сб. Испании: 1. Аррисабалага, 3. Бальде Ал., 4. Начо, 5. Лапорт, 20. Карвахаль, 9. Гави( до 58'), 15. Мерино( до 81'), 16. Родри, 21. Ольмо( до 66'), 7. Мората( до 81'), 17. Аспас( до 58')
Замены: 10. Себальос Д.(с 58'), 18. Ойарсабаль(с 58'), 17. Пино Й.(с 66'), 8. Фабиан Руис(с 81'), 12. Хоселу(с 81')
Запасные: 13. Райя, 13. Санчес Ро., 2. Порро, 6. Мартинес Ин., 14. Гайя, 22. Субименди, 12. Уильямс Ни.

сб. Норвегии: 1. Нюланд, 4. Эстигор, 5. Мелинг( до 74'), 6. Страндберг, 8. Берге( до 74'), 10. Эдегор, 16. Берг П., 16. Эурснес, 9. Серлот, 11. Эльюнусси М.( до 74'), 22. Педерсен М-с( до 74')
Замены: 14. Рюэрсон(с 74'), 17. Бьёркан(с 74'), 18. Сольбаккен(с 74'), 23. Ларсен Й-н(с 74')
Запасные: 2. Грегерсен, 21. Ханке-Ольсен, 11. Торстведт, 20. Мёллер-Дели, 22. Торсби, 7. Брюнхильдсен

Предупреждения: Эдегор 42', Серлот 52'

23:40

На цьому завершуємо нашу трансляцію. Бажаємо вам мирної, тихої ночі та переможного настрою.

23:40

На цьому - все, Іспанія перемогла цілком заслужено. Норвежці мали шанси забивати, але навіть їх не змогли використати.

23:37

2-й тайм завершився

93
23:35

Щоб ви розуміли, іспанці підключають до гри вже навіть Кепу Аріссабалагу. Правильно, аби не сумував на останніх хвилинах.

89
23:34

Іспанці фактично вирішили усі свої питання у цьому матчі. А норвежцям бракує сил, аби забити бодай гол престижу.

85
23:28

Гол. Іспанія. Хоселу. Не встигли гості оговтатися від другого м'ячу, як отримали третій: Хоселу вдало зорієнтувався на добиванні, після заблокованого удару Оярсабаля.

84
23:27

Гол. Іспанія. Хоселу. Ситуація класична: подача з лівого флангу, Хоселу виграв боротьбу у двох захисників та головою спрямував м'яч у ворота.

23:23

Серлоооот! З меж воротарського майданчику не влучив у площину воріт...

77
23:20

Норвежці все ще намагаються знайти Серлунда у штрафному майданчику суперника, але тільки-но він отримує м'яч, на нього одразу налітають кілька іспанських захисників.

23:14

Йеремі Піно заробляє кутовий на правому фланзі - його простріл заблоковано.

68
23:10

Першою дією Піно на полі стало майстерне покладання на газон Мелінга.

66
23:10

Заміна. Іспанія. Ольмо пішов, Піно Є. вийшов

62
23:05

Родрі та Карвахаль розіграли непогану "двієчку", але простріл флангового захисника заблокували його норвезькі візаві.

23:00

Подача з кутового - Карвахаль як альфа-самець, із титанічною впевненістю просто вибив м'яч подалі.

56
22:59

А ось тут можна було зрівнювати рахунок - Педерсен бив практично впритул, але Начо спиною заблокував удар, врятувавши Іспанію!

55
22:58

У другому таймі відчувається більше впевненості в діях норвежців, але поки не доходить до хорошого, якісного удару по воротах.

52
22:54

Жовта картка. Норвегія. Сьорлот

49
22:52

Аспас б'є головою вниз, але це не складний удар для Нюлланда.

48
22:51

Ельюнуссі фолить проти Начо біля штрафного майданчику іспанців.

22:49

2-й тайм розпочався

22:34

Перший тайм за Іспанією. Ясна річ, що Норвегії складно без травмованого Ерлінга Холланда. Іспанія під орудою нового тренера, Луїса де ла Фуенте, виглядає досить пристойно.

22:32

1-й тайм завершився

45
22:32

Команди відверто дограють перший тайм, хоча іспанці ніби притупляють увагу суперника, аби різко врізати. Але і цього не відбулося.

22:28

Едегор отримав попередження за фол проти Меріно. Підштовхнув суперника, хоча в аналогічній ситуації рефері не показав картку Карвахалю.

42
22:28

Жовта картка. Норвегія. Едегор

39
22:26

Родрі підштовхнув у спину Серлота, але без попередження.

37
22:23

Норвезці перевели гру на половину поля суперника, дещо поліпшивши відсоток володіння м'ячем. Але подолати лінію оборони іспанців, що складена з майстрів топ-рівня, скандинавам поки складно.

31
22:17

Відповідь Іспанії майже ідентична: Меріно на дальній стійці в один дотик замикав подачу з флангу, але Норвегію врятував Нюланд.

29
22:15

Оце шанс! Блискуча атака норвежців, подача на дальню стійку, де Берг зльоту гамселив в площину воріт! Але Кепа перевів м'яч на кутовий.

25
22:12

А тепер і з правого флангу простріл в напрямку Морати. Альваро зовсім трохи не дістав м'яч ногою.

24
22:10

Потужна передача з центру на лівий фланг, але набігаючий Бальде зупинити м'яч не зумів.

22
22:09

79% проти 21% за володінням м'ячем на користь Іспанії.

23
22:09

Знову Гаві нав'язує боротьбу за м'яч на фланзі. Для захисників Норвегії цей хлопець сьогодні - тотальний жах.

21
22:07

Іспанці спокійно відбилися, але загалом, після забитого голу, гра носить досить млявий характер.

20
22:07

Норвежці заробили кутовий, може бути небезпечно.

15
22:01

Едегор! Чудовий момент, метрів 15 до воріт, але удар лідера норвезьців заблокували захисники.

13
22:00

Гол. Іспанія. Ольмо. Бальде виконав простріл низом з лівого флангу, а Дані Ольмо в дотик зовнішньої стороною шведи спрямував м'яч у ворота.

12
21:58

Іспанці нагадують рій бджіл, що кружляють над вуликом. Тільки в ролі вулику зараз - штрафний майданчик збірної Норвегії.

10
21:56

Гаві молодчина! Підхопив м'яч, втратив, але згруппувався на фланзі, головою прокинув на хід і майже прострілив - за мить до цього йому завадив норвезький захисник.

7
21:53

Віддаємо належне норвезькій обороні, яка щільно та компактно придушила атаку іспанців лівим флангом.

3
21:50

Дуже спокійний початок. Іспанці навіть не пробують пресингувати норвезців, які змушені відігравати навіть на голкіпера.

21:48

1-й тайм розпочався

21:32

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

21:08

Один матч групи А сьогодні вже відбувся: Шотландія розгромила Кіпр із рахунком 3:0. Поки британці тимчасово очолюють групу.

20:51

Вітання усім шанувальникам футболу! Запрошуємо Вас на текстову трансляцію матчу відбіркового турніру на Євро-2024 між командами Іспанії та Норвегії!