Ліга чемпіонів: Карабах розгромив Лех і вийшов на Цюріх

"Карабах" успішно подолав перший раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, усунувши зі свого шляху польський "Лех". Матч для команди з Азербайджану розпочався дуже погано. Після поразки в Познані (0:1), "Карабах" у домашній грі пропустив вже на 23-й секунді.

Однак, схоже, що гол не вибив господарів із колії. Весь час поєдинку пройшов під знаком відчутної переваги "Карабаха". Ще до перерви підопічні Гурбана Гурбанова відновили рівновагу за сумою двох матчів, а у другому таймі просто зім'яли оборону польського чемпіона - 5:1.

Весь матч у складі "Леха" зіграв український голкіпер Артур Рудько. Півзахисник Георгій Цитаїшвілі з'явився на полі на 72-й хвилині за рахунку 1:3.

"Карабах" вийшов до другого кваліфікаційного раунду ЛЧ, де його суперником стане швейцарський "Цюріх".

2022-23, Ліга Чемпіонів

Карабах - Лех 5:1 (2:1)
Голи: Вельде К., 1 (0:1); Каді Б., 14 (1:1); Озобич, 42 (2:1); Медина К., 56 (3:1); Каді Б., 74 (4:1); Гусейнов Аб., 78 (5:1)

Карабах: Магомедалієв; Вешович (Гусейнов Аб., 75); Медведєв М.; Медина К.; Янкович М. (Ібрахімлі, 83); Джафаргулієв (Байрамов Т., 75); Озобич (Квабена, 75); Каді Б.; Річард Алмейда; Зубір; Ваджи (Шейдаєв, 66)
Запасні: Гугешашвілі; Рамазанов А.; Гусейнов Б.; Мамедов Р.; Мустафазаде; Андраде Ле.; Гурбанли
Попередження: Річард Алмейда 19; Медина К. 30; Джафаргулієв 78; Каді Б. 89

Лех: Рудько; Ребошу П. (Дуглас Б., 85); Перейра Ж.В.; Мілич А.; Шатка; Вельде К.; Чельстрем (Квеквескірі Н., 85); Муравський (Марчвінський, 85); Скураш (Цитаїшвілі, 72); Амарал (Шимчак, 72); Ісхак

09:35
Гасперіні атакував гpaндів: Аталанта доводить, що футбол – це меритократія, а не Суперліга