Рух U-19 дебютує з перемоги у Юнацькій лізі УЄФА

Джерело: terrikon.com

«Рух U-19» здобув історичну перемогу над «Заглембе» (1:0) Для «Руху» та «Заглембе» цей матч став дебютним у Юнацькій лізі УЄФА.

Переможний гол в середині першого тайму забив Руслан Непейпієв після прострілу на дальню стійку Олега Федора. Відзначимо, що майже увесь другий тайм українці відіграли в меншості після вилучення Богдана Слюбика на 48-й хвилині.

Матч-відповідь відбудеться 5 жовтня.

Денис Підгурський, капітан ФК «Рух»:
– Я хотів би подякувати нашим уболівальникам, яких було досить немало на стадіоні, це нас здивувало. Ми до останньої хвилини на полі бились за них та наших воїнів, які на передовій боронять нашу державу. Тренерський штаб перед грою надав усю необхідну нам інформацію. Ми вийшли на поле та, вважаю, зробили все від нас залежне. Це наша перша гра у Юнацькій лізі УЄФА, на початку матчу трохи нервували, це було помітно. Але тренерський штаб нас підтримав, підбадьорив і це дало свій результат.

У другому таймі ми планували пресингувати суперника на їх частині поля, але Богдан Слюбик отримав вилучення. Вважаю, що другу жовту картку арбітр міг не давати. Але ми підтримали нашого захисника, думаю, це стане для нього уроком на майбутнє. Після перемоги ми не розслабляємось, адже невдовзі матч-відповідь. В цій зустрічі ще нічого не вирішено, рахунок дуже слизький. Друга гра буде ще важчою, ніж ця.

Юнацька ліга УЄФА
«Рух» (Львів) – «Заглембе» (Любін) – 1:0 (1:0)
Гол: Непейпієв, 24
Попередження: Столярчук, 14, Слюбик, 45+1, 48, Кітела, 60, Герета, 90+5
Вилучення: Слюбик, 48
«Рух» U-19: Герета, Роман, Холод, Слюбик, Кітела, Бойко (Русяк, 67), Підгурський, Непейпієв (Добрянський, 79), О. Федор, Столярчук (Товарницький, 51), Пастух (Касарда, 45)

08:35
Фіорентина - другий рік поспіль у фіналі Ліги конференцій: дивитись огляд півфіналу
08:16
Як Реал Баварію засмутив: дивитись огляд півфіналу Ліги чемпіонів
08:00
Головне за день: помилка Моурінью, клаусула Довбика, обмін Мудрика та інші новини
00:22
Хоселу виводить Реал у фінал Ліги чемпіонів у драматичній кінцівці матчу з Баварією