Запасные: 22. Паулу Ан., 41. Калаи, 16. Рошинья, 21. Паулинью Ф., 33. Артур Г.

Предупреждения: Эсгаю 16', 19', Педру Гонсалвеш 60', 61', Порро 74'
Удаления: Эсгаю 19', Педру Гонсалвеш 61'

Марсель: 16. Лопес Пау, 3. Байи( до 64'), 5. Балерди, 30. Тавареш Н., 99. Мбемба, 7. Клосс Ж.( до 64'), 6. Гендузи( до 64'), 21. Ронжье, 27. Верету( до 87'), 77. Арит( до 72'), 70. Санчес А.
Замены: 4. Жиго(с 64'), 29. Каборе И.(с 64'), 17. Юндер(с 64'), 10. Пайет(с 72'), 22. Гуйе П.А.(с 87')
Запасные: 1. Нгапандуетбу, 36. Бланко Р., 8. Жерсон, 11. Суарес Л.Х.

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію. Любіть футбол та читайте Terrikon.com.

23:54

2-й тайм завершився

23:54

Марсель наздоганяє Спортінг за кількістю набраних очок - у обох суперників тепер по 6 балів.

23:53

Лунає фінальний свисток. 2:0 - закономірна перемога Марселя.

92
23:53

Гравці Спортінга не придумали нічого краще за дальній, слабкий удар низом по центру. Зате в площину. Для статистики.

92
23:51

Дві хвилини додав арбітр до основного часу матчу.

89
23:50

Марсель спокійно перепасовується на половині поля суперника. Вдев'ятьох каші не звариш, Спортінгу і так пощастило, що програє в два м'ячі. А Ігорю Тудору варто подумати, як покращити реалізацію моментів.

87
23:47

Заміна. Марсель. Верету пішов, Гуйє П.А. вийшов

84
23:45

Стійка рятує Спортінг після невдалого вибивання від Марси. Міг бути автогол, але господарям пощастило.

83
23:44

Ченгіз Ундер б'є з 25 метрів - по висоті ідеально, по точності - не дуже. Влучив би - м'яч туру, не інакше.

83
23:43

Марсель, попри перевагу у рахунку, продовжує атакувати. Ще один кутовий для французів.

80
23:42

Тавареш в прямому сенсі вспахав поле на лівому фланзі. Зараз португалець намагається втоптати шматок газону назад, бо є ризик отримати травму на цій ділянці.

78
23:38

Санчес лежить на газоні, тримаючись за обличчя.

76
23:37

Тавареш продовжує створювати проблеми Спортінгу з лівого флангу. Але у португальця сідають батарейки - він втомився раз по раз протискатися крізь оборону суперника.

74
23:34

Жовта картка. Спортінг. Порро

73
23:34

Пайєт вирішив не відкладати справу: обігрався із Пайєтом і в дотик пробив у верхній кут. Трохи вище.

23:33

Цікава заміна. Явний MVP матчу Аріт, який заробив пенальті та асистував Санчесу, йде з поля. Замість нього з'являється досвідчений майстер Дімітрі Пайєт.

72
23:32

Заміна. Марсель. Аріт пішов, Паєт вийшов

70
23:31

Тавареш відчайдушно бореться із суперниками, час від часу провокуючи їх на дрібні фоли. Справа в тому, що він є вихованцем Бенфіки, принципового суперника Спортінга.

69
23:29

Ісраель рятує Спортінг від удару практично впритул!

66
23:27

Ронжьє пробив у ближній кут метрів з 7 - у площину не влучив. Але третій м'яч виглядає справою часу.

23:24

Аріт продовжує тероризувати захист Спортінга, але зараз випустив м'яч за межі поля в пориві своїх фінтів.

23:23

Все встиг Педру Гонсалвеш. Два фоли за хвилину, дві жовті картки - Спортінг залишається вдев'ятьох.

23:21

Атакувальний потенціал Спортінга дещо згас. Вперед ліссабонський клуб не йде, а Марсель впевнено контролює події на полі.

59
23:19

Заміна. Спортінг. Сантуш Н. пішов, Порро вийшов

58
23:19

Відберіть хтось у Рубена Аморіма функцію замін. 58 хвилина, а він готує останню заміну в матчі для своєї команди.

55
23:17

Класна комбінація від Марселя: Клосс рванув правим флангом, віддав низом на лінію штрафного майданчику, звідки Аріт в один дотик цілив у верхній кут. Але повз ворота.

54
23:15

Інтенсивність боротьби на полі зросла. Ледь не кожні 30 секунд рефері змушений тягнутися до свистку через дрібні фоли.

51
23:13

Ронже пробивав зі штрафного. До воріт було 25 метрів, але стінка португальських гравців завадила м'ячу дійти до цілі.

50
23:11

На початку другого тайму Спортінг виглядає активніше за суперника. З іншого боку, господарям потрібно відіграватися.

46
23:07

Пау Лопесу одразу ж довелося вступати в гру: непростою виявилася подача від Фатаву з правого флангу.

23:06

Почалася друга половина гри, а Рубен Аморім встиг провести четверту заміну у перерві.

23:05

2-й тайм розпочався

46
23:05

Заміна. Спортінг. Трінкан пішов, Назiньо вийшов

22:50

Незвичайний перший тайм. Спортінг залишився в меншості, Рубен Аморім зробив аж три заміни. А Марсель просто забив двічі. Та й загалом виглядав краще за суперника у першій половині гри.

22:49

1-й тайм завершився

45
22:47

Аж 4 хвилини компенсував рефері до часу першого тайму.

45
22:45

Тавареш протягнув м'яч лівим флангом та віддав в центр. Господарі впорались та вибили на кутовий.

22:43

Удар ззаду по ногах від Байі по Сантушу. Логічна жовта картка.

43
22:42

Жовта картка. Марсель. Байї

41
22:41

Марсель продовжує тиснути в атаці, але Спортінгу вдається відбирати та вибивати м'яч подалі.

38
22:38

А тепер Спортінг почав щільніше діяти в обороні: Тавареш думав спокійно увійти до штрафного майданчику, але зустрів масовий опір з боку захисників.

37
22:37

Трінкао з 20 метрів б'є по центру - точно в руки Пау Лопесу.

22:35

Рубен Аморім використовує три заміни у першому таймі. Ви таке пам'ятаєте?

22:33

А от тепер вже Санчес в офсайді. Все зафіксовано вчасно, лайнсмен підняв прапорець.

30
22:32

Гол. Марсель. Алексіс Санчес. Після перегляду VAR рефері вказав на центр. Офсайду не було.

30
22:30

Забиває Алексіс Санчес, але з офсайду. Красива була комбінація, в дрібний, короткий пас. Чилієць фактично завів м'яч у ворота.

28
22:28

Санчес на газоні: гравцям Спортінга складно втримати досвідченого форварда навіть вдвох. Доводиться фолити, на щастя, подалі від штрафного майданчику.

26
22:26

Алексіс Санчес б'є з 22 метрів - Ісраель відбиває на кутовий. Непросто сьогодні голкіперу Спортінгу.

24
22:24

Гендузі головою запустив небезпечну свічку на верхній кут. Ісраель розгубився, м'яч почав літати штрафним майданчиком, аж поки не ліг на ногу Санчесу. Той запустив його на трибуни. Удар з категорії "Неточно, але від душі".

22:23

Рубен Аморім змушений перекроїти склад після вилучення Есгаю.

22
22:22

Заміна. Спортінг. Морiта пішов, Фатаву вийшов

22
22:22

Жваво, агресивно діють футболісти Марселю у відборі. Спортінг трохи приголомшений після вилучення та пенальті.

22:20

Блискучий удар Гендузі з позначки: м'яч від стійки влетів у ворота.

20
22:20

Пенальті. Марсель. Гендузі

22:19

Хотів зіграти в м'яч, а вмазав по нозі набігаючому супернику. Прикро, але Спортінг знову в меншості проти Марселю.

19
22:19

Друга жовта картка. Спортінг. Eсгаю

17
22:18

Есгаю фолить на Харіті у своєму штрафному майданчику! Пенальті пробиватиме Марсель. Питання: чи буде вилучення?

22:17

Помстився Есгаю Таварешу, у верховій боротьбі врізавши супернику ліктем.

16
22:17

Жовта картка. Спортінг. Eсгаю

15
22:16

Спортінг поки виглядає розгублено біля чужого штрафного майданчику. Остання атака завершилася передачею в нікуди.

12
22:12

Тавареш грубо сфолив проти Есгайо. Без жовтої картки, але виглядало брутально.

11
22:12

Верету віддав непогану передачу на забігання партнеру прямісенько на 11-метрову позначку. Шкода тільки, що передача ця виявилася безадресною.

22:09

Гендузи у боротьбі рукою вмазав Сантушу по обличчю.

9
22:09

Жовта картка. Марсель. Гендузі

8
22:08

Ледь за комірець голкіперу Ісраелю не закинули м'яч гравці Марселю. Трохи підвела точність.

7
22:07

Тавареш заробив кутовий для Марселю.

5
22:08

Педро Гонсалвеш вдарив по гомілкостопу Мбемба. Фол в атаці.

3
22:04

По перших хвилинах Марсель намагається більше контролювати м'яч. Французи у пошуках вільних зон в захисній ланці суперника.

22:00

1-й тайм розпочався

21:54

Тиждень тому у Франції Спортінг було розбито із рахунком 1:4. Два м'ячі у перші хвилини були на совісті голкіпера Адана. Сьогодні його немає навіть у заявці.

21:19

Доброго вечора усім вболівальникам! Вашій увазі текстова онлайн-трансляція матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між ліссабонським Спортингом та французьким Марселем!