Замены: 21. Бычек(с 59'), 22. Дмитренко Всл.(с 59'), 15. Абдуллаев(с 73'), 99. Островский В(с 82')
Запасные: 1. Сидоренко Д., 13. Потимков И., 5. Рудавский М., 19. Ткачук А., 33. Игорь, 88. Сологуб

Предупреждения: Кравченко Д. 28', Курило 74', Бычек 84'

Кривбасс: 33. Клищук, 5. Стецков, 13. Бескоровайный, 55. Дибанго, 8. Капич, 10. Хомченовский, 94. Задерака( до 63'), 7. Понедельник( до 92'), 9. Соса Д.( до 92'), 17. Семотюк( до 72'), 27. Дебелко
Замены: 11. Татарков(с 63'), 97. Кораблин(с 72'), 22. Шевченко Д.(с 92'), 39. Опанасенко(с 92')
Запасные: 23. Сарнавский, 25. Хома Б., 15. Вернидуб, 45. Виливальд, 92. Килевый, 77. Карпусь

16:50

2-й тайм завершився

94
16:50

Гол. Кривбас. Кораблін. 0:2. Феноменальний простріл Капіча на дальній штанзі замикає Кораблін, який вражає порожній кут.

16:48

Як зараз не забив Дмитренко - незрозуміло. Після кросу Абдуллаєва він опинився один на дальній стійці, але з кількох метрів не зумів влучити у кут.

16:46

Три хвилини додано до другого тайму.

88
16:44

А зараз кіпер Кривбасу перериває гострий простріл Абдуллаєва.

87
16:44

Нарешті маємо перший удар господарів. Русин потужно пробив з гострого кута у ближню дев'ятку, але Кліщук був на місці.

16:37

Блокується удар Корабліна з лінії штрафного.

77
16:33

Кораблін подавав в штрафний і м'яч рикошетом від Безуглого лень не попрямував у ворота.

16:27

Пас Татаркова на Дебелка підкорегував Коваленко і Мозіль в падінні забрав м'яч після рикошету від захисника.

16:26

Нічого не може зробити Металіст 1925 в атаці - поки жодного удару в другому таймі. Кривбас теж скинув оберти, утримуючи мінімальну перевагу.

63
16:18

Заміна. Кривбас. Задерака пішов, Татарков вийшов

61
16:16

Дібанго замість навісу вирішив пробити з гострого кута - вище воріт.

16:14

Задерака закидав у штрафний на Семотюка, але Мозіль вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч.

52
16:08

Хомченовський опинився в офсайді і пробив повз ворота.

16:07

Тепер потрібно йти уперед харків'янам, але поки дуже блідо вони виглядають на чужій половині поля.

46
16:04

Гол. Кривбас. Задерака. 0:1. Трохи більше 30 секунд знадобилось Задераці, аби відкрити рахунок після перерви. Після пасу Дебелка м'яч від стегна Курила відскочив до Задераки, який завдав удару у ближній верхній кут.

16:01

2-й тайм розпочався

15:45

1-й тайм завершився

44
15:44

Хомченовському не вистачило зовсім трохи зросту, щоб замкнути навіс з флангу.

41
15:41

Капіч після скидки Дебелка зльоту пробив в Мозіля. Воротар з другої спроби зафіксував м'яч.

15:40

Воротар Кривбасу Кліщук взагалі без роботи, зрідка партнери пригадують, що він є на полі і віддають йому м'яч.

33
15:33

Соса п'ятою скинув на Дібанго, простріл останнього не зумів замкнути ударом Дебелко.

29
15:30

І знову Хомченовський не зумів точно віддати на Дебелка, який міг вийти віч-на-віч з голкіпером.

28
15:28

Жовта картка. Металіст-1925. Кравченко Д.

26
15:26

Хомченовський не зумів виконати влучний пас на партнера у штрафний, могло бути гостро.

23
15:24

Дебелко після кросу Капіча з кутового пробиває в метрі від ближньої стійки - поки найнебезпечніший момент у матчі.

18
15:18

Ременюк здалеку потужним ударом пробив повз стійку. Кліщук все контролював.

15:17

Останні п'ять хвилин картинка майже однакова - Металіст 1925 катає м'яч на власній половині поля, нікуди не поспішаючи.

12
15:11

Мозіль перериває гострий простріл Соси.

10
15:10

Чирук с гострого кута пробив по воротам Кривбасу, Кліщук спокійно впорався з ударом.

6
15:06

Перший удар в площину. Стецьков здалеку пробив по центру воріт, де Мозіль спокійно забрав м'яч до рук.

4
15:04

За перші три хвилини команди навіть наблизитись до воріт не змогли, нарешті Кривбас заробив перший кутовий, який ударом не завершився.

15:00

1-й тайм розпочався

14:16

Для "Металіста 1925" зустріч із "Кривбасом" може стати вирішальною у боротьбі за збереження прописки в УПЛ. Чотири очки в останніх двох зустрічах створили для харків'ян невеликий заділ від зони перехідних матчів. Якщо команді Едмара вдасться розвинути успіх і у грі з підопічні Вернідуба, вона майже гарантовано залишиться в еліті. Але у "Кривбасу" мотивація дуже висока. Перемога у цьому протистоянні – останній шанс зачепитися за п'яте місце, яке дає право грати у Лізі конференцій УЄФА.