Ворскла: 51. Исенко, 5. Рамирес Л.( до 71'), 18. Павлюк Е., 95. Фелипе, 17. Чеснаков, 4. Пердута, 6. Скляр, 80. Юрченко Вл.( до 74'), 11. Степанюк Р., 16. Сефери, 22. Лопес( до 63')
Замены: 44. Хрипчук(с 63'), 13. Яворский(с 74')
Запасные: 61. Домолега, 27. Крупский, 15. Кулаковский, 30. Нестеренко, 40. Черныш Дм.

Предупреждения: Скляр 33', Рамирес Л. 64', 71', Исенко 86'

Заря: 1. Сапутин, 17. Нагнойный( до 46'), 32. Имереков, 2. Бутко, 5. Бражко, 9. Мишнев( до 78'), 10. Булеца, 44. Батагов, 47. Вантух, 7. Антюх( до 63'), 31. Русин Н.( до 95')
Замены: 39. Герреро Э.(с 46'), 14. Хлань М.(с 63'), 18. Погорелый(с 78'), 8. Хахлёв(с 95')
Запасные: 12. Кучерук, 36. Жилкин, 26. Бурда, 74. Снурницын, 6. Гулько, 15. Дришлюк, 19. Полегенько, 38. Смиян

Предупреждения: Вантух 13', Сапутин 15', Имереков 20', Булеца 27'

14:59

Дякуємо усім за увагу, бережіть себе та вболівайте за український футбол!

14:59

Фантастичний матч із претензією на найкращий цього сезону в УПЛ. Зоря програвала 0:2, але зуміла в компенсований час вирвати перемогу.

14:57

Зоря рветься забивати четвертий, але Максим Хлань перестарався та сфолив в атаці.

14:56

Оце розв'язка! Співчуття усім, хто ставив на перемогу Ворскли.

94
14:56

Пенальті. Зоря. Бражко

93
14:55

Пенальті у ворота Ворскли за гру рукою Хрипчука.

91
14:55

Гол. Зоря. Русин Н. Знову передача по центру з глибини, Русин обдурив трьох суперників та пробив. Рикошет від Пердути - м'яч у воротах.

14:48

За затримку часу Павло Ісенко отримує попередження.

86
14:48

Жовта картка. Ворскла. Ісенко

85
14:47

Русин в один дотик пробивав після закидання Батагова: м'яч пролетів повз ворота.

82
14:44

Булеца потужно пробив зі штрафного - Павлюк прийняв м'яч на себе та тепер йому знадобиться допомога.

80
14:42

Хлань блискуче пройшов крізь суперників і низом з лінії штрафного майданчику пробив по воротах: Ісенко відбив ногою.

14:26

Рамірес сміливо пішов у підкат та вибив м'яч у Булеци біля лінії поля.

14:25

Відповідь Зорі: стрімка атака, яка завершується ударом низом від Герреро. Захисники Ворскли встигають і тут, Ісенко може видихати.

59
14:21

Булеца пробиває головою з лінії воротарського майданчику - удар заблоковано, Ісенко встигає забрати його в руки.

57
14:20

Гол. Зоря. Бражко. Чудова комбінація Зорі: Бражко обігрався із Герреро, увійшов до штрафного майданчику та спокійно обіграв Ісенка. Гол назрівав - Зоря активніше розпочала другий тайм.

53
14:15

Подача від Феліпе з правого флангу - точно в руки Сапутіну.

52
14:14

Бражко виконав хорошу передачу з глибини на Антюха, але той опинився в оточені трьох суперників і забити не зміг.

50
14:12

Перший удар від Герреро - непогано низом, але Ісенко знову рятує Ворсклу.

48
14:10

Удар Бражка зі штрафного прийшовся на голову Владлена Юрченка. Хавбек Ворскли провів кілька хвилин на газоні, але матч продовжить.

46
14:10

Заміна. Зоря. Нагнойний пішов, Герреро Э. вийшов

14:07

2-й тайм розпочався

13:54

Класний перший тайм: багато моментів + жорстка боротьба. У Зорі було чимало моментів, аби відіграти хоча б один гол, але Ісенко та компанія зуміли втримати ворота на замку за підсумками першої половини матчу.

13:53

1-й тайм завершився

45
13:53

Подачу Бутка з правого флангу впевнено кулаками ліквідував Павло Ісенко.

45
13:51

Дуже серйозний пресинг влаштувала Зоря супернику під кінець першого тайму. Гравці Ворскли помиляються на рівному місці. Саме зараз їм буде на руку перерва.

44
13:49

Імереков був близьким до того, аби відіграти один м'яч, але після подачі зі штрафного не зміг поцілити головою точно у рамку. Але момент гострий, а Імереков взірцево пішов з-під опіки Павлюка та позиційно обіграв Ісенка.

40
13:45

Русин знову на ударній позиції, але цього разу пробиває метрів з 20 трохи вище воріт.

35
13:40

Назарій Русин виконував прострільну передачу, але м'яч зрикошетив від ноги Пердути і влучив у поперечку.

13:38

Скляр пішов в жорсткий підкат і сфолив проти Назарія Русина.

33
13:37

Жовта картка. Ворскла. Скляр

31
13:36

Забиває Денис Нагнойний, але м'яч не зараховано: Назарій Русин, який був із м'ячем за 5 секунд до того, опинився в офсайді.

13:31

Булеца у центрі поля зупинив швидкісний прорив Рікардо Лопеса.

27
13:31

Жовта картка. Зоря. Булеца

25
13:30

Кількість претензій обох команд до судді зростає. Все гучніше чути обурення футболістів та тренерів. А системи VAR на матчі немає.

23
13:27

Простріл Пердути з правого флангу головою перервав Вантух - кутовий для Ворскли.

22
13:26

Феліпе б'є з ходу метрів з 15 - значно вище воріт.

22
13:26

Із Ісенком та Нагнойним все в порядку, гравці продовжать матч.

21
13:25

Патрік ван Леувен отримав жовту картку за надмірні емоції.

20
13:25

А от і момент біля воріт Ворскли: подача з лівого флангу, Булеца головою скидає на Нагнойного, а той впритул пробивав в падінні. У підсумку - зіткнення із Ісенком, обидва гравці на газоні.

19
13:24

Зоря виглядає трохи розгубленою після такого холодного душу. Окрім вертикальних передач вперед команда Патріка ван Леувена не може вигадати аж нічого.

13:21

Сефері взяв паузу перед ударом, але майстерно розвів м'яч та голкіпера по різних кутах.

16
13:21

Пенальті. Ворскла. Сеферi

15
13:20

Степанюк пробиває з близької дистанції, але проти нього порушив правила Сапутін. Якби м'яч залетів у ворота - рахунок став би 2:0. Але Євген Арановський фіксує фол та призначає пенальті.

13:18

Вантух не за правилами зупинив ривок Пердути правим флангом. Заслужена жовта картка від Арановського.

13
13:18

Жовта картка. Зоря. Вантух

8
13:14

Феліпе ледь не забив другий м'яч з гострого кута, але Сапутін встиг врятувати Зорю. Інше питання, чому захисники луганців дозволяють супернику доходити практично впритул воріт...

13:11

Чудова атака Ворскли по центру, Бутко не встиг відібрати м'яч у Сефері, який з лінії штрафного майданчику спрямував м'яч у дальній нижній кут.

5
13:11

Гол. Ворскла. Сеферi

3
13:09

Гостра передача з глибини у виконанні футболістів Зорі: Мишньов міг би вийти на хорошу ударну позицію, але Ісенко встиг кинутися назустріч і збив темп атаки.

13:03

1-й тайм розпочався

12:11

Не так давно це протистояння отримало додаткову інтригу, адже екс-головний тренер Зорі Віктор Скрипник влітку очолив Ворсклу. У першому колі Скрипник та його нова команда програли луганцям із рахунком 1:3. Сьогодні у них є чудова нагода взяти реванш.

12:09

Вітання усім шанувальникам української Прем'єр-ліги! Вітаємо вас на матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу, у якому зустрічатимуться Ворскла та Зоря.