Дві хвилини додав арбітр - ми ж не в Катарі, а в Україні.

16:30

Жовта картка. Зоря. Луньов

87
16:29

Кирюханцев робив навіс, але рикошет від Новака змінив траєкторію і м'яч полетів у ворота - врятував Волинець, який вчасно зорієнтувався.

85
16:26

Жовта картка. Колос. Мілько

85
16:26

І відразу після прострілу Данченка небезпечно пробив Чурко - повз ворота.

16:25

Ввімкнулось світло, гра продовжилась.

16:16

Відключення світла - на стадіоні "Динамо" потухли прожектори. Матч знову зупиняється.

83
16:15

Чудово розіграли луганці м'яч на лівому фланзі, але Золотов встиг вибити м'яч з під ніг Луньова після прострілу Кирюханцева.

80
16:12

Заміна. Зоря. Мишньов пішов, Луньов вийшов

80
16:12

Після пасу Булеци в дотик пробив Антюх зовсім поруч із стійкою.

16:07

Намагається замінами Ярослав Вишняк пожвавити атаку "Колосу".

16:03

Бражко намагався завдати удару з-за меж штрафного, але вчасно втрутився Болбат і замість м'яча гравець "Зорі" влучив у суперника.

68
15:59

Жовта картка. Колос. Богданов

67
15:58

Антюх прострілює, але Волинець вчасно вийшов на перехоплення.

63
16:09

Гол. Зоря. Кирюханцев 2:2. Дуже швидко рахунок зрівнюється. Після прострілу Мишньова Кирюханцев за допомоги рикошету від Новака відправив м'яч у сітку. Волинець вигреб його вже з-за лінії воріт.

15:51

Відновлено матч з 60-ї хвилини.

15:38

Відбій повітряної тривоги. Футболісти вийшли на розминку. За 15-20 хвилин матч має поновитись.

60
14:23

Лунає повітряна тривога. Матч призупинено.

59
14:21

Чурко головою пробиває зависоко після навісу Булеци.

52
14:15

ГОООЛ!!! Колос. Чоботенко 1:2. Користь від стандарту. Загубили Чоботенка одного перед воротами і він головою спрямував м'яч у сітку. Мацапура навіть не стрибав.

51
14:13

Імереков випередив Лисенка і вибив м'яч на кутовий. Могло бути небезпечно.

46
14:09

Антюх, який в перерві замінив Русина, міг зразу і забити після пасу Кірюханцева, але Волинець дотягнувся до м'яча.

13:51

Після навісу зі штрафного двічі пробили в захисників Мілько та Оріховський. Один з небагатьох моментів для "Колосу" в першому таймі.

38
13:45

Після прострілу Данченка Кірюханцев в дотик пробив у ближній кут та Волинець врятував свою команду.

13:43

Доволі сумбурний футбол в останні хвилин десять, м'яч не тримається у будь-якої команди більше, ніж пів-хвилини.

32
13:38

Жовта картка. Колос. Оріховський. Отримав гірчичник Павло за суперечку з арбітром, вимагаючи покарання для Бутка.

30
13:37

Двічі поспіль не зумів якісно зіграти в штрафному Кірюханцев - спочатку потрапив в офсайд, а згодом не зумів навісити на дальню стійку.

24
13:31

Дуже непогано зараз розіграли луганці і вивели на ударну позицію Булецу, але під його удар кинулись відразу два захисники і заблокували.

19
13:26

Пенальті. Зоря. Булеца 1:1. Дуже потужно пробив Булеца і хоча Волинець вгадав напрямок польоту м'яча, відбити його не зумів.

18
13:24

Наварив зараз Волинець і порушив правила на Мишньові - це пенальті.

15
13:22

Відповідь "Колосу". Чоботенко після навісу Богданова зі штрафного головою пробив повз ворота.

14
13:21

Ще один удар головою Русина. Цього разу влучає у площину воріт, але суттєвої загрози Волинцю не створив, той спокійно забрав м'яч у руки.

10
13:18

ГОООЛ!!! Колос. Болбат 0:1. Золотов вкинув м'яч з ауту, ніхто до нього не дотягнувся і Болбат красивим ударом боковими ножицями пробив повз Мацапуру.

9
13:15

Після навісу Кірюханцева Русин головою пробив повз дальню штангу.

7
13:13

А ось і перший гольовий момент. Після пасу Кірюханцева Мишньов ледь не поклав м'яч під стійку.

5
13:12

Маючи класичного центрфорварда Безбородька ковалівці шукають щастя у довгих вертикальних пасах уперед, але поки заробляють тільки офсайди.

3
13:09

Перший стандарт в нашому матчі. Кутовий заробила "Зоря", але передача від прапорця не знайшла нікого окрім захисника "Колосу".

13:06

1-й тайм розпочався

12:35

Тішить, що тренери обох команд розраховують на фактично усіх гравців. Можливо, у Патріка ван Леувена нема можлиовсті задіяти Шахова та Крістіана.

12:33

Перенесений матч 7-го туру між "Зорею" і "Колосом". В разі успіху луганці можуть за очками наздогнати "Шахтар" та "Динамо", які зараз розташувались слідом за лідером "Дніпром-1". Ковалівці за будь-якого результату у цьому матчі залишаться шостими у тутрнірній таблиці.