Мілінкович-Савіч зарядив здалеку - трохи повз ворота.

23:47

Заміна. Англія. Беллінгем пішов, Майну вийшов

82
23:44

Влахович несподівано з-за меж штрафного пробив з розвороту, але Пікфорд гав не ловив і перевів м'яч на кутовий.

77
23:40

Кейн після флангового навісу Боуена пробив головою впритул, але голкіпер сербів легким дотиком рук перервів м'яч у поперечину.

23:29

Це якась ганьба, Англія прокидайся! Грати в останніх 20-25 метрах перед своїми воротами останні п'ять хвилин - і ви головний фаворит на перемогу на Євро!!!

23:21

Гострий простріл в штрафний англійців все ж таки перервав Пікфорд.

56
23:19

Потенційно гольова атака завершилась дивним падінням Бееллінгема, навіщо???

23:19

Перші сім хвилин позаду, поки без ударів по воротах.

22:37

За останні дві хвилини два доволі незрозумілих рішення арбітра Орсато - спочатку штрафний нза неіснучий фол на ТАА, а потім не дав чистий штрафний за вол сербів.

25
22:29

Вокер після фантастичного забігу чомусь вирішив віддати передачу, хоча міг бити і сам. Моментище втрачено.

20
22:24

Мітрович після помилки Трента пробив зовсім поруч зі стійкою, хоча Пікфорд кут контролював.

19
22:22

Александр-Арнольд не влучив у ворота здалеку.

13
22:17

Гол. Англія. Беллінгем. 0:1. А хто ще міг таке зробити!!! Беллінгем віддав пас з центру поля і через один пас після навісу Сака пошив в дурні опонента і головою вразив ворота.

22:15

Це взагалі футбол - чи що?

7
22:09

Шість хвилин позаду і сказати нема про що.

22:05

Сербія відразу відійшла в низький блок.

22:03

1-й тайм розпочався

17:26

Під керівництвом Гарета Саутгейта результати на останніх великих турнірах дуже стабільно - півфінал ЧС-2018, фінал Євро-2020, чвертьфінал ЧС-2022. Ось тільки до титулу команда ніяк не дістанеться. Саутгейт уже натякнув, що якщо цього не станеться і зараз, він піде у відставку.

17:25

Цікаво, що в історії це буде перший офіційний матч збірних Англії та Сербії. Жереб якось увесь час розводив ці команди. А тому історія зустрічей налічує аж один поєдинок. 3 березня 2003 року у контрольній грі англійці переграли сербів – 2:1.

17:25

Команда Сербії вже знатиме результат поєдинку головних конкурентів за вихід із групи - збірних Данії та Словенії і зробить усе, щоб в боротьбі з англійцями відбутися мінімальними втратами, по можливості зачепивши очко за нічию.