18:42

Жовта картка. Львів. Грисьо

78
18:41

Циганков та Буяльський фактично повторили свою гольову атаку. Тільки удар у Буяльського не вийшов

18:33

Гармаш ліворуч у штрафному майданчику несподівано пробиває у ближній кут. Воротар на місці

71
18:32

Кабаєв б'є з-за меж штрафного майданчика - воротар львів'ян у стрибку відбиває м'яч. Кутовий

70
18:32

Кутовий із лівого флангу виконали кияни. Голкіпер Львова помиляється, випустивши м'яч. Але сам виправився і знімає м'яч із ноги Бурди

18:12

Кількість фолів після перерви зросла. Майже раз на хвилину, якщо не частіше, зупиняє арбітр гру

17:48

Понад десять хвилин пройшло з того моменту, як було відкрито рахунок. І більше - жодного моменту, який заслуговував би на увагу

35
17:40

Продовжують команди грати у дуже повільному темпі

32
17:37

ГООООЛ!!! Провал у обороні Львова. Циганков праворуч у штрафному майданчику віддає в центр, і Буяльський без перешкод відправляє м'яч у сітку

17:23

Васильєв б'є з-за меж штрафного майданчика. Рикошет від захисника - м'яч по дузі прилітає до рук Бойка

15
17:19

Небезпечно! Бурда пробиває головою метрів із восьми - над поперечиною!

12
17:15

Кутовий праворуч заробляє Динамо

8
17:13

Динамо грає першим номером. Це було передбачувано. І доведеться киянам зламувати насичену оборону суперника. Теж жодного сюрпризу

4
17:08

Пауза у грі. Мишенко фолив на Циганкові, але сам отримав пошкодження

17:04

1-й тайм розпочався

16:37

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповниться вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

16:37

Матч чемпіонату України "Динамо" - "Львів" розпочнеться о 17:00 (час - київський).

16:36

П'ять поразок в останніх п'яти офіційних матчах - таке з київським "Динамо" востаннє було ще у 1987 року. А двох поразок на старті чемпіонату України – взагалі ніколи. Зрозуміло, всі розуміють, що довго так тривати не може і команда, яка має найдорожчий склад в УПЛ, має брати своє. Навіть незважаючи на те, що проблем із складом у Луческу таки достатньо, а цього тижня лазарет поповнили Бущан та Шапаренко.