Александрия: 31. Билык О., 4. Бабогло, 11. Мирошниченко Д., 9. Калитвинцев В., 10. Третьяков( до 31'), 15. Волошин Ви.( до 46'), 21. Билошевский, 27. Демченко Ал., 29. Цуриков, 37. Рыбалка( до 75'), 73. Кобзарь( до 46')
Замены: 13. Кожушко(с 31'), 8. Авагимян(с 46'), 11. Костышин Д.(с 46' до 79'), 6. Дришлюк(с 75'), 66. Бондаренко В.(с 79')
Запасные: 1. Горох, 14. Дячук М., 22. Скорко, 9. Копына, 20. Шулянський, 95. Мустафаев Э., 7. Гринь

Предупреждения: Костышин Д. 61', Цуриков 87'

Металлист: 23. Рыбка, 2. Мизюк, 26. Каплиенко, 31. Порох( до 35'), 47. Романюк, 8. Панасенко( до 93'), 12. Подлепенец( до 68'), 29. Танковский, 47. Ралюченко, 7. Коркишко, 9. Прядун( до 82')
Замены: 14. Кныш(с 68'), 88. Рязанцев Е.(с 82'), 27. Шопин В.(с 93')
Запасные: 99. Костик О., 21. Багачанский, 69. Шамич, 70. Чидомере

Предупреждения: Панасенко 12'
Удаления: Порох 35'

Рефери: Maksym Kozyriatskyi

16:53

Продовжився безнічийний серіал "Олександрії" в чемпіонатах - 8 ігор: 4 перемоги та 4 поразки. Та це аж ніяк не тішить Юрія Гуру, його команда втрачає перші очки в чемпіонаті.

16:52

2-й тайм завершився

93
16:51

Калітвінцев зі штрафного пробиває вище воріт.

93
16:52

Заміна. Металіст. Панасенко пішов, Шопін В. вийшов

91
16:50

Прямо по центру воріт заробляє штрафний Цуріков.

16:49

3 хвилини компенсує арбітр матчу Козиряцький.

16:46

Нічого не може зробити "Олександрія" в атаці. В очах футболістів якась зневіра.

16:40

Заміна. Олександрія. Костишин Д. пішов, Бондаренко В. вийшов. Не вразив Юрія Гуру Костишин і він знімає з гри футболіста, якого випустив в перерві.

76
16:41

Мірошніченко запускає м'яч на дев'яткою воріт супеника після розіграшу кутового.

75
16:34

Заміна. Олександрія. Рибалка пішов, Дришлюк вийшов

72
16:32

Гооооол!!!! Металіст. Мизюк. 1:3. Помилився Білик на виході під час кутового і Мизюк, випередивши кіпера "Олександрії", головою спрямовує м'яч у сітку.

68
16:28

Заміна. Металіст. Підлепенець пішов, Книш вийшов

68
16:27

Потужний удар Калітвінцева Рибка парирував оригінально. Спочатку підняв м'яч високо вгору, а потім спокійно його упіймав.

64
16:23

Гоооол!!!! Металіст. Прядун. 1:2. А це вже несподівано. Прядун розібрався із Білошевським і попри супротив Бабогла потужним ударом вразив ближній кут. Білик не врятував.

16:22

Постраждалий продовжить гру із пов'язкою на голові.

61
16:21

Жовта картка. Олександрія. Костишин Д. Гра високо піднятою "ключкою" проти Ралюченка. Цілком справедливий "гірчичник".

16:19

Попри тиск "Олександрії" першу чверть години по перерві "Металіст" в меншості відіграв доволі впевнено. Так без гостроти попереду, але для харків'ян зараз головне завдання - не програти.

55
16:14

А це вже шанс для іншого "джокера" Гури, та Костишин після пасу Калітвінцева пробиває значно вище воріт.

53
16:12

Авагімян вже починає виправдовувати довіру тренера і заробляє небезпечний штрафний, але Рибалка пробиває в стінку.

50
16:09

Рибка дуже далеко вийшов за межі штрафного і головою перервав небезпечний пас в бік його воріт.

16:07

Робить заміни в перерві наставник "Олександрії" Юрій Гура. Костишин і Авагімян яскраві гравці атаки, і це означає, що господарі якнайшвидше хочуть реалізувати чисельну перевагу.

15:46

2 хвилини компенсує Козиряцкий.

44
15:44

Після навісу з кутового блокується удар Бабогла.

15:43

Не поспішає "Олександрія" реалізовувати свою чисельну перевагу. Поки без моментів.

35
15:38

Червона картка. Металіст. Порох. Дуже грубо зіграв молодий гравець "Металіста" проти Кожушка. Гравцю "Олександрії" надають медичну допомогу, а порушнику Козиряцкий виписав пряму червону картку.

31
15:32

Заміна. Олександрія. Третьяков пішов, Кожушко вийшов. Вимушена заміна в "Олександрії", капітан завчасно залишив поле.

29
15:30

Поштовхались Бабагло із Прядуном, арбітр Максим Козиряцкий вирішив обійтись без жовтих карток.

15:27

Обмінявшись голами, команди взяли паузу обміркувати ситуацію і стали значно обережніше діяти у захисті.

21
15:23

Гооооол!!!! Металіст. Панасенко. 1:1. Прядун віддав на Панасенко, а той не став нічого вигадувати і потужно пробив з під захисника у дальній кут. Білик до м'яча не дотягнувся.

15
15:16

А зараз вже Танковський пробив вище воріт з-за меж штрафного. Підвела ліва "тещина" нога.

14
15:14

Олександрія і не думає зупинятись. Кобзар міг подвоюювати перевагу своєї команди, але пробив дуже незграбно.

12
15:13

Жовта картка. Металіст. Панасенко

10
15:16

Гооооол!!!! Олександрія. Калітвінцев В. 1:0. Недовго довелось чекати першого голу. Третьяков і Волошин зробили так, що Калітвінцев опинився насамоті перед воротами і не дав Рибці жодного шансу.

7
15:08

А зараз вже Танковський після пасу Коркішка не зумів як слід влучити по м'ячу. У підсумку змарнована нагода. Активно розпочали матч обидві команди, очікуємо цікавого протистояння.

6
15:06

Навіс Рибалки зі штрафного намагався замкнути Демченко, але влучити у площину було занадто складно.

4
15:05

Відповідь "Олександрії" була куди більш небезпечною. Волошин майже від лінії штрафного спрямував м'яч поруч із стійкою.

2
15:04

Невелика пожежа в штрафному "Олександрії", але завершального удару захисники зробити не дали. Після кутового Коркішко намагався закрутити м'яч головою у дальній кут, але спроба була невдалою.

15:01

1-й тайм розпочався

11:59

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

11:59

Олександрія - Металіст: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу УПЛ

11:59

"Олександрію", яка зберегла міцний склад, відносять до команд, які можуть поборотися за єврокубкові путівки. І старт сезону показав, що ці очікування не марні - "Олександрія" розпочала чемпіонат із двох перемог поспіль. Харків'яни, незважаючи на суттєві кадрові втрати, теж не мають наміру загубитися в УПЛ. Чотири очки у двох матчах - тому підтвердження