Гвардіола: Манчестер Сіті потрібно додавати

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола висловився про поразку своєї команди в матчі за Суперкубок Англії.

«У нас на підготовку було два тижні та ще кілька днів, але загалом хлопці віддали всі сили. Я сказав їм, що пишаюся тим, як вони виклалися. Тепер нам треба додавати. Нам потрібні тренування, щоб набрати хід, і ми це зробимо.

Перші 15-20 хвилин «Ліверпуль» був сильнішим. Він діяв швидше, але потім ми почали показувати свою гру. В останні 25 хвилин тайму ми почали атакувати, використовуючи залишені суперником вільні зони. Після перерви ми провели добрий відрізок. Ми по-справжньому добре протистояли цій команді, і навіть у першому таймі у нас вистачало моментів, щоб перемогти.

У Холанда було 2-3 моменти у першому таймі та ще один наприкінці матчу. Він завжди створював загрозу, багато боровся, пересувався. Здорово, що він побачив, як це грати в новій країні та в новій лізі. Він не забив, але він неймовірно обдарований гравець і неодмінно це зробить», – сказав Гвардіола.

17:57
Агент Шешко був на матчі МЮ – Арсенал: до якого з клубів перейде його підопічний?