Бавария: 27. Зоммер, 2. Упамекано, 4. де Лигт, 44. Станишич, 6. Киммих, 8. Горецка, 11. Коман К.( до 86'), 19. Дэйвис, 25. Мюллер( до 86'), 42. Мусиала( до 82'), 13. Шупо-Мотинг( до 68')
Замены: 10. Сане Л.(с 68'), 17. Мане Са.(с 82'), 22. Канселу(с 86'), 7. Гнабри(с 86')
Запасные: 26. Ульрайх, 23. Блинд, 20. Сарр Бу., 46. Ибрагимович А., 40. Мазрауи, 38. Гравенберх Р., 14. Ваннер П., 39. Тель М.

ПСЖ: 99. Доннарумма Дж., 5. Маркиньос( до 36'), 2. Хакими, 4. Рамос С., 25. Мендеш Н.( до 82'), 17. Витинья Ф.( до 81'), 6. Верратти, 8. Фабиан Руис( до 76'), 15. Данилу П., 7. Мбаппе, 30. Месси
Замены: 26. Мукиеле(с 36' до 46'), 31. Битшиабу(с 46'), 33. Заир-Эмери(с 76'), 44. Экитике(с 81'), 14. Бернат(с 82')
Запасные: 16. Рико С., 90. Летелье, 29. Пембеле, 18. Санчеш Р., 28. Солер, 35. Гарби

23:56

На цьому завершуємо нашу трансляцію. Дякуємо усім за увагу. Бережіть себе та завжди перемагайте!

23:55

Фінальний свисток підбив підсумки двоматчевого протистояння. Баварія абсолютно заслужено перемогла у Мюнхені.

23:54

2-й тайм завершився

94
23:52

Садіо Мане забиває третій м'яч, але його одразу ж скасували через офсайд.

92
23:50

А ось і ще один удар - від Альфонсо Девіса. Доннарумма рятує ПСЖ від розгрому.

90
23:49

П'ять хвилин компенсує арбітр.

90
23:49

Гол. Баварія. Гнабрі. Кімміх у підкаті відібрав м'яч у суперника і гравці Баварії дуже швидко розігнали атаку, яка завершилася влучним ударом Гнабрі з лінії штрафного майданчику.

89
23:48

Заїр-Емері двічі за останні дві хвилини виконував подачі до штрафного майданчику, але кожну з них вибивали захисники Баварії.

23:43

Серхіо Рамос в центрі поля штовхнув в груди Томаса Мюллера. Німець встав та потиснув руку супернику.

82
23:41

Знову Серхіо Рамос б'є головою - повз ворота.

23:38

Намагання ПСЖ відігратися згасли. Баварія переважно проводить час із м'ячем на половині поля суперника.

76
23:34

Заміна. ПСЖ. Фабіан Руїс пішов, Заїр-Емрі вийшов

75
23:33

Лерой Сане послизнувся, але все ж пробив вже лежачи: повз ворота.

74
23:32

48% володіння м'яча у Баварії проти 52% у ПСЖ.

72
23:31

Кінгслі Коман знову викликає пожежу та паніку у штрафному майданчику ПСЖ. Але цього разу обійшлося без фінального удару в площину воріт.

69
23:28

Швидка атака Баварії, яку організували Кінгслі Коман та Лерой Сане, не завершилася нічим, окрім кутового після невдалої спроби перехоплення захисниками парижан.

68
23:26

Заміна. Баварія. Шупо-Мотінг пішов, Сане Л. вийшов

67
23:25

Мбаппе знову б'є з близької дистанції у нижній кут. Зоммер не спить, все під контролем.

64
23:23

Серхіо Рамос!!! Зоммер рятує Баварію після блискавичного удару іспанця головою!

64
23:22

ПСЖ кидається в атаку: Альфонсо Девіс заблокував подачу з правого флангу.

61
23:21

Гол. Баварія. Шупо-Мотінг. Вератті втратив м'яч у власному штрафному майданчику, а далі гравці Баварії в один дотик розкатали м'яч. Останнім став удар Еріка Шупо-Мотінга низом.

60
23:19

Йозуа Кімміх б'є головою після подачі від кутового прапора - вище воріт.

60
23:18

Горецка пробує бити з лінії штрафного майданчику - удар заблоковано, а м'яч виходить за межі поля.

56
23:15

Шупо-Мотінг грубо фолить у підкаті ззаду. Без картки.

54
23:12

На поле з трибун летять сторонні предмети. Рефері призупинив гру.

52
23:10

Забиває Шупо-Мотінг! Але взяття воріт не зараховано через офсайд.

51
23:09

Шупо-Мотінг падає у штрафному майданчику ПСЖ - пенальті немає.

49
23:08

Мбаппе б'є з розвороту, але удар з-меж штрафного майданчику заблокували захисники.

23:04

Крістоф Галтьє замінив гравця, який замінив травмованого гравця. Бо Мукіеле теж зазнав ушкодження.

23:04

2-й тайм розпочався

46
23:03

Заміна. ПСЖ. Мукіеле пішов, Бітшиабу вийшов

22:48

Перший тайм у Мнюхені завершено. Шанси забити були в обох команд, але наразі рахунок ще не відкрито.

22:43

Блискуча верхова передача від Мессі з глибини в напрямку Мбаппе. Зоммер на досвіді швидше перехопив м'яч, не давши Мбаппе наблизитись до воріт.

22:41

Paint Hunters за підтримки FAVBET вирішили подякувати всім захисникам України, створивши на їхню честь мурал у столиці.

41
22:41

Альфонсо Девіс з лівого флангу прострілює низом - так легко оборону ПСЖ не пройти! Кутовий заробили господарі.

22:39

Це Вітінья бив низом після помилки Зоммера під пресингом суперника. Де Лігт у підкаті виніс м'яч з лінії.

38
22:38

Де Лігт виносить м'яч з лінії воріт! Фантастика!!!

37
22:37

Капітаном ПСЖ став Кіліан Мбаппе.

22:36

Мсаркіньос отримав серйозне пошкодження та залишив поле.

36
22:36

Заміна. ПСЖ. Маркіньос пішов, Мукіеле вийшов

33
22:33

Нуну Мендеш фолом зупинив прорив Кінгслі Комана правим флангом.

32
22:32

А от і момент у Баварії! Мусіала добіг аж до воріт ПСЖ і встиг пробити низом. Неприємний удар відбив Доннарумма.

26
22:27

Коман навішує до воротарського майданчику в напрямку Шупо-Мотіна. На перехопленні чудово грає Доннарумма.

25
22:25

Мессі замешкався у воротарському майданчику та просто не встиг забити м'яч: захисники Баварії встигли заблокувати усі спроби зіркового аргентинця.

22
22:22

Лео Мессі приземлився на газон після зіткнення із баварськими опонентами.

19
22:20

Мбаппе знову б'є низом з гострого кута - м'яч влучив у сітку із зовнішнього боку.

16
22:17

Горецка чудово приклався по м'ячу з дальньої дистанції: Доннарумма спокійно забрав м'яч.

14
22:14

Мбаппе фолить у близькому єдиноборстві із Зоммером. Після свистку Мбаппе відправив м'яч у ворота, чим викликав шалений свист на трибунах Мюнхен Арени.

11
22:11

Простріл від Хакімі з правого флангу - дуже неточно, м'яч вилетів за межі штрафного майданчику.

10
22:11

М'яч перебуває на половині поля ПСЖ. Парижани намагаються не віддавати м'яч агресивним господарям.

7
22:07

Нерв перших хвилин минув. Зараз гравці ПСЖ намагаються спокійно контролювати м'яч біля власного штрафного майданчику, а гравці Баварії пресингують суперника.

4
22:04

Мусіала обігрався із Шупо-Мотенгом, але його удар з лінії штрафного майданчику заблокували футболісти ПСЖ.

2
22:03

Перший удар по воротах суперника у цьому матчі наносить Кіліан Мбаппе. Близька дистанція, гострий кут - точно в руки Зоммеру.

22:00

1-й тайм розпочався

21:44

Юліан Нагельсманн у коментарі DAZN: "Припускаю, що на нас чинитимуть більше тиску, ніж це було у першому таймі у Парижі. Перша 20-хвилинка і задасть тон".

19:26

У першому матчі сильнішою виявилася Баварія: єдиний гол у Парижі забив Кінгслі Коман. Три тижні по тому суперники зустрічаються вже у Мнюхені. Після першої зустрічі команди встигли зіграти по три матчі у своїх національних чемпіонатах: Баварія програла менхенгладбахській Борусії (2:3) та здобула дві перемоги на Уніон Берліном (3:0) та Штутгартом (2:1). ПСЖ, в свою чергу, забивав багато: паризький клуб обіграв Лілль (4:3), Марсель (3:0) та Нант (4:2).