Запасные: 22. Маханьков, 4. Ставничий В., 24. Зозуля А., 29. Емец, 44. Чоботенко, 19. Соловьев Ан., 7. Лысенко

Предупреждения: Новак Е. 57', Смирный 89', Безбородько 92'

Металлист: 23. Рыбка, 2. Мизюк, 26. Каплиенко( до 89'), 47. Романюк, 8. Панасенко( до 85'), 12. Подлепенец, 29. Танковский( до 71'), 47. Ралюченко, 7. Коркишко, 9. Прядун, 14. Кныш( до 80')
Замены: 21. Багачанский(с 71'), 22. Клименчук(с 80'), 17. Демченко Е.(с 85')
Запасные: 99. Костик О., 27. Шопин В., 69. Шамич, 88. Рязанцев Е., 70. Чидомере

16:54

2-й тайм завершився

93
16:54

Останній шанс для гостей змарнував Коркішко. Зі штрафного він пробив по центру і Волинець спокійно впорався з цим ударом.

92
16:52

Жовта картка. Колос. Безбородько

16:52

3 хвилини компенсував арбітр до другого тайму.

16:51

Поштовхались біля технічної зони футболісти обох команд. У підсумку по гірчичнику отримали Смирний та Каплієнко, ось тільки для гравця "Металіста" він став другим.

16:42

Мякушко знову цілив у ту саму дев'ятку, але пробив трохи вище поперечини.

75
16:37

Могла бути ще одна загроза воротам гостей, але в останню мить вибили м'яч з під ніг у Безбородька.

72
16:34

Гоооол!!! Колос. Мякушко. Після пасу Болбата Мякушко ефектним фінтом прибирає Підлепенця і пробиває у дев'ятку - 1:0.

71
16:32

Заміна. Металіст. Танковський пішов, Багачанський вийшов. Не може продовжити гру Танковський через ушкодження, доводиться робити вимушену заміну.

69
16:30

Закидання на Безбородька, але Рибка читає цей пас і першим опиняється на м'ячі.

66
16:26

Панасенко пробиває зі штрафного прямо по центру. Для Волинця це розминка.

65
16:25

Заміна. Колос. Мілько пішов, Смирний вийшов

64
16:24

Болбат з-за меж штрафного пробиває дуже зависоко над воротами.

62
16:23

Минуло лише чверть години по перерві, а футболісти знову виглядають немов борці.

16:18

Небезпечно зіграв Новак, перериваючи прорив Прядуна.

57
16:17

Жовта картка. Колос. Новак Є.

53
16:14

Чи то удар, чи то простріл від Коркішка. М'яч рикошетом від Гончаренка прилітає до рук Волинця.

52
16:13

Болбат м'яко покотив на Безбородька та Рибка прочитав цей пас і забрав м'яч до рук.

51
16:11

Прядун прострілює в центр воротарського майданчика, відбиваються господарі.

46
16:18

Першим же дотиком міг забивати Безбородько, який замінив Попова у перерві. Але Рибка ногою відбиває м'яч. Найнебезпечнійший поки момент матчу.

15:52

Після невдалого штрафного "Колоса", гості вибігли в контратаку, але Танковський не зумів як слід обробити м'яч аби завдати удару.

45
15:49

2 хвилини компенсовано до першого тайму.

44
15:49

Коркішко виконував гострий простріл, але влучив у захисника, лише кутовий.

15:41

Боротьба, боротьба - чутно з лави запасних. Боротьбу ми і спостерігаємо, а хотілося б футбол.

35
15:39

Жовта картка. Металіст. Каплієнко. Грубо зіграв Каплієнко проти Попова.

28
15:32

А ось удар Каплієнка заблокувати не вдалось, та гравець "Металіста" не влучив у ворота.

26
15:30

Прядун намагався завдати потужного удару з меж штрафного, але його заблокували.

19
15:22

Поки дуже обережний футбол з боку обох команд, фактично без моментів.

14
15:18

Забагато фолів на початку матчу. Знову на полі медична бригада "Металіста", яка надає допомогу Каплієнку.

8
15:12

Підлепенець з доволі зручної позиції намагався вразити ворота господарів, але пробив над поперечиною.

6
15:11

Танковський в центрі поля отримав ліктем у вухо від Попова. Без жовтої картки обійшлось.

3
15:26

Перший удар в нашому матчі завдав "Колос", але Рибка спокійно відбив м'яч, надісланий з далекої відстані Мільком.

15:03

1-й тайм розпочався

13:03

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

13:03

Матч чемпіонату України "Колос" - "Металіст" розпочнеться о 15:00 (час - київський)

13:02

"Колос" та "Металіст" - команди, які можуть скласти компанію "Шахтарю" на вершині турнірної таблиці чемпіонату України. Щоправда, зробити це може лише хтось один. І лише у разі перемоги у сьогоднішньому матчі.