Рейнджерс: 1. Макгрегор А., 2. Тавернье, 6. Голдсон( до 45'), 26. Дэвис Б.К., 31. Баришич Б., 4. Ландстрем, 8. Джек Р.( до 60'), 37. Эрфилд, 14. Кент Р.( до 77'), 9. Чолак А.( до 77'), 30. Сакала Ф.( до 77')
Замены: 38. Кинг Л.(с 45'), 10. Дэвис С.(с 60'), 17. Матондо(с 77'), 20. Морелос(с 77'), 23. Райт С.(с 77')
Запасные: 28. Маккрори Р-и, 33. Маклафлин Д., 3. Йылмаз Р., 19. Сэндс, 71. Тиллман М., 44. Дивайн А.

Ливерпуль: 1. Алисон, 2. Гомес, 3. Фабиньо, 4. ван Дейк, 5. Конате И.( до 79'), 21. Цимикас( до 68'), 9. Фирмино( до 72'), 14. Хендерсон( до 67'), 28. Карвалью Фа., 19. Эллиотт Х., 27. Нуньес Д.( до 67')
Замены: 6. Алькантара Т.(с 67'), 11. Салах(с 67'), 26. Робертсон Э.(с 68'), 20. Жота(с 72'), 7. Милнер(с 79')
Запасные: 13. Адриан, 62. Келлехер, 47. Филлипс Н., 43. Байчетич

23:51

2-й тайм завершився

90
23:51

Жовта картка. Ліверпуль. Гомес. В це важко повірити, але на 90-й хвилині у нас перше попередження в матчі.

87
23:50

Гол. Ліверпуль. Еліотт Х. 1:7. Салах на Жоту, той далі на Елліота, який вражає ворота. Але близько хвилини чекали рішення від VAR. Еліот і пальці хрестиком тримав і хрестився. Але як же усі зраділи, коли гол зарахували, особливо автор забитого м'ячу і Юрген Клопп.

85
23:45

Ну й лунає над "Айброксом" славетна пісня You'll Never Walk Alone від вболівальників "Ліверпуля".

82
23:44

Гооооол!!!! Ліверпуль. Салах 1:6. Сім хвилин і хет-трик від Мо. Знову в асистентах Жота, а Салах закрутив м'яч повз Макгрегора так, що той від стійки влетів у ворота.

80
23:42

Гоооооол!!!! Ліверпуль. Салах 1:5. П'ять хвилин знадобилось Салаху аби оформити дубль. Знову втрата м'яча від "Рейнджерс", Жота віддає м'яч Мохамеду і той з лінії штрафного вражає ворота.

23:38

Гооооол!!!! Ліверпуль. Салах 1:4. Виборов м'яч у Баришича єгиптянин безпосередньо у штрафному, а потім з гострого кута прощив Макгрегора. Все стало зрозумілим у цьому матчі.

75
23:36

Елліот дуже цікавим ударом намагався закрутити під поперечину, але м'яч пройшов трохи вище.

72
23:33

Заміна. Ліверпуль. Фірміно пішов, Жота вийшов. Пішов з поля головний герой матчу Фірміно - у бразильця два голи і результативний пас.

71
23:31

Макгрегор ногою парирує не дуже вдалий удар Салаха.

23:31

Перша поява Робертсона після тривалої паузи на відновлення від травми.

23:29

Гооооол!!!! Ліверпуль. Нуньєс Д. 1:3. Перехопили м'яч мерсисайдці завдяки Фабіньо. Далі Карвалью віддав на Фірміно, який елегантним пасом надав можливість Нуньєсу вразити дальній кут.

62
23:25

Бере під контроль м'яч "Ліверпуль" - рахунок їх задовільняє. А у "Рейнджерс" з позиційним нападом відчутні проблеми.

60
23:20

Заміна. Рейнджерс. Джек Р. пішов, Девіс С. вийшов

55
23:16

Гоооооол!!!! Ліверпуль. Фірміно 1:2. А зараз Гомес змусив забути про відсутність Александера-Арнольда. Витончений пас на Фірміно, який в дотик пробиває повз кіпера і оформлює дубль. До речі, це перші голи бразильця у поточному розіграші ЛЧ.

54
23:14

Нуньєс пробив після пасу Гомеса. І знову приблизно на висоті регбійних воріт.

49
23:09

Цимікас дуже невдало виконав штрафний. М'яч пролітає набагато вище воріт.

22:48

Заміна. Рейнджерс. Голдсон пішов, Кінг Л. вийшов. Вимушена заміна у складі господарів, не може Голдсон продовжити матч через ушкодження.

22:48

Активізувались господарі наприкінці першого тайму і цілком могли забити вдруге у ворота "Ліверпуля".

42
22:48

Сакала на фланзі розібрався з Цимікасом і віддав на Ерфілда, але той влучив у суперника. Та й удар відверто вийшов заслабким.

41
22:48

Конате блокує удар Джека - лише кутовий.

40
22:48

Цікавою могла б бути контратака "Рейнджерс", але Чолак забарився з обробкою м'яча і віддав невлучний пас на партнера.

32
22:48

Після того, як гості відновили рівновагу дуже нецікавий футбол спостерігаємо на "Айброксі". Обидві команди не створюють шансів для взяття воріт.

24
22:48

Гооооол!!!! Ліверпуль. Фірміно 1:1. Допомагає мерсисайдцям стандарт. Після навісу Цимікаса від кутового Фірміно на ближній стійці випередив Таверньє і вразив верхній кут воріт.

22
22:48

Карвалью з-за меж штрафного пробиває повз стійку.

21
22:48

Помиляється Гомес, віддаючи пас на Алісона. Не вистачило Чолаку кількох сантиметрів аби зробити перехоплення і покарати захисника гостей за необачність.

17
22:48

Гоооол!!!! Рейнджерс. Ерфілд 1:0. Перехопили господарі м'яч у "Ліверпуля" на чужій половині поля і доволі швидко довели його до Ерфілда, а той завдав влучного удару у кут воріт. Перший гол "Рейнджерс" у груповому раунді Ліги Чемпіонів цього сезону.

12
22:48

Доволі сумбурна гра від обох команд, постійні втрати м'яча і жодної загрози.

5
22:48

А зараз Кент закручував м'яч у дальню "дев'ятку", але спроба виявилась невдалою.

4
22:48

Перший удар в матчі - і відразу в площину. Щоправда, Сакала якихось труднощів Алісону не створив.

2
22:48

Хвилину і 40 секунд від стартового свистку тримав м'яч "Ліверпуль" перш ніж його втратити. Напевно таку картину ми спостерігатимемо доволі часто у цьому поєдинку перш ніж буде забито гол в будь-які ворота.

22:48

1-й тайм розпочався

21:49

Для "Рейнджерс" матч із "Ліверпулем" - останній шанс включитись у боротьбу за вихід з групи. Тим більше, що у англійського клубу доволі скрутна ситуація з кадрами. Після матчу з "Арсеналом" і так чималенький лазарет клубу поповнили Александер-Арнольд, Матіп та Діас.