Рангник: Третий гол Сити фактически прикончил МЮ

Источник: Футбол Англии

Главный тренер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангник назвал причины разгромного поражения своей команды в манчестерском дерби.

"Я думаю, это был хороший первый тайм. Можно сказать, что даже в первые 60 минут мы были в порядке, но первый тайм точно получился хорошим. У нас были свои моменты, мы могли забить на 1-2 мяча больше. Всякий раз, когда мы владели мячом, мы показывали, что можем создать им проблемы, но, в итоге, они забили два мяча, а мы всего один.

В перерыве нам было ясно, что нужно забивать минимум один гол, но как только они в третий раз поразили наши ворота, по сути, всё было кончено. Это был отлично исполненный угловой, надо просто признать, что против таких ударов мало что можно сделать. Этот гол фактически прикончил нас, потому что если вы пытаетесь организовать высокий прессинг против такой команды, как “Сити” - лучшей команды мира по владению мячом, вы рискуете пропустить ещё 2-3 мяча.

Если мы хотим попасть в четверку, нам практически нельзя больше терять очки. Мы также знаем, что из тех 10 матчей, что остались, есть несколько сложных, так что давайте будем двигаться от матча к матчу. Для нас важно продолжать развивать команду, что мы и делали за последние пару месяцев, и убедиться в том, что мы сможем выиграть очень важные для нас матчи против “Тоттенхэма” и “Атлетико”.

* * *

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангнік назвав причини розгромної поразки своєї команди у манчестерському дербі.

"Я думаю, це був хороший перший тайм. Можна сказати, що навіть у перші 60 хвилин ми були в порядку, але перший тайм точно вийшов хорошим. У нас були свої моменти, ми могли забити на 1-2 м'ячі більше. Щоразу, коли ми володіли м'ячем, ми показували, що можемо створити їм проблеми, але, зрештою, вони забили два м'ячі, а ми лише один.

У перерві нам було ясно, що потрібно забивати мінімум один гол, але як тільки вони втретє вразили наші ворота, по суті, все було скінчено. Це був чудово виконаний кутовий, треба просто визнати, що проти таких ударів мало що можна зробити. Цей гол фактично вбив нас, тому що якщо ви намагаєтеся організувати високий пресинг проти такої команди, як "Сіті" - найкращої команди світу у володінні м'ячем, ви ризикуєте пропустити ще 2-3 м'ячі.

Якщо ми хочемо потрапити до четвірки, нам практично не можна більше втрачати очки. Ми також знаємо, що з тих 10 матчів, що залишилися, є кілька складних, тому давайте рухатимемося від матчу до матчу. Для нас важливо продовжувати розвивати команду, що ми й робили за останні пару місяців, і переконатися, що ми зможемо виграти дуже важливі для нас матчі проти “Тоттенхема” та “Атлетіко”.