Замены: 20. Фоден(с 69' до 81'), 12. Триппьер(с 81'), 17. Джеймс Р.(с 85'), 19. Галлахер К.(с 85')
Запасные: 13. Рэмсдейл, 22. Форстер Ф., 15. Дайер, 16. Чилуэлл, 18. Гехи, 14. Хендерсон, 21. Мэддисон, 23. Тоуни А.

Предупреждения: Райс 29', Уокер 72', Шоу Л. 78', 78'

94
23:40

Тоналі закидає м'яч у штрафний, але там все контролює Пікфорд.

23:37

5 хвилин додає арбітр.

23:36

Поки що більшість не грає на користь Італії, жодного моенту від господарів, Англія про атаку навіть не думає, захищаючи рахунок.

89
23:35

Заміна. Італія. Верратті пішов, Скамакка вийшов

23:32

Белінгем залишав поле відчутно скутильгаючи. Чекаємо новин перед метчем англійців з українцями.

23:29

Шоу за дві хвилини примудрився заробити дві жовті картки і залишив Англію у меншості. Саутгейту довелось міняти Фодена, який лише 12 хвилин на Тріпп'є.

23:27

Дуже гострий навіс від Ньонто. але Політано трохи не дотягнувся до м'яча.

72
23:27

Жовта картка. Англія. Вокер

23:22

А тим часом усі говорять лише про одне - Нагельсмана звільнили з Баварії, його наступником буде Тухель.

23:12

Хвилин п'ять вже англійці без м'яча, але тримаються.

23:18

Гол. Італія. Ретегі. 1:2. А ось тепер зрозуміло, чому Манчіні поставив на цей матч Ретегі, Пелегріні ідеальним пасом знайшов форварда у штрафному і той спрямував м'яч повз Пікфорда. А почалось все з помилки Магвайра.

54
23:00

Пікфорд спокійно забирає м'яч у руки після закидання в штрафний англійців.

47
22:55

Кутовий від італійців перериває Пікфорд, наступний удар з кута поля ціною власного здоров'я нейтралізує Кейн. Все гаразд із капітаном англійців, може продовжити гру.

22:50

2-й тайм розпочався

22:35

1-й тайм завершився

46
22:35

Що зараз зробив Гріліш. Після пасу Кейна йому треба було просто влучити у порожні ворота, але Джек "включив понти" і якимось дивним ударом примудрився не влучити у ціль.

44
22:58

Пенальті. Англія. Г. Кейн. 0:2. Дуже впевнено на силу пробив Кейн у правий кут, Доннарумма полетів у протилежний.

41
22:29

Кейн сігналізує, що знову була рукою від італійців, а саме Ді Лоренцо в штрафному під час кутового. Повтор показує, що м'яч в руку влучив, арбітр переглядає епізод за допомоги VAR. І призначає пенальті.

39
22:26

А ось і він. Ретегі просто б'є в Стоунза, без будь-якої фантазії.

22:23

Де Ретегі? Що він робить взагалі в складі Італії? Всі питання до знаного експериментатора Манчіні.

32
22:19

А зараз після помилки господарів Філліпс завдав небезпечного удару, втім пробив повз стійку.

30
22:17

Пікфорд вчасно вийшов далеко з воріт і за межами штрафного перервав небезпечну передачу італійців.

29
22:16

Жовта картка. Англія. Райс

22:14

Трохи затихли пристрасті, таке враження, що англійці чекають, що вигадають італійці.

21
22:07

Кейн класно прострілював на Белінгема, але той до м'яча не дотягнувся.

20
22:08

Белінгем класно віддав на Сака, той прокидав собі на хід і сигналізував судді, що суперник зупинив м'яч рукою, але арбітр нічого такого не побачив.

13
22:57

Гол. Англія. Райс. 0:1. А ось після кутового Англія забила. Спінаццола заблокував удар Кейна, але м'яч відскочив до Райса, котрого заблокувати вже не було кому. Потужний удар і м'яч у сітці.

12
21:59

Белінгем з-за меж штрафного завдав потужного удару, Доннарумма рятує, перервівши м'яч на кутовий.

8
21:55

Перша спроба від англійців - Сака в падінні не дуже сильно пробив у руки Доннаруммі.

6
21:53

А ось і перший удар несподіваного гравця основи Італії Ретегі - небезпеки нуль після навісу з кутового і його удару головою.

3
21:50

Перша нагода в нашому матчі, але Ді Лоренцо пробив фантастично погано - кволо. та щей невлучно.

21:50

1-й тайм розпочався

21:50

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

13:02

Італія - Англія: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Євро-2024

13:02

Відбірковий турнір Євро-2024 у групі С, у якій, нагадаємо, виступають українці, розпочнеться поєдинком фаворитів та фіналістів останнього чемпіонату Європи – збірних Італії та Англії. За великим рахунком, особливих презентацій ця пара не потребує, а ми маємо можливість подивитися у справі на англійців, з якими збірна України за кілька днів проведе свій перший матч до кваліфікації Євро-2024.