В півфіналі Ліги Чемпіонів нас очікує міланське дербі. Йоху!!!

Жовта картка. Бенфіка. Нерес

23:58

95
23:58

Гол. Бенфіка. Муса П. 3:3. Заробила Бенфіка кутовий і Муса таки вирвав нічию для гостей, яка зарахується в плюс хіба що в таблицю коефіцієнтів УЄФА.

23:59

Гол. Бенфіка. Сільва А. 3:2. Зі штрафного навісив Грімальдо і Сільва головою спрямував м'яч у сітку у шаленій штовханині.

83
23:59

Помилився Брозович, але Нерес пошкодував господарів, влучивши у стійку.

23:43

Гол. Інтер. Корреа Х. 3:1. Дімарко відддав на Корреа і той, прибравший Отаменді, пробив точно під дальню стійку. Двох хвилин не минуло після виходу на заміну автору третього голу Інтера.

23:31

Дімарко просто попав в голову захисника, треба було ще влучити, але він зумів.

23:27

Щось забагато корівок, адже Лаутаро не забивав впродовж усього восьми матчів поспіль.

23:26

65
23:25

Гол. Інтер. Мартінес Л. 2:1. Дімарко обігрався з Мхітаряном і видав ідеальний пас на Мартінеса, який в дотик розтріляв ворота Бенфіки.

64
23:24

Рамуш посперечався з Джеко, пробивши десь ще на метр лівіше з лінії штрафного.

61
23:19

Хоч щось, Джеко після навісу Бастоні відправив м'яч метрів на п'ять лівіше воріт.

23:18

Забули ми про моменти в перші чверть години по перерві і не даремно режисери показують Лукаку, який активно розминається на бровці. Проте знаючи Сімоне Індзагі, він там ще півгодини може розминатись.

53
23:11

Класно проскочив двох суперників Жоау Маріу, але Ачербі таки встиг у підкаті заблокувати удар суперника. Лише кутовий.

48
23:06

Жовта картка. Бенфіка. Рафа Сілва

47
23:06

Здалеку пробиває Матінес, метри на півтора вбік і вище хрестовини летіть м'яч.

23:04

В перерві заміна від Бенфіки спрямована на атаку.

22:45

Вікінги рулять! Як мінімум на Twitter Бенфіки. Хто не знав, Еурснес - норвежець.

22:42

38
22:46

Гол. Бенфіка. Еурснес. 1:1. Також з нічого вигадала гол і Бенфіка. Навіс с флангу Рафи Сілви на лінію воротарського майданчика, де забули Еурснеса, який головою спрямовує м'яч у сітку.

33
22:39

Забиває м'яч Лаутаро Мартінес після навісу Джеко, але зафіксовано фол з боку нападника Інтера.

31
22:39

Стандарти можуть Бенфіці допомогти. Ось зараз Грімальдо дуже небезпечно пробивав зі штрафного та Онана у стрибку витягнув м'яч з нижнього кута воріт.

25
22:39

Удар головою Бастоні після кутового заблоковано.

23
22:39

Рамуш віддавав в штрафний вертикальну передачу, але Дімарко метеором промчався і не дав Жоау Маріу дістатись м'яча.

22:39

Де той Рамуш, за якого топ-клуби готові платити шалені гроші? За пів-тайму два-три дотики до м'яча. Це коштує 100 мільйонів євро?

16
22:39

Влаходімос помилкою на виході ледь не подарував м'яч Джеко, але кіпера підстрахували захисники.

22:39

14
22:16

Гол. Інтер. Барелла. 1:0. З нічого народився гол господарів. Джеко завдяки зросту з другої спроби виборов м'яч, а потім Барела і Мартінес дотягнули м'яч до штрафного, де Ніколо закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

22:11

Схоже, моментів в матчі буде небагато адже Інтер поки чітко грає на утримання рахунку, здобутого у першому матчі.

6
22:07

Перша атака Інтера була зірвана трохи неточним пасом Мартінеса на Дімарко, а могло бути дуже небезпечно.

2
22:03

Заробили гості перший кутовий, але під час його розіграшу порушили правила в атаці.

22:01

1-й тайм розпочався

20:59

Інтер - Бенфіка: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів

20:59

Матч Ліги чемпіонів "Інтер" - "Бенфіка" розпочнеться о 22:00 (час - київський).

20:59

"Інтер" тиждень тому зробив добрий заділ, обігравши "Бенфіку" на її полі - 2:0. Італійцям залишилося довести до кінця розпочате та спокійно готуватися до міланського дербі у рамках півфіналу Ліги чемпіонів.