92
14:52

Жовта картка. Металіст-1925. Мозіль

14:51

9 хвилин додано. Був смішний епізод, коли чотири хвилини розбирали незарахований гол Русина. Тоді хтось з гравців М 1925 спитав у арбітра, чи додасть він 8 хвилин. Ось вам відповідь Заброди.

90
14:50

Жовта картка. Металіст-1925. Червак

14:48

Пауза була коротка, пенальті не буде, м'яч влучив у спину Слюбика, що було видно на повторах.

14:47

І знову буде пауза, пішов дивитись Заброда повтори.

87
14:47

Призначає пенальті арбітр після того как м'яч після удару Борячука влучив у руку Слюбика.

84
14:44

Гол. Металіст-1925. Імереков. 1:4. Після пасу Жичикова з флангу Імереков в падінні встигає проштовхнути м'яч у ворота.

83
14:43

Слюбик блокує удар Борячука після дриблінгу і пасу Русина.

14:38

Заштовхав м'яч у ворота Русин. А потім Заброда чотири хвилини слухав арбітра VAR Балакіна, який весь цей час малював лінії. І гол таки скасували.

70
14:29

Слюбик головою блокує потужний удар Русина.

14:29

Цікаво, чому Русин і Борячук не вийшли в старті, вони виглядають на голову краще за партнерів.

67
14:28

А зараз на полі з криками болю лежить Слюбик, якому влучив в ногу Русин в намаганні пробити по воротах.

66
14:26

Борячуку це набридло і він пробив здалеку у кут, однак Ледвій відреагував і відбив м'яч на кутовий.

14:25

Попри чисельну перевагу еічого не може створити Метуласт 1925 в атаці.

14:22

Плюман примудрився отримати жовту картку вже після того, як його замінили. За демонстративну незгоду з рішенням Пономаренка.

14:15

Моура в боротьбі з Плюманом пробив повз ворота. Був шанс у господарів.

14:12

Зрозумілі заміни від обох тренерів. Голкіпер Металіста 1925 матч продовжити не може, а Пономаренко віддає перевагу захисту над атакою.

14:11

На самому початку другого тайму Роман шипами заїхав в обличчя Проценка. До крові. Перевдягається Мозіль.

50
14:10

Червона картка. Рух. Роман Віт.

14:06

Дивно, але Скрипник обійшовся без замін в перерві. Все влаштовує наставника харків'ян?

13:41

Бичек в дотик після пасу з флангу пробив зовсім поруч із штангою.

38
13:40

Пастух міг тут таки забити і п'ятий гол, але не влучив у кут.

36
13:39

Гол. Рух. Плюман. 0:4. Квасниця пройшов флангом, відкинув на Пастуха, а той помітив на дальній стійці Плюмана, який в дотик пробив повз Проценка.

34
13:37

Гол. Рух. Підгурський. 0:3. Капітан Руху перехопив м'яч у Гармаша, пройшов від центру поля до штрафного і пробив у кут воріт.

33
13:36

У відповідь Карабін з розвороту пробив повз ворота.

33
13:35

Арі Моура пробив точно в руки Ледвія.

29
13:32

Жовта картка. Рух. Підгурський. Знову від грубощів постраждав Гармаш. Цікаво, дограє до кінця тайму?

28
13:31

Таллес на техніку пробивав, але у кут воріт не влучив.

13:30

Гармашу вже вдруге надають медичну допомогу. Не шкодують ветерана львів'яни.

25
13:27

Знову небезпечний момент у Руха арбітр скасовує через офсайд.

20
13:23

Гол. Рух. Квасниця. 0:2. Квасниця отримав пас від Пастуха, який обікрав опонента в центрі, втік на побачення з Проценком і прокинув м'яч повз воротаря.

17
13:21

Пенальті. Рух. Плюман. 0:1. Без проблем Плюман розбирається з Проценко, спрямувавши м'яч точно в кут, протилежний від того, куди стрибнув кіпер.

17
13:19

Фарина збиває Квасницю - арбітр призначає пенальті.

16
13:19

Четвертий кутовий Металіста 1925 ледь не призвів до голу. Імереков головою бив на дальню стійку, де ледь не забив Гармаш.

13:17

Відновилась гра після тривалої паузи, коли надавали медичну допомогу Гармашу. Продовжить гру досвідчений півзахисник.

13:15

Цікавий футбол демонструють обидві команди, але без моментів поки.

6
13:09

Дідик випередив Юсова і не дав йому завдати удару головою після навісу з кутового.

4
13:07

В стійку влучив Сич, але гол би не зарахували, асистент арбітра просигналізував про офсайд у його партнера.

13:03

1-й тайм розпочався

12:15

У цьому матчі у господарів має повернутися у гру Ростислав Русин. Футболіст свого часу пограв і за Рух, тож для нього цей поєдинок має бути особливим.

12:15

Останні три очні зустрічі суперників принесли 3 нічиї. Але гості, на відміну від опонента, перебувають на ходу, здобули 2 поспіль виїзні перемоги (у тому числі – у Дніпрі). А їхня безпрограшна серія складає вже 5 зустрічей.

12:14

Чи зможе Віктор Скрипник здобути з Металістом-1925 першу перемогу у чемпіонаті? Час для харків'ян спливає, зона вильоту все ближче.