Дякуємо за увагу, залишайтеся з "Териконом" та бережіть себе. Миру та добра вам!

19:56

Гаві накрутив кількох суперників, видав пас Солеру - той пробив повз

94
19:54

У іспанців, як і раніше, 7 удар у площину - стільки ж, скільки голів. Тобто Кейлор Навас зробив 0 сейвів і пропустив 7 разів

92
19:53

ГОООЛ! Іспанія взагалі не зустрічає спротиву! Мората обігрався із Солером, вискочив з-за спини захисника і пробив точно у ближній кут.

19:51

Резервний суддя показав табло з цифрою вісім. Це кількість доданих хвилин, а а не заклик до іспанців забивати більше

90
19:50

ГООЛ! 6:0! Простріливши з флангу, Навас невдало перехоплює м'яч, який відскакує прямо на Солера – той не схибив!

19:45

Ще один цікавий факт: Гаві став наймолодшим гравцем в історії збірної Іспанії, якому вдалося забити гол на чемпіонатах світу

82
19:42

Заміна. Коста-Рика. Овьєдо пішов, Матарітта вийшов

81
19:42

Мората знову змарнував момент, і цього разу йому має бути не так прикро. Суддя зафіксував офсайд

78
19:40

Невелика сутичка на полі. Уостон програв боротьбу ха верховий м'яч Лапорту і завалив його на газон, сам же почав висловлювати невдоволення, потім підскочив Гаві. Підсумок - обійшлося без карток, але з усними розмовами з рефері

75
19:36

ГОООЛ! Яка краса! Мората міг вийти віч-на-віч, але зреагував Навас і завадив йому. У підсумку Альваро допрацював момент, навісив у центр штрафного майданчика, звідки Гаві в дотик поклав від штанги у ворота - 5:0!

72
19:32

Заміна. Коста-Рика. Борхес С. пішов, Агілера Б. вийшов

19:30

Поки нічого цікавого не відбувається, порадуємо статистикою. Кожен удар у площину від іспанців у цій зустрічі завершувався голом. Удари: 11-0, у площину - 4:0.

69
19:29

Заміна. Іспанія. Асенсіо пішов, Вільямс Н. вийшов

68
19:28

Жовта картка. Коста-Рика. Кальво грубо зіграв проти Солера. Незадоволен він рішенням арбітра, але що ж поробиш

19:25

Тренерський штаб іспанців до середини тайму зробив чотири заміни та дає відпочити своїм лідерам. Логічне рішення, коли гра вже зроблена

19:25

Іспанія не віддає м'яч супернику і, як і раніше, намагається загрожувати воротам Наваса. Це відбувається нерегулярно, проте відбувається. Зараз Мората мав момент - бив з-під захисника, м'яч полетів повз ворота.

19:18

Іспанія продовжує показувати атакуючий футбол. Два кутових поспіль, постійно небезпека біля воріт Наваса

19:16

ГОООЛ! Наскільки спокійно і граючи забиває Іспанія. Класна атака правим флангом, Аспілікуета віддав Торресу, той спробував обіграти суперника, мало не втратив м'яч, але все одно виграв єдиноборство і пробив з розвороту - 4:0.

49
19:12

Поки що в другому таймі картина та ж сама - Іспанія спокійно контролює м'яч, у потрібний момент починає тиснути і наближається до воріт. Ударів поки що немає, був простріл - його перехопили

18:50

Асенсіо! Виводили його майже віч-на-віч, але в останній момент у підкаті здорово зіграв захисник

48
18:48

Відверто дограють команди перший тайм. Іспанці контролюють м'яч і періодично роблять спроби зробити проникаючу передачу вперед. У Коста-Ріки не виходить взагалі нічого

18:47

Якась незрозуміла пауза ще виникла. Сподіваємось, що потім до п'яти хвилин додадуть ще секунд 30

45
18:46

П'ять хвилин додають до першого тайму. Ну добре, подивимось ще

43
18:45

Гравці Луїса Енріке насолоджуються футболом та спокійно перекочують м'яч на чужій половині поля. Не хотілося б, щоб другий тайм був формальністю, але поки що саме до цього йде

18:41

Просто цікавий факт. Статистика ударів у площину воріт: 3-0.

38
18:38

Іспанці розслабилися та дозволяють Коста-Ріці атакувати. Щоправда, по-справжньому небезпечних моментів все одно немає

34
18:36

Здавалося б, запахло четвертим голом, але обійшлося – і захисник встиг завадити, і офсайд у результаті зафіксували

30
18:33

ГОООЛ! 3:0! Торрес пробив в один кут, Навас стрибнув в інший

29
18:29

Альба опинився на газоні у штрафному майданчику. Це пенальті!

24
18:25

Тепер ще й кутовий у команди Луїса Енріке. Щоправда, Коста-Ріка не зовсім розсипалася, винесли м'яч захисники

21
18:22

ГОООЛ! Тільки-но похвалили номінальних гостей, як Іспанія знову взялася за своє. Довга атака, простріл від Альби до центру штрафного майданчика, звідки Асенсіо в дотик відправляє м'яч у дальній кут. Воротар дістав кінчиками пальців, але цього було недостатньо

18
18:20

Коста-Ріка намагається відсувати гру від своїх воріт та проводити позиційні атаки. До ударів поки що справа не доходить, але за цей почин команду похвалити варто

15
18:17

Штрафний був у іспанців – нічого небезпечного. Слідом стандарт у коста-ріканців - там офсайд

11
18:12

ГОООЛ! Іспанці забили у своєму стилі! У кілька передач розрізали оборону суперника, Ольмо у штрафному майданчику прокинув собі за спину і м'яко перекинув воротаря. Краса!

9
18:09

Ух! Асенсіо в дотик пробивав з лінії штрафного майданчика - знову повз воріт прокотився м'яч

5
18:06

Ольмо змарнував момент! Класний навіс від Педрі за спини захисникам, відкрився Ольмо, і пробив у дотик повз далекий кут

3
18:03

Поки що нічого цікавого не відбувається. Був кутовий іспанців – нічого небезпечного. А так "Червона фурія" поки що спокійно контролює м'яч і шукає варіанти для розвитку атаки

18:00

1-й тайм розпочався

17:45

Іспанія та Німеччина є фаворитами Групи Е чемпіонату світу-2022. Але це зовсім не означає, що іспанці гарантовано наберуть свої очки. Втім, говорячи про сьогоднішній матч, можна стверджувати, що Іспанія є фаворитом. В той же час, ми вже побачили, що було у матчі між Німеччиною та Японією.