15:50

Був шанс у Волошина відновити рівновагу, але Сапутін впорався з сильним ударом по центру воріт.

83
15:50

Гол. Зоря. Герреро Е. 0:1. Після прострілу Хланя з правого флангу м'яч якимось дивом оминув відразу п'ятьох футболістів обох команд і дістався Герреро, який влучно пробив. Нещерет дотягнувся, але лише трохи притормозив м'яч, який буквально заповз за лінію воріт.

82
15:45

Лонвейк відповів ще більш невлучним ударом зі штрафного метрів з 27.

78
15:42

Бражко прямим ударом зі штрафного пробив вище воріт.

15:35

Лонвейк після розіграшу кутового з близької відстані пробив вище воріт.

70
15:33

Жовта картка. Зоря. Батагов

66
15:30

Перехоплює Нещерет передачу на Погорілого.

64
15:28

Заміна. Зоря. Русин Н. пішов, Погорілий вийшов

61
15:25

Антюх міг відкрити рахунок, але зовнішньою стороною стопи з кута воротарського майданчику пробив повз дальню стійку.

15:21

Потрійна заміна від Луческу, треба підвищувати темп гри.

15:19

Нещерет "включив" Ноєра і за межами штрафного не дав Герреро зустрітись із м'ячем.

53
15:17

Ванат після навісу Царенка завдав першого удару Динамо в площину воріт. На місці Сапутін.

52
15:16

Русин після пасу Герреро не зумів зблизька переграти Нещерета, пробив прямо у кіпера Динамо.

51
15:14

Імереков перериває небезпечний простріл у воротарську від Тимчика.

15:15

П'ять хвилин по перерві були цікавішими ніж увесь перший тайм. Не зупиняйтесь!

49
15:13

А ось і перший удар в площину. Антюх з лінії штрафного його завдав, однак саме туди, де й перебував Нещерет.

47
15:11

І чому так не грало Динамо до перерви? Сидорчук завдав потужного удару здалеку. М'яч просвистів поруч із стійкою.

15:08

2-й тайм розпочався

15:05

Навіть три удари статистики нарахували з боку Зорі. Де вони їх побачили? У Динамо жодного удару взагалі!!!

14:53

1-й тайм завершився

42
14:50

Вітаю, друзі! Перший удар в матчі таки стався. Антюх пробив над поперечиною.

14:49

Цікаво, чи побачимо хоч один удар по воротах у першому таймі? За сорок хвилин поки жодного, натомість жовтих карток вже аж чотири.

40
14:47

Жовта картка. Зоря. Герреро Е.

37
14:45

І знову черговий "шедевр" - навіс Вівчаренка в порожнечу. Не бачать поки адресатів динамівці.

14:37

Матч туру поки не виправдовує свого статусу, дуже блякла гра в атаці від обох команд. Потрібен гол в будь-які ворота, щоб ми почали дивитись футбол.

14:31

Цікаво, а є у XG показник з мінусом? Пів-тайму позаду, а до ударів команди ще не дістались.

18
14:26

Попов у підкаті в останню мить вибиває м'яч з під ніг Русина, який міг вийти віч-на-віч з Нещеретом.

14
14:22

Нещерет випереджає Мишньова і нейтралізує потенційно небезпечний момент Зорі.

10
14:18

Небезпечна атака Динамо, але Попов вже перед воротами підіграв собі рукою.

9
14:17

Жовта картка. Зоря. Русин Н.

6
14:15

Непогано комбінувало Динамо на підступах до штрафного, але останнього пасу під удар так і не було.

14:12

Поки боротьба точиться в центрі поля без жодного загострення з боку обох команд.

14:08

1-й тайм розпочався

13:39

Динамо - Зоря: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу УПЛ

13:35

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

12:56

Нагадаємо, що 18 тур буде «Туром пам’яті», в рамках якого заплановано масштабний збір коштів, церемонії вшанування полеглих героїв та відвідини матчів сім’ями загиблих воїнів.

13:33

З'явились склади і є цікава інформація. Бражку таки дозволили зіграти проти Динамо навіть попри оренду з київського клубу. Через особливості домовленості між клубами. А ось інші орендовані Бурда та Булеца поза заявкою.

11:24

У Динамо також вагома втрата. Через вилучення після фінального свистка матчу з Дніпром-1 не зможе допомогти команді її лідер Віталій Буяльський. А він і й найкращий снайпер киян цього сезону (11 голів) і гравець, який найбільше забивав Зорі (6 голів) з нинішнього складу Динамо.

11:24

Варто нагадати, що в матчі першого кола луганці перемогли - 3:2. Тоді за Зорю грали й орендовані у Динамо футболісти. І один з них Володимир Бражко навіть забив переможний гол. Наразі так ризикувати Мірча Луческу не хоче. А відтак у грі проти Динамо за Зорю не зіграють орендовані у київського клубу гравці - той таки Бражко, а також Микита Бурда і Сергій Булеца.

11:24

Протистояння між третьою на даний момент Зорею та четвертим Динамо обіцяє бути цікавим. Кияни, стартувавши з сенсаційної поразки від Інгульця - 0:2, потім мінімально здолали лідера на той час Дніпро-1 - 1:0. Луганці ж після зимової паузи виграли обидва матчі, в кожному забивши по три голи: з Ворсклою - 3:2, а зі Львовом - 3:1.