Фейеноорд: 22. Велленройтер, 4. Гертрейда, 18. Траунер, 33. Ганцко, 15. Лопес М.Л.( до 57'), 10. Кёкчю( до 69'), 17. Шиманьски С.( до 57'), 20. Виффер, 26. Идрисси( до 62'), 7. Джаханбакш, 29. Хименес Сантьяго( до 57')
Замены: 30. Буллауде(с 57'), 6. Расмуссен Я.(с 57'), 9. Данило(с 57'), 14. Пайшан(с 62'), 25. Табуни(с 69')
Запасные: 21. Марциано, 49. Троост Т., 2. Хольмгрен-Педерсен, 28. Касанвирьо, 11. Дилросун, 48. Миламбо

Шахтер: 81. Трубин, 5. Бондарь В., 26. Конопля, 22. Матвиенко Н., 6. Степаненко( до 54'), 8. Судаков, 15. Михайличенко Б., 16. Крыськив( до 46'), 21. Бондаренко А-м( до 54'), 2. Траоре Л.Ш.( до 54'), 11. Зубков( до 63')
Замены: 17. Джурасек(с 46'), 29. Назарина(с 54'), 14. Сикан(с 54'), 18. Келси(с 54'), 34. Петряк(с 63')
Запасные: 1. Шевченко Ал., 30. Пятов, 28. Фарина, 23. Тейлор Л., 44. Ракицкий, 27. Очеретько, 20. Топалов

Предупреждения: Бондаренко А-м 26', Судаков 81'

21:36

2-й тайм завершився

87
21:33

ГОЛ! Шахтар. Келсі відіграє один гол. Легіонер "гірників" втік віч-на-віч після закидання з глибини і в дотик пробив голкіпера

85
21:32

Фейєнорд просто перепасовується в центрі поля, а Шахтар навіть не намагається відібрати м'яч

21:13

ГОЛ! Феєнорд. Данило продовжує кошмар "гірників", з лінії штрафного майданчика відправляючи м'яч у стійку, а від неї у сітку

64
21:10

ГОЛ! Феєнорд. Джаханбахш. І знову удар по воротах "Шахтаря" перетворюється на гол. Форвард голландців стріляє з дальньої дистанції, а м'яч летить точно у нижній лівий кут.

21:06

Гол. Феєнорд. Ідріссі забиває ще один чудовий гол, з кута штрафного закручуючи м'яч у дальню дев'ятку

20:56

Гол. Феєнорд. Ідріссі красивим ударом метрів із 17-ти закручує м'яч у дальній кут воріт Трубіна

46
20:49

Заміна. Шахтар. Криськів пішов, Джурасек вийшов

20:49

2-й тайм розпочався

20:35

Жахлива гра в обороні з боку "Шахтаря" призвела до разгрому вже за підсумками першого тайму цього матчу

20:34

1-й тайм завершився

20:33

Одну хвилину додано до першого тайму

44
20:32

Знову Джаханбакш. Форвард голландців ледь не запустив м'яч під поперечину з-за меж воротарської

20:28

Хіменес міг забивати четвертий гол своєї команди, але з вигідної позиції запустив м'яч вище воріт

20:19

Міг відіграти один гол "Шахтар"! Судаков зважився на дальній постріл, а м'яч влучив у поперечину...

27
20:14

Зубков падає у штрафному майданчику Фейєноорда після контакту із захисником - свисток арбітра мовчить

24
20:12

ГОЛ! Феєнорд. Кекчу робить рахунок 2-0. "Шахтар" залишив одного капітана голландців і той сильним ударом низом відправив м'яч у дальній кут з-за меж штрафного майданчика.

23
20:11

Трубін знову рятує "гірників", переводячи на кутовий небезпечний удар Ідріссі

22
20:10

Ще одна небезпечна атака голландців, яка завершилася сейвом Трубіна після прострілу Лопеса