Жирона: 13. Гассаніга, 3. Гутьєррес М., 25. Гарсія Е., 17. Блінд, 5. Лопес Да.( до 65'), 8. Циганков( до 65'), 14. Гарсія Ал., 21. Еррера Я., 23. Мартін І., 16. Савіо( до 85'), 9. Довбик
Заміни: 20. Коуту(від 65'), 24. Порту(від 65'), 11. Фернандес В.(від 85')
Запасні: 1. Хуан Карлос, 26. Фуідіас, 4. Мартінес Ар., 15. Хуанпе, 31. Гарсія Дж., 12. Вілья Т.

Барселона: 1. Тер Штеґен, 4. Араухо Р., 15. Крістенсен А.( до 69'), 23. Кунде, 33. Кубарсі, 2. Канселу, 20. Роберто С.( до 79'), 29. Лопес Фер.( до 69'), 14. Гюндоган, 16. Марін Ф.( до 69'), 41. Ямаль( до 84'), 9. Левандовський Р.( до 79')
Заміни: 22. Рафінья(від 69'), 8. Педрі(від 69'), 18. Ромеу(від 79'), 11. Торрес Ф.(від 79'), 14. Жоау Фелікс(від 84')
Запасні: 13. Пенья І., 31. Кочен, 5. Мартінес Ін., 17. Алонсо М., 39. Форт Г., 19. Роке, 13. Іньякі

Попередження: Кунде 28', Араухо Р. 38', Роберто С. 43'

21:31

2-й тайм завершився

92
22:08

Супер атака Жирони. Спочатку Довбик практично впритул розстрілював ворота Тер Штегена, але Кунде заблокував удар, а після удару Ерреро рикошет - мимо воріт.

21:25

Додано 6 хвилин.

85
21:21

Заміна. Жирона. Савіо пішов, Фернандес В. вийшов

21:20

Після виходу на заміну Порту, гра Жирони змінилась миттєво. Пропущені голи сильно вдарили по Барселоні. Хаві робить заміни в надії врятувати матч.

21:11

ГООООЛ! Жирона. Порту. Неймовірний гол Порту з льоту. Тер Штеген не мав шансів його відбити.

72
21:09

Знов небезпека біля воріт Барселони. Після пасу Порту удар наносить Анхєль Еррера, який парирує Тер Штеген.

22:01

ГОООЛ!. Жирона. Гутьєррес М. Після шивдкої контратаки Жирони, Порту пасує на Гутьєреса, який пробиває, через рикошет м'яч відлітає в лівий від Тер Штегена кут воріт.

66
22:00

ГОООООЛ! Жирона. Порту. Тіки вишедший на заміну Порту після пасу Довбика зрівнює рахунок!

20:58

У другому таймі картина гри практично не змінилась. Навіть Барселона ще небезпечніше виглядає у атаці, які практично кожна закінчується ударом, на відміну від Жирони. За другий тайм жодного удару по воротам Барселони. Удари 3-14, у ствір 1-7.

61
20:56

Реально небезпечна навала Жирони на ворота Берселони призводить до кутового.

59
20:54

Черговий удар Барселони у виконанні Гюндогана бере Гассаніга.

56
20:51

Удар Канселу парирує Гассаніга.

20:47

Жирона поки створила дві небезпечні атаки, але на фінальній стадії до реальной гостроти не дійшло.

51
20:46

Знов небезпека у воріт Жирони. Після удару Ямаля знов на місці Гассаніга'

48
20:43

Після помилки оборони Жирони, Ямаль пробиває, на місці Гассаніга.

20:40

2-й тайм розпочався

20:26

Можна констатувати, що Барселона впевненіше провела перший тайм. Гра була під контролем команди Хаві, але деякі контратаки Жирони створювали гостроту і біля воріт Тер Штегена, у якого, чесно сказати, багато роботи не було, на відміну від Гассаніги.

20:22

1-й тайм завершився

20:19

Додано 4 хвилини.

45
20:19

Пенальті. Барселона. Левандовський Р. Впевнено перехитрив Гассанігу Роберт.

44
20:23

Арбітри будуть переглядати момент падіння Ямаля у штрафному майданчику. Пенальті - рішення VAR.

20:08

Треба відмітити, шо в атаці Барселона виглядає небезпечніше, вдається клас команди, але в обороні обидва клуби помиляються.

33
20:05

Лопес небезпечно навішує, Гюндогаг замикає, але поперечина рятує Гассанігу та Жирону.

27
20:01

Нарешті гострота біля воріт Барселони, Савіо пройшов по свому флангу, дав передачу, але удар Циганкова мимо. Правда раніше було порушення. Штрафний без результату.

19:59

Володіння м'ячем 69% у Барселони.

19:58

Матч проходить поки під контролем Барселони, Жирона намагається контратакувати, але поки без гострих моментів.

18
20:40

Удар Циганкова після пасу Довбика приходиться у захисників та лише кутовий.

14
19:47

М'яч практично пересік лінію воріт Жирони після удару Крістенсена, але гола немає.

12
20:06

Левандовські небезпечно наносить удар, але мимо воріт.

19:43

М'яч більше контролює Барселона, та трохи придавила Жирону до своїх воріт.

8
19:40

Ямаль прострілює, але Лопес не зміг замкнути передачу.

7
19:39

Небезпечний удар Гюндогана. Гассаніга парирує.

4
20:14

ГОООЛ! Жирона. Довбик. Це просто фантастика. Не минуло і хвилини, як Артем Довбик замикає головую передачу з лівого флангу. Це його 20 гол у Ла Лизі.

3
20:19

ГООООЛ! Барселона. Крістенсен А. Після передачі Ямаля, Крістенсен з льоту точно кладе м'яч у правий від Гассанигі кут.

20:19

1-й тайм розпочався

19:34

Жирона виходить бойвим складом і в старті знов український дует Циганков - Довбик. Барселона теж в найбойовому варіанті, в старті ярко себе проявляючий останні матчі Фермін Лопес та всі топи клуба.