Зоря поступається румунам і вилітає з Ліги конференцій

Ліга конференцій продовжує залишатися турніром, у якому українським клубам не вдається пробитися до групового турніру через кваліфікацію. Першою у нинішньому сезоні вилетіла "Ворскла", сьогодні ж єврокубковий сезон закінчився для "Зорі".

На відміну від полтавців, у "Зорі" боротьби не вийшло. Луганчани виграли у першому матчі у румунської "Університаті". Однак у грі у відповідь господарям вистачило 11-ти секунд (!), щоб створити перший гольовий момент, і лише п'ять хвилин, щоб зрівняти рахунок за сумою двох зустрічей. Румуни виконали кутовий ліворуч, і Сілва на ближньому кутку воротарською головою відправив м'яч у дальній кут.

Господарі продовжували атакувати та створювати моменти, тоді як "Зоря" виглядала абсолютно безпорадно як в обороні, так і в атаці. Лише в останні чверть години першого тайму гостям вдалося якщо не вирівняти гру, то хоча б збити порив "Університаті". Але до гостроти біля воріт суперника так і не дійшло.

А в дебюті другої половини господарі провели дві результативні атаки, які остаточно вбили інтригу у цьому протистоянні. "Університатя" на цьому заспокоїлася, "Зоря", хоч як намагалася, повернутися в гру так і не змогла. Підсумок – поразка 0:3 та виліт з Ліги конференцій.

2022-23, Ліга конференцій

Університатя - Зоря 3:0 (1:0)
Голи: Сілва Р., 5 (1:0); Баярам, 53 (2:0); Банку, 57 (3:0)

Університатя: Лазар Д; Папп; Сілва Р.; Ханка (Ветежелу, 74); Банку; Матею А.; Скречу; Крецу А. (Кепецане, 66); Баярам (Рогулич, 74); Кольїч (Маркович Й., 65); Іван А. (Рівалдіньо, 91)
Запасні: Попеску Л.; Русу; Вледою; Мартич І.; Ністор; Кимпану; Вине
Попередження: Іван А. 30; Кольїч 44; Сілва Р. 71; Матею А. 91

Зоря: Мацапура; Нагнойний (Мишньов, 58); Данченко О.; Імереков; Вантух (Сміян, 29); Батагов; Булеца; Назарина; Крістіан Д.; Чурко; Кабаєв (Безбородько, 58)

18:33
Аталанта втратила хава перед фіналом Ліги Європи: "Тиждень кошмарів"
18:30
Усик - Ф'юрі: найважливіший бій за останні чверть століття
18:15
Денис Попов: Трішки там втратили, трішки там, але з цього трішки не виграли чемпіонат