Арсенал: 22. Райя, 15. Кивиор( до 106'), 4. Уайт Б., 2. Салиба, 6. Габриэл М., 7. Сака Б., 8. Эдегор, 20. Жоржиньо( до 83'), 29. Хаверц, 41. Райс, 19. Троссар( до 106')
Замены: 35. Зинченко(с 106'), 14. Нкетиа(с 106'), 9. Габриэл Жезус(с 83')
Запасные: 1. Рэмсдейл, 31. Хейн, 17. Суареш С., 18. Томиясу, 25. Эль-Нени, 5. Партей Т., 21. Виейра Ф., 10. Смит-Роу, 24. Нельсон Р.

Порту: 99. Кошта Д., 3. Пепе, 18. Венделл, 31. Отавио, 22. Варела А.( до 90'), 10. Консейсау Чику( до 101'), 11. Пепе Э., 16. Нико Гонсалес( до 101'), 13. Галено, 23. Жоау Мариу( до 86'), 30. Эванилсон( до 88')
Замены: 6. Эуштакиу(с 101'), 70. Боржеш Г.(с 101'), 15. Санчес Хорхе(с 86'), 9. Тареми(с 88'), 8. Груич(с 90')
Запасные: 14. Рамуш, 2. Кардозу Ф., 97. Педро Зе, 28. Бару Р., 17. Хайме И., 19. Лодер, 29. Мартинес Тони

Предупреждения: Пепе 73'

Рефери: Referee: Clément Turpin FRA

00:50

Арсенал у чвертьфіналі, вперше за 14 років. Райя - герой матчу. Порту залишає турнір.

00:33

Жовта картка. Арсенал. Гаверц. Був змушений рятувати ситуацію після обрізки українця

114
00:31

Зінченко класно знайшов Нкетію, але той на прийомі підслизнувся

110
00:27

Арсенал, як за часів Венгера, на коротких пасах увірвався до штрафного, але Сака забарився з ударом

108
00:25

Кутовий від Порту - Райя впевнено грає на виході.

00:17

Хаверц посварився з Серджіу Консейсау - відштовхнув його у боротьбі за м'яч, який вже залишив поле

00:14

І ось історична подія - гості провели атаку - Таремі пробив невлучно з меж штрафного

00:05

Жезус дуже активний. Дотягнув м'яч до ліцевої, спробував прострілити - пас заблокований

00:04

Почався дод. час

23:59

Попереду два екстра-тайми, але, судячи з других 45 хвилин, це важко назвати інтригуючою подією

23:45

Небезпечно! Сака увірвався, під ліву, у дальній - Кошта рятує. Добивання Едегора - повз ворота.

83
23:44

Затиснув Арсенал, двічі перехоплював і Жезус ледь не забиває ударом впритул - Кошта рятує

83
23:43

Заміна. Арсенал. Жоржиньо пішов, Габріел Жезус вийшов

80
23:40

Жоао Маріу несподіванно опинився біля чужого штрафного, але поки добіг, втомився і не зумів подати.

23:40

Жоржіньо збиває ПепЕ в центрі поля - зрив атаки, але жовтої немає.

23:39

Брудно грає Порту

23:39

Сержіу Консейсау теж отримує жовту за емоції.

78
23:38

Еванілсон падає майже на лінії штрафного Арсеналу - Тюрпен показує - грати. Саліба тримав його руками - підказує повтор.

77
23:37

Гра впевнено прямує до додаткового часу.

23:36

Чесно кажучи, Тюрпен своїм "грайте, джентльмени" перетворює гру на перестрілку лоу-кіками, що ніяк не допомагає видовищній грі.

73
23:33

Жовта картка. Порту. Пепе

70
23:31

Контратака Порту і Консейсау дуже плотний удар метрів з 20 - Райя рятує.

23:27

Сроба проийти правим флангом від Сака - але суддя фіксує фол в атаці.

64
23:24

Удар Консейсау у лівий верхній кут - невлучно!

61
23:22

Продовжується футбол без воріт, багато руху, але мінімум загострень

56
23:18

Райс намагався прямим ударом з кутового закрутити у ближній кут - небезпечно!

55
23:16

Все ще без небезпечних моментів. Нагажаю, рахунок нічийний - 1:1 за сумою двох матчів.

52
23:13

Пепе обікрали на бровці і ледь не втекли каноніри, але Октавіу підстрахував. Багато боротьби, Турпен благословив команди на чоловічий футбол.

48
23:09

Еванілсон б'є через себе, та дуже невлучно.

47
23:07

Другий тайм стартував з масованої атаки Порту. Навіть увійшли до штрафного, але Арсенал відтиснув аж до центральної лінії.

23:06

2-й тайм розпочався

22:50

1-1 за сумою двох матчів. Господарі виглядають більш впевнено, але це не та впевненість, яка безумовно втілюється у забиті голи. Порту зуби показував, хоча чогось особливого теж не створив.

22:49

1-й тайм завершився

45
22:49

Варела ногою в'їджджає в живіт Хавертцу - просто штрафний

22:47

Ніко Гонсалес вдарив по ногах ПепЕ - свій свого травмував.

45
22:46

Порту з ауту закидає до штрафного, але ПепЕ завадив партнеру пробити, ще й травмувався.

22:44

ПепЕ дуже неприємно зрізали, він лежить на газоні.

42
22:44

Порту побіг показати, що все гаразд і білий прапорець не викинутий. Удар Кансейсау - повз ворота

41
22:42

Гол! Арсенал. Троссар. Все, спрацював план Артети. Чергова нечітка гра у Порту позаду. Едегор блискучий пас за спини трьом захисникам і Тросар чітко виконує в дальній кут метрів з 9-ти.

39
22:40

Здавалося б, є певна ігрова перевага у Арсенала, але 40 хвилин позаду, а рахунок на користь гостей за сумою двох матчів.

39
22:39

Жовта картка. Арсенал. Саліба - за затримку руками

34
22:35

Порту останні три хвилини сидить в захисті.

32
22:33

Арс заробляє кутовий. Трохи занервував Порту після навісу Райса зі штрафного. Кошту невпевнено зіграв на виході.

31
22:32

Гонсалес збиває Сака, важко проти нього Порту

30
22:31

Дуже-дуже небезпечний кутовий Арсенала, гості ледь вибивають м'яч після навісу прямо до воротарського.

30
22:30

Пепе рятує ворот, здається, ціною ушкодження - врізався у стійку, перериваючи навіс

29
22:30

Консейсау навісив, Галено скилав на Еванілсона, але Рая вийшов і забрав.

28
22:29

Емірейтс свистять, не подобається, що Порту почав не поспішати

27
22:28

Проход, подача, Райс намагався замкнути, але його застрів Пепе. Райс повертається додому, тримаючись за ніс.

26
22:27

Багато в середині поля м'яч перебуває

22
22:24

Небезпечно! Консейсау-молодший чомусь перебував на одинці в штрафному Арса, прийняв, пробив непогано, але Райя стрибнув краще і врятував. За сейвами 1-1

20
22:21

Навіс зі штрафного від Райса. Порту ловить трьох в офсайдну пастку

18
22:18

Порту вперше відкотився на власну половину.

16
22:18

Еванілсон без страху поліз на трьох захисників і класно пробив в непростій ситуації. Той випадок, коли майстерність могла вирішити епізод, але влучніть трохи підвела.

15
22:17

І ще таке зауваження - Арсенал набагато сильніший з точки зору індивідуальної боротьби. Тобто дійсно будуть перехоплення і швидкі атаки регулярно. І тут ставити на Порту рука не підіймається.

22:15

Схоже, Артета просто прочитав Порту і буде використовувати простір за спинами у опонента

14
22:15

Удар Едегора низом. Дає Порту бити. М'яч повз воріт летить, але два дуже гучних дзвіночка

13
22:14

Небезпечно! Сака вривається до штрафного після помилки португальців, б'є низом - Кошта не без проблем рятує.

11
22:12

Едегор класно заспресингував, забрав м'яч поблизу штрафного, навісив на 11 метрів. Але Порту відскочив-відбився.

22:11

Один з головних експертів в Україні з АПЛ Олександр Михайлюк у передматчевій студії сказав, що впевнений у голі Порту в ворота Арсеналу. Все виглядає так, що він мав рацію. Порту має намір шукати щастя у чужих воріт.

8
22:09

Цікаво Порту розігрував штрафний через третього з закиданням за спини захисникам. Але Райс уважно відіграв.

7
22:08

Без моментів, але швидкий футбол. І Арсенал поки більшу частину часу проводить на власній половині.

6
22:07

Атака Порту лівим флангом. Заробили аут

4
22:06

По перших хвилинах доволі рівна гра. Порту у жодному разі не має наміру відмовлятися від м'яча

1
22:02

Клеман Турпен фіксує перший фол у цьому матчі - з боку господарів.

22:01

1-й тайм розпочався

22:01

Давайте домовлятися на березі. Щоб не плутатися у Пепах, бразильця будемо називати ПепЕ

22:00

19,5 років тому Пепе провів свій перший матч у Лізі Чемпіонів. Можливо, цей - останній.

21:55

Співає Емірейтс. Команди готові вийте на поле.

21:10

Добрий лігочемпіонівський вечір! Чи зможе Арсенал відіграти прикрий гол на останніх секундах в Порту? Чи створять підопічні Серджіу Консейсау сенсацію? І чи вийде на поле Олександр Зінченко, який є у заявці? Відповідь даст лише м'яч та 90 хвилин яскравого (сподіваємося) футболу.

20:54

Восени 2023 року iGaming-компанія FAVBET стала партнером Федерації хокею України (ФХУ) та генеральним спонсором національної збірної. Угода, укладена у дуже непростий період для українського хокею, дозволила команді продовжити якісну підготовку та показати високі результати на міжнародному рівні.