Попередження: Зівзівадзе 42', Кверквелія С. 50'

зб. Греції: 1. Влаходімос, 2. Болдок( до 60'), 4. Мавропанос, 17. Хацидіакос( до 106'), 21. Цимікас, 6. Курбеліс( до 67'), 7. Масурас Г., 10. Пелькас( до 61'), 20. Манталос( до 99'), 8. Яннідіс Ф.( до 91'), 11. Бакасетас
Заміни: 14. Рецос(від 106'), 15. Рота(від 60'), 18. Константелiас(від 61'), 23. Сіопіс(від 67'), 19. Якумакіс(від 91'), 5. Бухалакіс(від 99')
Запасні: 12. Пасхалакіс, 13. Атанасиадіс Г., 3. Кулiеракiс, 9. Павлідіс Є., 16. Хацигіованніс, 22. Зека

Попередження: Хацидіакос 36', Мавропанос 45', Болдок 6', Рота 90', Константелiас 90'

21:59

Грузія вперше в історії виходить на чемпіонат Європи!

121
22:00

Пенальті. Грузія. Квеквескірі б'є у правий кут - воротар вгадав напрямок, але не зміг дотягнутися до м'яча

21:41

Мікаутадзе не забиває! Голкіпер не вгадав кут, але гравець Грузії пробив повз ворота.

21:38

Пенальті. Грузія. Кочорашвілі потужним ударом відправляє м'яч в дев'ятку - без шансів для воротаря

21:33

21:33

Екстра-тайми завершились без голів. Попереду у нас серія пенальті

120
21:32

Один з останніх моментів у матчі - Мікаутадзе з гарної позиції б'є повз ворота.

110
21:31

Цитаїшвілі! Гравець київського Динамо завершив свій сольний прохід у штрафний ударом з гострого кута, який голкіпер греків перевів на кутовий

21:14

А тепер могла забивати Грузія! Мікаутадзе втік у штрафний майданчик Греції і віддав на Давіташвілі, який з кількох метрів пробив у голкіпера

21:12

І ще один шанс у греків – це Рота із вигідної позиції запускає м'яч на трибуни.

102
21:11

Поперечина рятує Грузію від голу після удару головою Мавропаноса!

21:03

Відповідають атакою на атаку суперники, але жодного завершення таких виходів вперед немає

20:52

Хвіча сам спробував прорватися до воріт Влаходімоса, але його удар був заблокований

20:41

Небезпечно було біля воріт Грузії! Голкіпер господарів вступив у гру, не давши м'ячу залетіти в дальній кут після подачі з кутового

20:10

Хвіча! Хавбек Наполі віддав передачу під удар прямо до воріт, але там не було його партнерів по команді

20:05

2-й тайм розпочався

19:51

Один удар у площину за весь тайм від суперників, при чому і той стався вже на 45-й хвилині. За такої гри нас сьогодні точно чекатиме екстра-тайм

19:50

1-й тайм завершився

19:50

Перший тайм закінчується бійкою на полі між гравцями обох команд

45
19:46

Влаходимос рятує Грецію після прямого удару зі стандарту, переводячи м'яч на кутовий!

19:22

Після стартової активності команди скинули оберти і зараз грають набагато спокійніше

10
19:12

Перший небезпечний момент у Грузії! Двалі ледь не завершив навіс біля воріт гостей ударом головою

19:07

Весь стадіон скандує: "Хвіча! Хвіча!". Одразу видно, хто є головною зіркою збірної Грузії.

4
19:07

Хвіча сам протягнув м'яч у штрафний майданчик греків, але пробити по воротах так і не зміг

19:07

19:01

1-й тайм розпочався

18:43

Першими стартують команди Грузії та Греції, чий поєдинок розпочнеться о 19-00 за київським часом.

18:22

У фінальному турнірі Євро-2024 візьмуть участь 24 команди. Більшість із них вже давно відома. А на три вакантні місця є шість претендентів, які зустрінуться один з одним у фіналах плей-офф відбіркового турніру. Як і у будь-якому фіналі, жодних компромісів тут не може бути.