Ворскла: 51. Исенко, 18. Павлюк Е., 20. Кравец В., 50. Кане( до 67'), 17. Чеснаков( до 91'), 4. Пердута, 6. Скляр( до 91'), 29. Бацула, 38. Челядин( до 67'), 11. Степанюк Р., 16. Сефери( до 88')
Замены: 95. Фелипе(с 67'), 80. Юрченко Вл.(с 67'), 27. Крупский(с 88'), 5. Рамирес Л.(с 91'), 15. Кулаковский(с 91')
Запасные: 61. Домолега, 30. Нестеренко, 40. Черныш Дм.

Колос: 25. Волынец, 15. Черноморец, 29. Емец( до 84'), 35. Золотов, 44. Чоботенко, 8. Велетень( до 67'), 14. Милько, 17. Кравченко Н., 47. Мякушко( до 58'), 90. Богданов( до 84'), 22. Безбородько( до 67')
Замены: 69. Ильин(с 58'), 23. Попов К.(с 67'), 50. Болбат(с 67'), 24. Зозуля А.(с 84'), 7. Лысенко(с 84')
Запасные: 22. Маханьков, 72. Фесюн, 21. Новак Е., 9. Смирный, 48. Криворучко, 11. Исаенко Е.

16:54

2-й тайм завершився

92
16:54

Ільїн пробив після невдалого виходу з воріт Ісенка, але вище воріт. І одразу ж звучить фінальний свисток

16:51

Болбат! Через себе пробив Сергій із меж штрафного майданчика, але Ісенко у стрибку відбиває м'яч, який летів прям під перекладину!

88
16:50

Заміна. Ворскла. Сеферi пішов, Крупський вийшов

87
16:51

ГОООЛ! Скляр практично ставить крапку у цьому матчі. Степанюк чудово скористався помилкою суперника, віддав Скляру, який пробив точно у кут воріт!

16:40

Сефері таки хотів забити сам. Здорово протяг м'яч, пробив із півкола перед штрафним - суперник заблокував

75
16:38

ГОООЛ! Тільки ми хотіли вказати на те, що "Ворскла" має лише один удар по воротах у другому таймі, як тут же полтавці організували зразкову контратаку. Юрченко віддав на Степанюка, той підключив Скляра, а Скляр видав у вільну зону Феліпе, котрий ідеально влучив у дальній кут! 1:0!

74
16:36

Ільїн вичавив максимум з епізоду, заробивши кутовий у здавалося б безнадійній ситуації

71
16:33

Вихід Болбата освіжив атаку "Колоса". Сергій чудово прострілював уздовж воріт – Ісенко вибив м'яч. Потім разом із Поповим вони намагалися накрутити захисників у чужому штрафному майданчику, але не змогли довести справу до удару

16:31

Кане видав у центр штрафного майданчика на Скляра, але заблокували його удар гравці "Колоса". Гольовий момент міг бути

60
16:22

Степанюк! Волинець невдало зіграв на виході, зіткнувшись із захисником, але Степанюк промазав у моменті, коли залишився сам перед порожніми воротами! Складніше було не забити в цьому епізоді

16:18

Нуль ударів у площину воріт за перші 10 хвилин другого тайму. "Ворскла", мабуть, не хоче на п'яте місце

52
16:14

Шість хвилин другого тайму позаду, але немає навіть натяку на небезпечні моменти. Кудись зникла ця активність команд за час перерви

16:07

2-й тайм розпочався

15:52

У нас без забитих голів у першому таймі, але останні 10-15 хвилин дають надію на те, що це зміниться після перерви

15:51

1-й тайм завершився

15:50

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму

45
15:49

Челядін отримав по ногах від Золотова. Теоретично могла бути жовта картка, але суддя вирішив не карати гравця "Колоса"

42
15:46

Пару пауз поспіль у нас, пов'язані вони з пошкодженнями гравців "Колоса". Однак загалом з ними все гаразд, обидва продовжують грати

39
15:43

Ще один кутовий (вже дев'ятий за тайм!), але Бацула порушив правила в атаці

36
15:41

Сефері пробив із меж штрафного майданчика у ближній кут - Волинець відбив на кутовий. Подача з корнера - Степанюк влучив у перекладину!

34
15:39

Оце відповідь! Скляр у падінні після подачі кутового пробив з-під Золотова з лінії воротарського майданчика - м'яч пішов вище

33
15:37

Велетень знову мав момент! Взяв гру на себе, обіграв суперника в чужому штрафному майданчику і пробив низом - Ісенко рятує!

30
15:34

Кравченко прострілив уздовж воріт - Ісенко впевнено забрав м'яч

27
15:31

Степанюк влучив у штангу! Щоправда, він був в офсайді - якби влучив у ворота, гол би все одно не зарахували

25
15:30

Челядін пробив з-за меж штрафного майданчика, був рикошет, але Волинець не дозволив м'ячу приземлитися за його спиною і перевів на кутовий

23
15:29

Велетень! Ось це вже схоже на реальний гольовий момент, якраз перший удар у площину воріт. Велетень накрутив захисника, обігравши його двічі за один епізод, і пробив у ближній кут - воротар врятував!

22
15:26

Ємець отримав болісний удар по ногах на своїй половині поля. Але з ним все гаразд, триває гра

20
15:25

Челядін пробив здалеку після чергового кутового. Знов вище воріт. Схоже, ударів у площину поки і не було у нас

17
15:21

Кравець пробив головою після подачі кутового, але це було схоже на "свічку". Волинець впевнено зіграв на виході

14
15:19

А ось у "Колоса" цікавий шанс мав. Безбородько прийняв верховий навіс у штрафному майданчику, пробив з розвороту - вище

11
15:17

Поки що "Ворскла" виглядає трохи активніше. Хороших гольових моментів немає, але м'яч краще контролюють господарі

7
15:12

Полтавці заробили стандарт на флангу, з нього заробили кутовий, але нічого небезпечного немає

5
15:09

Кане отримав м'яч прямо по центру недалеко від штрафного майданчика, пробив низом - слабкувато і неточно

4
15:08

Кравченко отримав по ногах в центрі поля, але сам він підвівся на ноги, тому команди швидко продовжили гру

2
15:06

Поки що без моментів і навіть без ударів у бік воріт

15:03

1-й тайм розпочався

14:30

На фініші сезону "Ворскла" набрала хід і намагається забратися на п'яте місце у таблиці. Для цього потрібно перемагати сьогодні "Колос", в останньому турі обігравати "Шахтар" та сподіватися на осічку "Олександрії" у заключній грі з "Рухом". Команда Ярослава Вишняка, навпаки, втратила свою перевагу, вигравши лише один матч із останніх семи. "Колос" не має якихось глобальних турнірних завдань, але, напевно, спробує зберегти місце в першій вісімці.