Премьер-лига оштрафовала "Динамо" за задержку матча с "Арсеналом"

Добавлено: 02.09.11 14:50
 

26 августа 2011 года на заседании Дисциплинарного комитета Премьер-лиги был рассмотрен вопрос о задержке начала матча шестого тура "Арсенал" - "Динамо".

13 серпня 2011 відбувся матч 6-го туру Епіцентр Чемпіонату України з футболу сезону 2011/2012 рр.. "Арсенал" Київ – "Динамо" Київ. Відповідно до рішення Дирекції ПЛ від 27 липня 2011 № 8 початок матчу було призначено на 18:00. У рапортах делегата ФФУ Лисенчука Г. та арбітра ФФУ Арановского Е., які обслуговували даний матч, зазначено, що матч розпочався на 30 хвилин пізніше у зв'язку із запізненням команди "Динамо".

У додатковому рапорті (доповідній записці) делегата ФФУ Лисенчука Г. вказано наступне:

"в 17:00, т.е. за один час до начала матча, ко мне в комнату делегата зашел арбитр матча Арановский Е. и сказал, что ему стало известно, что клубный автобус команды "Динамо" с игроками и тренерами, который направляется на игру, уже больше часа находится в пробке около строящегося моста и неизвестно когда он сможет прибыть на стадион "Динамо". Тут же Арановский Е. несколько раз перезвонил в ПЛ, поставив их в известность о форс-мажорных обстоятельствах и предложил задержать начало матча на 30 минут, что разрешено Регламентом. В 17:10 Арановский Е. пошел к раздевалке "Арсенала" и постучал в дверь. Вышел один из тренеров, которому Арановский доложил, что принято решение, в связи с неприбытием до сего времени команды "Динамо" на стадион перенести игру на 18:30.

Команда "Арсенал" на поле на разминку не выходила, о чем может подтвердить инспектор матча Куцев А. Н., который все это время находился рядом с футбольным полем.

Принимая решение о переносе матча на 30 минут позже руководствовались следующим:

1. Обе команды должны быть в равных условиях;

2. Зная о рекомендации медицинского комитета УЕФА, что перед игрой командам необходимо обязательно предоставить не менее 20 минут для разминки на футбольном поле, заботились о том, что бы игроки не получили травмы.

Несмотря на то, что клубный автобус "Динамо" прибыл на стадион в 17:23, объявленное ранее начало матча на 18:30 оставили без изменений и обе команды провели полноценную разминку перед матчем и ровно в 18:30 начали игру".

У ході підготовки даного питання до розгляду на засіданні ДК ПЛ було встановлено наступне.

Близько 17:05 арбітр матчу Арановський Є. проінформував одного зі співробітників ПЛ про те, що команда "Динамо" Київ спізнюється на матч, оскільки застрягла в пробці і про те, що про даний факт зараз буде повідомлено представникам ФК "Арсенал" Київ.

Як випливає з інформації делегата ФФУ Лисенчука Г., команда "Динамо" Київ прибула на стадіон "Динамо" ім. В.В. Лобановського орієнтовно о 17:23. Враховуючи факт запізнення команди "Динамо" на матч, делегатом і арбітром матчу було прийнято рішення про перенесення часу початку матчу на 18:30, оскільки команди повинні знаходитися в рівних умовах і їм необхідно провести передматчеву розминку.

Факт перенесення матчу на 18:30 викликав невдоволення з боку ФК "Арсенал" Київ, оскільки команда "Динамо" прибула на стадіон до встановленого Дирекцією ПЛ часу початку матчу і повинна була вийти на матч о 18:00. 15 серпня 2011 р. в адресу Прем'єр-ліги надійшло звернення ФК "Арсенал" Київ (лист № 414) з проханням проінформувати клуб, чи не приймалося Дирекцією ПЛ будь-яких рішень про перенесення часу початку даного матчу, а також надати правову оцінку діям арбітра і делегата даного матчу в ситуації, що склалася.

У свою чергу, Дирекція ПЛ листом від 16 серпня 2011 № 510 поінформувала ФК "Арсенал" Київ про те, що рішень щодо перенесення часу початку матчу 6-го туру Епіцентр Чемпіонату України з футболу сезону 2011/2012 рр. "Арсенал" Київ – "Динамо" Київ не приймалось, а правову оцінку діям арбітра і делегата у даній ситуації повинні дати відповідні комітети ФФУ.

Після цього 23 серпня 2011 ФК "Арсенал" Київ направив ще одне звернення на адресу Дирекції ПЛ (лист № 434), в якому зазначив, що рішення арбітра і делегата про перенесення часу початку матчу прийнято з порушенням нормативно- правових документів ФФУ та ПЛ. Також клуб відзначив, що команда "Динамо" прибула на стадіон о 17:26, тобто не спізнилася на матч. Проте, офіційні особи матчу не здійснили всіх необхідних заходів для того, щоб даний матч розпочався вчасно (або з мінімальною затримкою), а вирішили змістити час його початку. Проаналізувавши наявну інформацію та матеріали по суті даного питання, Дисциплінарний комітет прийшов до висновку, що причина запізнення команди "Динамо" на матч не може розцінюватися як форс-мажор.

Регламентом змагань чітко не визначено, за який час повинна прибути команда на матч. Однак, пунктом 51 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ встановлена відповідальність клубу за запізнення команди на матч без поважної причини.

У зв'язку з цим, Дисциплінарний комітет, врахувавши той факт, що час прибуття команди "Динамо" на матч спричинив затримку початку матчу, вважає за необхідне застосувати до ФК "Динамо" санкцію, передбачену пунктом 51 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ за запізнення команди на матч без поважної причини.

Крім цього, Дисциплінарний комітет ПЛ вважає за необхідне застосувати до ФК "Динамо" санкцію за затримку початку матчу відповідно до пункту 5 Додатку 2 Дисциплінарних правил ФФУ і звернути увагу Комітету делегатів ФФУ та Комітету арбітрів ФФУ на дії офіційних осіб матчу (делегата та арбітра), які не вжили всіх необхідних дій для того, щоб даний матч розпочався вчасно або з мінімальною затримкою, а прийняли рішення щодо перенесення часу початку на 30 хвилин.

Дослідивши документальні матеріали справи та обговоривши питання по суті, керуючись пунктом 2 статті 1, пунктом 1 статті 3 Додатку № 6 Регламенту змагань, пунктом 2 статті 4, пунктом 2 статті 11, пунктом 2 статті 52, пунктом 1 статті 55, пунктами 4, 5 та 7 статті 74, статтею 79 Дисциплінарних правил ФФУ,-

Вирішили:

6.1. Визнати, що причина несвоєчасного прибуття команди "Динамо" Київ 13.08.011 р. на матч 6-го туру чемпіонату "Арсенал" Київ – "Динамо" Київ не є форс-мажором.

6.2. У порядку пункту 4 статті 1 Додатку № 6 Регламенту змагань ПЛ, пункту 51 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ – за несвоєчасне прибуття без поважних причин команди "Динамо" 13.08.011 р. на матч 6-го туру чемпіонату "Арсенал" Київ – "Динамо" Київ – зобов’язати ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" (Київ) перерахувати на п/р ПЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 7500 (сім тисяч п’ятсот) гривень не пізніше семи діб від дати отримання рішення ДК.

6.3. У порядку пункту 5 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ – за затримку початку матчу 6-го туру чемпіонату "Арсенал" Київ – "Динамо" Київ – зобов’язати ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" (Київ) перерахувати на п/р ПЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 7500 (сім тисяч п’ятсот) гривень не пізніше семи діб від дати отримання рішення ДК.

6.4. Звернути увагу Комітету делегатів ФФУ та Комітету арбітрів ФФУ на дії делегата та арбітра матчу, які не вжили всіх необхідних дій для того, щоб даний матч розпочався вчасно або з мінімальною затримкою, а прийняли рішення щодо перенесення часу початку на 30 хвилин.

6.5. У відповідності до пункту 12 статті 3 Додатку № 6 Регламенту змагань та пункту 3 статті 82 Дисциплінарних правил ФФУ це рішення може бути оскаржене до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ не пізніше 24 годин з моменту його отримання.

 

Спортивные Новости RSS - Спортивные Новости - Terrikon

17 декабря

04:13
Вест Бромвич - Манчестер Юн: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча АПЛ Есть Видео
01:33
Кортрейк Будковского победил Мехелен, Гент Яремчука не вскрыл оборону Стандарда
01:13
ПСВ разгромил Ден Хааг и укрепил лидерство в Эредивизии
01:00
Жирона - Хетафе: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча Ла Лиги Есть Видео
00:42
Легия на своем поле проиграла Висле из Плоцка и рискует потерять первое место
00:29
Валенсия проигрывает Эйбару, Атлетико выходит на второе место: видео-обзоры матчей Есть Видео
00:24
Рома вырвала победу в концовке матча с Кальяри

16 декабря

23:56
Лилль опускается в зону вылета, Метц взломал лучшую оборону Лиги 1
23:43
Зидан завоевал больше титулов, чем вместе пять предыдущих тренеров Реала
23:32
Зальцбург делает Штурм зимним чемпионом после третьей кряду ничьи
23:19
Трабзонспор выдавил Бешикташ из четверки
22:59
Биатлон: Бё снова обходит Фуркада
22:51
ПАОК догоняет АЕК
22:38
Биатлон: Вита Семеренко упускает медаль в гонке преследования
22:22
Ман Сити не оставил шансов Тоттенхэму: видео голов Есть Видео
22:20
Волевая Бундеслига: Дортмунд - с победой, Шальке спасается, Бавария не теряет
21:55
Золотой мяч клубного чемпионата мира не у Роналду
21:45
Хамшик сравнивается с Марадоной: Наполи вновь лидер Есть Видео
21:27
Атлетико - Алавес: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча Ла Лиги Есть Видео
21:21
Реал защитил титул сильнейшего клуба мира
20:21
Атомное трио ПСЖ громит Ренн с приветствием черепашек-ниндзя Есть Видео
19:55
Будущее Эмери в ПСЖ зависит от результата противостояния с Реалом
19:40
Венгер: Для Арсенала было важно победить сегодня
19:39
В Серии А не осталось непобедимых: Интер уступил Удинезе на Джузеппе Меацца Есть Видео
19:22
Спаллетти: Это поражение должно стать для нас уроком
19:21
Эйбар - Валенсия: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча Ла Лиги Есть Видео
19:11
Гол Озила принес Арсеналу домашнюю победу над Ньюкаслом: смотреть видео Есть Видео
19:05
Павелко: Важно, чтобы судейство в УПЛ было незаангажированным
18:52
10 футбольных матчей, которые потрясли мир Есть Видео
18:50
Игроки Ньюкасла отменили общекомандную рождественскую вечеринку
18:44
Джоркаефф: Если ПСЖ пройдет Реал, то выиграет Лигу чемпионов
18:29
Дитятьев о Карпатах: Пришли деятели, все развалили, всех разогнали
18:21
Манчестер Сити - Тоттенхэм: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча АПЛ Есть Видео
18:13
Каррера: На Энфилде мы хотели сыграть в свой футбол
17:57
Хлебас: Буду отталкиваться от того, что скажет Хацкевич Есть Видео
17:42
Эрик Байи перенесет операцию и пропустит 2-3 месяца
17:26
Монарев: Попасть в первую шестерку Зирке будет очень тяжело
17:09
Клемент: Санчеш очень мотивирован и знает, что ему нужно делать
16:54
Марко Фассоне: Решение УЕФА вполне ожидаемо
16:43
Атлетик - Реал Сосьедад: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча Ла Лиги Есть Видео
bigmir)net TOP 100