Заря: 1. Сапутин, 10. Жуниор Рейс( до 90'), 70. Кирюханцев, 2. Бутко, 55. Джордан, 5. Яцык, 20. Чурко( до 49'), 21. Башич Я., 44. Батагов, 7. Антюх( до 71'), 39. Герреро Э.( до 90')
Замены: 22. Мичин П.(с 49' до 89'), 19. Бугай(с 71'), 9. Мишнев(с 89'), 3. Боль(с 90'), 16. Волошин Ви.(с 90')
Запасные: 34. Набит, 36. Жилкин, 31. Бенедюк, 8. Хахлёв, 32. Слесар, 17. Горбач

Предупреждения: Антюх 22', Чурко 29', Герреро Э. 90'

Ворскла: 7. Исенко, 27. Крупский( до 69'), 50. Кане( до 62'), 92. Сиссоко Са.( до 84'), 95. Фелипе, 77. Толи( до 62'), 4. Пердута, 9. Корниенко В., 29. Бацула, 33. Мякушко( до 84'), 22. Ковталюк( до 74')
Замены: 30. Нестеренко(с 62'), 38. Челядин(с 62'), 18. Павлюк Е.(с 74'), 44. Хрипчук(с 84'), 57. Галас Т.(с 84')
Запасные: 61. Домолега, 5. Рамирес Л., 21. Вокрри, 43. Островский В

Предупреждения: Мякушко 18', Сиссоко Са. 39', Кане 43', Ковталюк 47', Крупский 63', Фелипе 94'
Удаления: Крупский 69'

Рефери: Oleksandr Shandor. VAR - Dmytro Panchyshyn

15:54

Вітаємо фанатів Зорі з перемогою. Певною мірою облегчила завдання луганцям чисельна меньшість Ворскли. У полавців є проблеми із захистом. Більше талановиті в атаці команди будуть для команди Долганського головним болем.

15:52

2-й тайм завершився

99
15:52

Галас прострілює до воротарського, Сапутін бере цей простріл і лунає фінальний свисток.

98
15:51

Наостанок Шандор ще про всяк випадок поцікавився, чи не було гри рукою у Зорі під час подачі. Ні, не було

97
15:50

Напівнавіси відчаю від Ворскли. Вона не скадає зброї, але Зоря спокійно відбивається.

15:49

Важко дивитися, як команди ведуть боротьбу із часом.

95
15:48

спливає 5 з 8 доданих хвилин.

94
15:47

Жовта картка. Ворскла. Феліпе. Зачепив рукою обличчя Башича.

15:45

Хто й мав бути невдоволеним заміною - це Мічін, який провів на полі усього 39 хвилин. Він і мімікою показував, що не розуміє такого рішення.

90
15:44

Жовта картка. Зоря. Герреро Е. Чомусь психанув і пнув бутилку з водою під час заміни.

15:41

Сумбурні хвилини, Зоря просто відбиває м'яч, Ворскла щосили пресингує вдесятьох.

15:36

Зоря дуже впевнено контролює хід подій, але ми знаємо, що футбольна фортуна полюбляє докинути третю двійку на рівері.

82
15:35

Сісоко обрізався в центрі. Кирюханцев віддавав до штрафного, але Герреро не пішов, а Яцик не встиг.

80
15:33

Все через Мякушку йде у Ворскли, але з ним чітко грає Жуніньо.

78
15:32

Ворскла впереше за 5 хвилин дісталася чужого штрафного. Для цього довелося піти уперед Пердуті. Але до удару справа не дішла.

78
15:30

Герреро вбив контру невдалим пасом до штрафного на Мічіна.

76
15:29

Полтавцям важко у меншості створювати атакувальний тиск. Відчувається, що життя їх до такого не готувало. Пішли помилки та втрати м'яча.

75
15:28

Зоря чекає свого шансу на контратаках. Відчувається, що Ворскла його надасть.

72
15:26

Нагода Ворскли! Феліпе з лінії штрафного ледь не вбив Сапутіна у сітку разом з м'ячем. Ефектно, але просто по центру. Воротар рятує.

71
15:24

Заміна. Зоря. Антюх пішов, Бугай вийшов. Антюх зробив свою справу. Чудовий матч від Дениса.

15:23

"Вмикнув чоловіка" реф і залишає Ворсклу вдесятьох за те, що Крупський ззазду атакував Антюха та наступив тому на гомілку троьома хвилинами раніше.

69
15:22

Червона картка. Ворскла. Крупський

15:21

Все ж Шандор пішов дивитися повтор. Але якщо він вирішить видалити Крупського, то визнає, що помилився.

15:21

ВАР бачить, що Крупський у епізоді з Антюхом наступив на ногу. Але це скоріше жовта - і не прерогатива відео рефері.

65
15:20

Хвилинка Шандора. Спершу він не відреагував на голосні крики Антюха, який втратив м'яч у боротьбі з Крупським. А потім не дав свистка і на падіння Нестеренка на лінії штрафного Зорі. Граємо, джентльмени!

15:16

Дивна заміна Кане, адже він був чи не найбільш активним у першу годину

63
15:16

Жовта картка. Ворскла. Крупський. Занадто довго тримав Антюха руками.

15:14

Кирюханцев після закидання рвався до штрафного - Пердута завадив.

58
15:12

Герреро в атаці у відповідь без проблем проходить Бацулу і б'є повз Ісенка. Стійка!

58
15:12

Футбол без центру поля. Ковталюк після перехоплення Сіссоко організовує удар Мякушка. Сапутін надійний.

57
15:10

Мічін легко вривається до штрафного, але б'є з занадто гострого кута - геометрія не залишала йому шансів.

55
15:08

А тепер Кирюханцев пробачає Ворсклу. Удар у порожній кут приймає на себе захисник.

15:06

Щось недобре із захистом Ворскли у власному штрафному. Можливо, тому що Батагов і Пердута - не класичні центрбеки?

15:05

Мічін за хвилину створив більше, ніж Зоря за попередні 50.

51
15:04

Зупинить цього суперсаба! Друга нагода за хвилину в Мічіна! удар-копія, знов низом, знов у дальній кут. Ворсклу рятують сантиметри.

49
15:05

І одразу гольовий у Мічіна! Ісенко потягнув удар з центру штрафного і впорався із добиванням Антюха.

49
15:02

Заміна. Зоря. Чурко пішов, Мічін П. вийшов. Можливо - якесь пошкодженя

47
15:00

Жовта картка. Ворскла. Ковталюк. В повітрі із великим бажанням влетів в Башича. Автор голу хвилинку відпочив, але на рахунок "дев'ять" підвівся.

14:58

Помінялися команди воротами і, напевно, ролями. Тепер вже Ворсклі треба бути агресивною.

14:58

2-й тайм розпочався

14:43

Ну як вам перший тайм? І Башич? Завдяки хорвату Зоря забирає абсолютно рівний перший тайм! У Ворскли нагоди були навіть цікавішими. Але по перерві все має змінитвся і навряд Зоря продовжить грати першим номером.

14:41

Ворскла буде завершувати тайм штрафним від бокової лінії.

45
14:39

А у Полтави великі проблеми у власному штрафному. Чергове повітря виграж Зоря. Air Джордан після кутового перестрибнув навіть Ісенка, але у ворота не влучив.

14:37

І одразу вкрай небезпечно біля воріт Зорі. Ковталюк виводить Кане віч на віч. Нігерієць трохи запізнився і вирішив впасти, чиста симуляція.

42
14:36

Феліпе пробив у поперечку! Дальній удар, Зорі щастить.

14:35

Якщо повернутися до забитого голу, то під час подачі усі опинилися проти сонця, тому, можливе, і така реакція полтавців.

39
14:33

Жовта картка. Ворскла. Сіссоко Са. Агресивний підкат проти Чурка. Скоріше за намір, ніж за наслдідки гірчичник.

14:32

Гол зараховано!

14:31

Буде ВАР ще переглядити, але поки вітаємо Башича із гольовим дебютом!

37
14:32

Гол. Зоря. Башич Я. Жахлива гра захисту Ворскли піл час кутового - спочатку загубили Герреро. Той вкрай невдало пробив через себе, але м'яч пішов у бік воріт і Башич реалізував цю несподівану передачу ударом впритул.

36
14:30

Вперше спрацював пресинг Зорі і Чурко спробував пробити сам після перехоплення. Удар заблокований.

35
14:29

Бацула виграє важливий спринт у Яцика, класно відзахищався під час швидкісної атаки Зорі.

32
14:27

Напівгольовий у Ворскли. Корнієнко з лівого флангу віддав до штрафного, Мякушко був на ударній позиції, але з ним знов зіграли пильно.

14:26

Втрата Чурка - не найкращий перший тайм у В'ячеслава

31
14:25

Сили, накоплені під час повітряної тривоги, потихеньку скінчуються. Команди уповільнилися.

14:25

В якійсь точці Всесвіту зустрілися лікоть Чурка і обличчя Толі.

29
14:23

Жовта картка. Зоря. Чурко

26
14:22

Джордан у повітрі не зганьбив призвища, перестрибнув Феліпе і шпурнув його на газон. Трохи чоловічої боротьби.

24
14:19

У Зорі є план на цю гру, вона його дотримується. Чергова діагональ на Кирюханцева. Простріл - партнери не встигли, Ісенко надійно забрав

14:17

Антюх більше за зрив атаки отримає попередження.

14:15

Отримавши адреналіну, Мякушко ледь не вивів Кане віч на віч з Сапутіним. Воротар Зорі вчасно вийшов і ліквідував цю загрозу.

14:12

ВАР прокинувся і точить зуби на Мякушко - той під час удару в'їхав у ногу Батагову

17
14:11

УУУУУУХ! А це нагода Ворскли! Крупський з правого флангу (там медом намазано) проскочив до штрафного і віддав на 11-метрів на Мякушка. Той був у миті від голу, але Кирюханцев встиг за опонентом і стрибнув у ноги.

14
14:09

А ось реальна перша небезпека! Удар Гереро проти сонця і Ісенко тягне. Кирюханцев забиває з офсайду.

13
14:07

Перша затяжна атака Ворскли - непоганий контроль на чужій половині, підключення правим флангом. Але немає загострень поки.

12
14:05

Зоря демонструє барселонівський пресинг часів Гвардіоли

10
14:04

Поки все швидко і динамічно, але без моментів. Рууд Гууліт навряд би назвав це сексуальним футболом, але для реалій УПЛ - цілком підійде.

9
14:03

А Ворскла знов правим флангом і знов через Кане. Віддавав лідер Ворскли розрізний пас до штрафного, але засильно.

8
14:02

З плюсів - м'яч швидко минає центр поля. Вже порушення правил в штрафному Ворскли. Там Герреро у боротьбі за пас підіграв собі рукою. Який хитренький.

7
14:01

Але це працює! І вже Кане опинився в штрафному на непоганій позиції. Та до удару справа не дішла.

13:57

Зоря класно використовує діагоналі. Двічі знаходили простір праворуч від штрафного Ворскли.

13:56

Це Башик приклав м'ячем у вухо форварда суперника.

1
13:55

Ковталюк встиг за першу хвилину завдати удару та опинитися на газоні. Надають допомогу новачку Ворскли.

13:54

Ворскла розіграла з центру поля

13:54

1-й тайм розпочався

13:52

Бутко та Сапутін за допомоги головного арбітра Олександра Шандора розіграли м'яч та ворота.

13:50

Під легкий вітрець лунає гімн України.

13:49

Пам-бам пара-пара пам-бабам – команди повертаються на поле!

13:47

Команд досі немає на полі. Можливо, теж замислилися над шашликом.

13:45

В Житомирі так сонячно, що можна скасувати матч і піти на шашлик.

13:43

Поки триває невизначеність із ситуацією у повітрі і тривогою, яка знов насувається з півдня, давайте згадаємо матч першого кола . Тоді Джордан вирвав перемогу для Зорі. Ще один м'яч був на рахунку Герреро, а за Ворсклу відзначився Феліпе. Усі три гравці сьогодні у стартових складах своїх команд.

13:34

Не все так швидко. Попередня інфа по часу початку матча - 13:50. Тож можна піти, вирішити якісь життєво важливі питання.

13:26

Відбій, давайте вже грати у футбол!

13:24

Команда Сергія Долганського - чемпіон зимових зборів. 21 очко у 8 матчах набрала Ворскла в Туреччині. Цікаво, чи змогла привезти цей бойовий настрій і до України.

13:17

Сподіваємося, що не повториться історія учорашньго матчу Дніпро-1 - Минай, який загалом тривав майже 4 години.

13:12

Останні чотири матчі виграла Зоря. Загалом, як бачимо, передматчеві фактори схиляють вибір на користь номінальних господарів.

13:09

В особистих зустрічах Зоря попереду з мінімальною перевагою. Всього зіграно 35 матчів: 13 перемог луганців, 10 у Ворскли і 12 ігор було завершено унічию.

13:00

Офіційно початок гри відкладено

13:00

Поки є час, запрошуємо вас переглянути огляди матчів 18 туру УПЛ

13:00

12:53

Повітряна тривога через самотній МіГ в акваторії Чорного моря, тож початок матчу може бути відкладено. Чекаємо на відбій разом зі всією країною.

12:45

Якщо продовжити тему втрат - Руслан Степанюк та Олександр Скляр дискваліфіковані. Серйозні кадрові проблеми в Долганського

12:44

Ну і алодисменти на честь Ігоря Пердути. Легенда Ворскли проводить 300-й матч - круто, що ще можна сказати. Не так круто, як в рекордсмена Чеснакова, звісно. Володимир надягає футболку полтавців 412-й раз. Ага, ремарочка - не надягає! У Володимира пошкодження, тож коректна цифра - 411

12:21

І трохи нецікавих цифр: - безвиграшна серія Зорі в УПЛ триває 5 ігор: 3 нічиї та 2 поразки; - безпрграшна серія Ворскли в Чемпіонаті триває 6 ігор: 2 перемоги та 4 нічиї.

12:20

Коваль, здається, працює у Зорі вічність, він витягував команду у вищу лігу ще в нульових. Долганський певний час був просто тренером воротарів, а після відходу Скрипника, пробує себе у ролі головного.

12:15

Файне місто Житомир радо вітає учасників змагань! Зоря проти Ворскли, це не лише битва колишніх стовпів УПЛ. Це ще й протистояння двох в.о. Ані полтавці, ані луганці не вирішили питання із головним тренером. Тож керують командами виконуючі обов'язки - Юрій Коваль (Зоря) проти Сергія Долганського (Ворскла)