Пенальті. Польща. Франковський потужно б'є у дев'ятку

Пенальті. Уельс. Мур влучає у поперечину, а м'яч від неї перетинає лінію воріт.

Пенальті. Польща. Шиманський просто розстрілює ворота

00:23

Пенальті. Уельс. Девіс б'є по центру воріт і забиває

121
00:23

Пенальті. Польща. Левандовський робить паузу перед ударом і спокійно розводить воротаря та м'яч по різних кутах.

23:53

Пьотровскі! Гравець гостей ударом здалеку ледь не закрутив м'яч у дальню дев'ятку

23:34

Удар з дальньої дистанції від Левандовського - м'яч летить повз ворота.

23:09

Щастить господарям! Ківіор, перебуваючи прямо перед воротами, запускає м'яч на трибуни.

60
23:03

Жовта картка. Уельс. Вільямс Н.

58
23:01

Левандовськи завершив у штрафному подачу з кутового і не зміг точно пробити по воротах

22:52

Який шанс втрачає Уельс! Мур головою б'є в дев'ятку - Шенсни насилу переводить м'яч на кутовий

22:48

2-й тайм розпочався

22:33

Якщо у грі команд нічого не зміниться, то на нас сьогодні чекає другий матч з екстра-таймами

22:32

1-й тайм завершився

45
22:34

Забиває головою Бен Девіс після скидки від Мура, але гол скасовано через офсайд!

44
22:29

Жодного удару в площину за весь тайм - ось головний підсумок всього першого тайму

22:13

Вілсон прострілює в центр штрафного майданчика Польщі - захисники гостей виносять м'яч

17
22:12

Перший момент у матчі. Кіффер Мур виграє повітря при подачі з кутового і пробиває вище воріт.

10
22:12

Дуже обережно діють команди на старті поєдинку

21:47

1-й тайм розпочався

21:35

Паралельно з поєдинком України та Ісландії за вихід на Євро-2024 боротимуться команди Уельсу та Польщі. Ця гра розпочнеться о 21-45 за київським часом.

18:22

У фінальному турнірі Євро-2024 візьмуть участь 24 команди. Більшість із них вже давно відома. А на три вакантні місця є шість претендентів, які зустрінуться один з одним у фіналах плей-офф відбіркового турніру. Як і у будь-якому фіналі, жодних компромісів тут не може бути.