Ох, третій міг забивати Отавіо! З меж штрафного майданчика він пробив вище

Жовта картка. Порту. Карму притримав суперника у центрі поля

23:52

Чотири хвилини додав суддя. Але "Баєр" вже й не намагається щось зробити

88
23:51

Фрімпонг не встигав на м'яч і зіграв у ногу Галено. Це друга жовта картка і вилученния

87
23:49

ГОООЛ! Класна атака "Порту". Таремі пасом пустив у прорив Галено, на його удар низом зреагував воротар, але м'яч від його ноги злетів угору і приземлився у воротах - 2:0!

86
23:47

Заміна. Баєр. Хадсон-Одой пішов, Фосу-Менса вийшов

84
23:47

Класний закид у штрафний майданчик на Діабі, і дуже здорово зіграв захисник господарів, який не дозволив йому забити

83
23:45

Заміна. Порту. Урiбе пішов, Груїч вийшов

82
23:44

Дуже небезпечно біля воріт "Байєра"! Еустакіо міг забивати, але в останній момент його удар був заблокований!

23:40

"Байєр" намагається повернутися у гру. Аж надто пасивно грають гості у другому таймі, і тепер після голу хочуть відігратися

76
23:38

Вау! Пепе накрутив двох у чужому штрафному майданчику і заробив кутовий. Чудовий дріблінг!

23:33

ГОООЛ! Нарешті! Тепер усе за правилами. Швидка контратака "Порту", навіс із флангу та Зайду замикає подачу сильним ударом головою!

68
23:30

В Еванілсона щось серйозне, він досі на газоні і, здається, готується заміна

66
23:28

Еванілсону не дали пробити з району 11-метрової позначки. Він лежить на газоні, всі просять пенальті, суддя каже, що все було чисто

23:20

Позаду 13 хвилин другого тайму. Видно, що "Порту" намагався зробити ставку на швидкий гол, але цього не сталося

23:19

Частіше почали порушувати правила гравці обох команд, тому кількість жовтих карток різко зросла

56
23:18

Жовта картка. Баєр. Андріх

54
23:16

Еванілсон мав гарний момент! Але, як з'ясувалося згодом, він був у офсайді. Та й удар його було заблоковано.

22:51

Суперечливий перший тайм. Ми побачили два скасовані голи після ВАР, незабитий пенальті, але загалом гра й у напрузі не тримала. Сподіваємось, другий тайм буде цікавішим

22:48

Оце так! Шик не забив з 11 метрів! Кошта відбив!

22:46

Що відбувається!? В епізоді перед голом була гра рукою у штрафному майданчику "Порту". Після перегляду відео суддя призначив пенальті у ворота господарів!

42
22:45

ГОООЛ! Шедевр! Яку атаку розгорнув "Порту"! Швидко ввів м'яч у гру воротар, а у штрафному просто геніальний розіграш у дотик: Еванілсон залишив Пепе і той м'яко по повітрю віддав Таремі, який у падінні перевів м'яч у кут!

22:39

Фрімпонг чи то бив, чи то віддавав на штангу. У будь-якому випадку - повз ворота

34
22:36

Венделл під час подачі кутового зіткнувся зі своїм воротарем, довго йому надають допомогу. Начебто піднявся на ноги сам, але чи продовжить гру - не ясно

30
22:32

Півгодини гри позаду, а виділити особливо нема чого

27
22:29

Ух, це було цікаво! Гарну атаку провели господарі, впав у штрафному майданчику хтось із гравців "Порту", але суддя нічого не дав

23
22:24

Тепер Хадсон-Одой віддавав загострюючий пас у штрафний майданчик, але не зрозумів його партнер. А все знову починалося з відбору у центрі поля

20
22:22

Хадсон-Одой навісив зі штрафного – воротар впевнено зіграв на виході

22:20

VAR каже, що був фол! Відміна голу!

22:19

Суддя пішов дивитись відеоповтор. Можливо, Алдріх відібрав м'яч із порушенням правил

15
22:18

ГОООЛ! Втрата в центрі поля обернулася швидкою контратакою "Байєра". Андріх м'яко навісив на кут воротарського майданчика, звідки Хадсон-Одой пробив без шансів для голкіпера - 1:0!

12
22:13

Зіткнулись гравці обох команд, лікарі вийшли на поле

11
22:13

Глочок після навісу з флангу пробивав головою. Не надто сильний удар, воротар все контролював і спокійно забрав м'яч

10
22:12

Діабі чудово продирався до чужих воріт, але в результаті втратив м'яч

7
22:10

Тепер Пепе (який півзахисник) міг розгорнути класну контратаку. На жаль, не надто точна передача партнеру, все було дарма

5
22:08

Гості навішували до штрафного майданчика, але все завершилося фолом проти Пепе

1
22:03

"Порту" на першій хвилині спробував організувати атаку. Удар здалеку з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

22:00

1-й тайм розпочався

21:47

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

20:25

Якщо "Баєр" у перших двох турах взяв три очки та свою програму-мінімум виконав, то "Порту" на старті групового етапу відверто провалився. Один гол у двох зустрічах та нуль у графі "очки" - явно не те, на що розраховувала команда Сержіо Консейсау. Тепер же настає час спарених матчів, і португальці мають гарну можливість реабілітуватися перед своїми вболівальниками за невдалі виступи в єврокубках.