17:07

Додано чотири хвилини.

90
17:07

Пенальті. Кривбас. Капіч. 1:0. Сам постраждалий і пробив - потужно і по центру воріт, в той час, як Паньків стрибнув у кут.

88
17:06

Призначає Арановський пенальті за фол Довгого на Капічі. Є VAR. Епізод передивлялись, рішення - в силі.

17:03

Довго шукали господарі, хто наважиться на удар. Нарешті пробив Дібанго, якщо чесно, краще б не бив.

81
16:58

Після кутового невлучно головою пробив Климчук.

77
16:55

Капіч втік від двох опонентів, але знову пробив повз ворота.

71
16:48

Дібанго був трохи ближчим до цілі, але м'яч пролетів метрах в трьох від стійки.

71
16:48

Капіч обігрався з Хомченовським, проте завдав дуже невлучного удару.

16:45

Не тішить Соломона-Отабора заміна. З розпасу вдарив кулаком по огородженню біля лави запасних.

65
16:42

Заміна. Рух. Соломон-Отабор пішов, Квасниця вийшов

61
16:39

Тут таки Дебелко пробив у боротьбі із Слюбиком, знову вище.

60
16:38

Соса навісив на Дебелка, Паньків у стрибку перервав цю подачу, але прямо на Дібанго, котрий пробив вище воріт.

60
16:38

Лях прострелив на Дідика, який не зумів завдати акцентованого удару.

55
16:32

Після прострілу Хомченовського Соса випередив Паньківа, але голкіпер трохи зачепив м'яч і врятував Рух від голу.

53
16:31

Заміна. Рух. Притула пішов, Довгий О. вийшов

52
16:30

Після навісу Притули Слюбік головою пробив повз дальню стійку.

16:28

Нічого не вийшло у господарів, занадто важкий і повільний Соса втратив м'яч.

49
16:27

Завалив Соломон-Отабор Задераку збоку штрафного, стандарт у Кривбасу.

16:07

Нічого не додав Арановський до першого тайму.

40
16:05

З гострого кута пробивав Стецьков, але Паньків зіграв надійно, закривши ближній воротарський кут.

37
16:00

Під час навісу з кутового Соломон-Отабор прихопив за поперек Безкоровайного, той впав, але Арановський криміналу з боку гравця Руху не побачив.

33
15:55

Після пасу Капіча Луньов класно прибрав захисника, але пробив дуже слабко, м'яч буквально прикотився до Паньківа.

30
15:52

Жовта картка. Рух. Дідик Р.

29
15:51

Климчук злету пробив у нижній кут, врятував Кліщук - перший по-справжньому небезпечний удар в матчі.

28
15:50

Жовта картка. Кривбас. Бескоровайний

26
15:48

Незрозуміло, що хотів зробити Дебелко - чи то пробити з розвороту, чи то пас віддати та не вийшло зовсім нічого.

21
15:44

Нарешті побачили у грі і Паньківа, який спочатку перехопив м'яч у Стецькова, а згодом перервав небезпечний навіс.

19
15:41

Після кутового Климчук таки спрямував м'яч у напрямку воріт, однак дуже заслабко і Кліщук спокійно забрав його до рук.

19
15:40

Альваренга намагався завдати першого удару у площину, але влучив у Дібанго.

16
15:38

Дуже грамотно захищаються гості, у Кривбасу жодного моменту за першу чверть години гри.

11
15:32

Таллес здалеку пробиває метрів на три вище воріт.

8
15:31

Випереджає зараз Кліщук Климчука після вертикального пасу і не дає форварду Руху зустрітись із м'ячем.

5
15:28

Після пасу Романа Дідик ледь дотягнувся до и'яча і пробив вище воріт.

12:30

У "Кривбасу" не найпростіший календар на фініші сезону. А з огляду на те, що підопічні Юрія Вернидуба відстають від "Олександрії" на сім очок, потрапити до "зони єврокубків" буде непросто, якщо не сказати неможливо. А от "Руху" очки потрібні, як повітря. Інакше львів'яни ризикують піти за своїми земляками із "Львова".