-й тайм завершився

48
13:50

Євген Пасіч з двох спроб намагався забити. Перший удар заблокували, другий вийшов не дуже складним для Різника, який спокійно забрав м'яч до рук.

45
13:47

Вітор Копієвський додає до першого тайму 3 хвилини.

44
13:46

Найактивніший в складі "Ворскли" Сефері ледь не заробив пенальті. Євген Пасіч зупинив його фолом буквально на лінії штрафного. Після навісу Толі Феліпе пробив головою повз ворота.

42
13:44

А зараз вже "Верес" втратив нагоду забити. Лебеденко пройшов лівим флангом, відкинув на Дахновського і той з району 11-ти метрової позначки потужно пробив вище воріт.

39
13:42

Ще один стандарт біля воріт "Вереса". Після навісу зі штрафного Яворський головою пробив у ближній кут та Когут був готовий до такого розвитку подій і вибив м'яч на кутовий.

34
13:38

Перший небезпечний удар "Вереса". Пізник робить чудовий сейв після удару Генадія Пасіча, який намагався вразити дальній верхній кут.

32
13:34

Жовта картка. Верес. Лебеденко

30
13:32

Тиск "Ворскли" відбивається на кількості стандартів біля воріт суперника, ось тільки користі від них для полтавців дуже мало.

25
13:27

Пауза на водопій. Дуже спекотно в Ужгороді сьогодні

21
13:24

Гооооооол! Ворскла. Скляр 1:0. Сефері виправляться за "гірчичник" і робить результативний пас на Скляра. Нарешті хоч один гравець "Ворскли" пробив повз Когута.

19
13:24

Жовта картка. Ворскла. Сефері

15
13:17

Олійник технічно зупинив м'яч і пробивав з близької відстані. І знову в Когута. Це вже 5-й удар "Ворскли" від початку матчу.

13
13:15

Ще один шанс у Степанюка, але після навісу спрямувати м'яч головою у сітку Руслану не вдалось.

10
13:13

Степанюк після довгої передачі, вийшов сам на сам з Когутом, але голкіпер ногою відбив удар нападника "Ворскли" по центру.

5
13:10

"Ворскла" непогано контролює м'яч, але до небезпечних моментів ще дуже далеко. Перший кутовий для полтавців. І перший удар від Феліпе. Повз ворота.

13:10

Зрозуміло, що матч проходить за порожніх трибун, але серед тих, кому дозволено на ньому бути спортивний директор "Металіста" Василь Кобін.

13:03

1-й тайм розпочався

13:11

Обидві команди вже з'явились на полі з українськими прапорами на плечах. Звучить гімн України.

10:03

10:01

Цікаві факти від УПЛ - безвиграшна серія Ворскли триває в Чемпіонатах 4 гри: по 2 нічиї та поразки

10:01

Ворскла - Верес: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу УПЛ

10:01

У "Вереса" непростий календар - у перших чотирьох турах команда Юрія Вірта грає у гостях. Щоправда, з огляду на реалії футбольного сезону в період воєнного стану частина ігор пройде фактично на нейтральних полях. Та ще й у відсутності глядачів. Як би там не було, а почав "Верес" чудово, обігравши у Києві одеський "Чорноморець". А ось "Ворсклі" треба реабілітуватися за поразку у першому турі від "Зорі"