Потужно Бражко пробив здалеку, м'яч пролетів метрах в двох від штанги.

Аж сім хвилин додає Балакін до другого тайму.

Вантух завдав небезпечного удару з розвороту, Кліщук на місці.

15:30

Заміна. Кривбас. Капіч пішов, Стецьков вийшов

87
15:30

Після невеличкої пожежи в штрафному господарів Бутко ударом відчаю пробиває повз ворота.

15:28

А ось до Булеци навіс дійшов, тільки пробив півзахисник Зорі невдало.

84
15:26

Трохи не вистачило зросту Русину аби дотягнутись до навісу Вантуха.

15:25

Кривбас дуже вдало утримує рахунок, у Зорі в атаці зовсім нічого не виходить.

15:19

Пауза у грі - надають медичну допомогу Дібанго.

74
15:18

Апелювали гравці Зорі щодо гри рукою у Безкоровайного, але Балакін ці балачки швидко перервав енергійним рухом.

15:12

Якімець вийшов на непогану позицію, але пробив у захисника гостей.

15:02

Блокується удар Русина з лінії штрафного і за кілька секунд Назарій таки виконав обвідний удар, але повз дальню стійку.

14:57

Відновилась у нас зустріч, Балакін дав сигнал продовжувати гру з 55-ї хвилини.

14:46

Вийшли футболісти розминатись після відбою повітряної тривоги. За кілька хвилин матч має поновитись.

14:17

А в цей час лунає сирена повітряної тривоги. І команди відразу після голу Капіча відправляються у сховище.

50
14:16

Гол. Кривбас. Капіч. 1:0 Розібрався півзахисник господарів з Батаговим і відправив м'яч у дев'ятку. Триває перевірка VAR. Балакін сам пішов дивитись повтори і зараховує гол.

46
14:09

Понєдельнік після розіграшу штрафного пробив у кут, м'яч зрикошетив від Татаркова, але Сарутін витягнувся в струнку і врятував Зорю.

13:49

Дві хвилини додано до основного часу першого тайму.

13:48

Посипалися гірчичники наприкінці першого тайму, Микола Балакін нагадав футболістам, ще треба ставитись з повагою один до одного.

13:44

Рябов заблокував небезпечний удар Русина.

38
13:41

Жовта картка. Кривбас. Татарков

38
13:41

Сапутін перериває пас Дібанго на Татаркова. Останній ще й жовту картку заробив за гру прямою ногою.

32
13:35

Несильний удар Антюха з-за меж штрафного - розминка для Кліщука.

29
13:33

Навіс зі штрафного Сапутін перехоплює кулаком на виході. Не дуже впевнено, але загрозу відвів.

22
13:26

А зараз Кліщук вже по-справжньому рятує Кривбас після удару з розвороту Мишньова, якому асистував Русин.

21
13:24

Бражко пробиває у руки Кліщуку. Поки жодного гольового моменту команди не створили.

17
13:21

Русин пробив здалеку дуже невлучно.

15
13:19

Зупинка, Антюх відчуває дискомфорт і цілком можлива рання заміна у складі гостей.

11
13:14

Приходько завдав удару з близької відстані - прямо в те місце, де й перебував Сапутін.

9
13:14

Активізувалась Зоря поблизу чужих воріт та поки навіси адресатів не знаходять.

7
13:11

Третій поспіль кутовий заробляє Кривбас, але жодної гостроти господарі так і не створили.

4
13:08

Антюх намагався вибороти м'яч у чужому штрафному, але програв тому таки Дібанго.

3
13:07

Перша атака у нашому матчі, заблоковано простріл Дібанго.

13:03

1-й тайм розпочався

12:48

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

12:34

Бізнес та держава об’єднуються в запобіганні ігрової залежності: Проміжні підсумки масштабного дослідження за підтримки FAVBET

12:31

"Кривбас" - "Зоря" - принципове протистояння, яке стало таким завдяки тому, що криворізьку команду очолює Юрій Вернидуб. Бойовий матч першого кола завершився внічию – 2:2. Яким буде продовження дуелі команд, які виборюють путівки до єврокубків?