Дніпро-1 на виїзді добуває першу перемогу в єврокубках: дивитись відео голів

"Дніпро-1" здобув першу в не дуже довгій історії клубу перемогу в єврокубках, перегравши в Нікосії кіпрський Аполлон.

У першому таймі дніпряни мокрого місця не залишили від оборони чемпіона Кіпру. А головним героєм був Довбик. Спочатку Артем допоміг відзначитися Рубчинському, не ставши пробивати по воротах самотужки з вигідної позиції.

На 26-й хвилині гравці "Дніпра-1" помінялися ролями. Та й уся атака була просто шикарною. Перевід з флангу на фланг, далі Адамюк віддав на Гуцуляка, а той продовжив на Рубчинського, який зіграв на межі офсафду. Молодий хавбек повз кіпера проштовхнув м'яч на Довбика. Артем фінтом уклав Пейберне і знущально відправив м'яч у сітку.

А наприкінці першого тайму Довбик оформив дубль. Артем запустив Бузанелло, який уникнув офсайду, промчав флангом і повернув м'яч Довбику, який спокійно переграв Йовановича. 3:0 до перерви на користь "Дніпра-1" - просто шок для "Аполлона".

Другий тайм господарі почали активно, постійно відправляючи вертикальні передачі за спини захисників "Дніпра-1", і також регулярно потрапляючи в офсайди. Але на 57-й хвилині арбітр відверто пошкодував "Аполлон". Піттас забив із явного положення поза грою, але боковий рефері момент проспав, а головний гол зарахував. Немає VAR на цій стадії Ліги Конференцій – 1:3.

Цей гол суттєво вплинув на команди, які створили достатньо моментів, щоб неодноразово змінити рахунок. На одній хвилині - 69-й могли забивати і ті, й інші. Але Йованович у падінні перехопив простріл на Довбика. А в атаці у відповідь вже Валеф врятував гостей після виходу Піттаса віч-на-віч.

Були ще моменти Довбика, причому двічі – після пасу Гуцуляка та після виносу Валефа, але Йованович не дав Артему оформити хет-трик.

А завершилося все влучанням у штангу від капітана "Аполлона" Кіріаку ударом зі штрафного. Штолярич на добиванні Валефа не переграв.

3:1 – перша історична перемога "Дніпра-1" у єврокубках. Дії дніпрян у першому таймі були близькі до ідеалу, у другому гірші, але точно перемога українського клубу – за грою.

2022-23, Ліга конференцій

Аполлон Л - Дніпро-1 1:3 (0:3)
Голи: Рубчинський, 11 (0:1); Довбик, 26 (0:2); Довбик, 45 (0:3); Піттас, 57 (1:3)

Аполлон Л: Йовановіч А.; Алеесамі; Хаммас (Шполярич, 46); Панайоту А. (Кабрал Є., 10); Пейберне (Йоостен, 46); Ба Ель-Хаджі (Онженда, 20); Кіріаку Хар.; Шахар І.; Піттас; Роберж; Коль І.
Запасні: Деметріс Де.; Лоізу Георгіос; Йовановіч В.; Артіматасс П.
Попередження: Піттас 47; Кіріаку Хар. 48

Дніпро-1: Валеф; Сваток; Бузанелло; Амаш (Назаренко Ол-р, 84); Адамюк; Сарапій; Рубчинський (Балулі, 84); Бабенко; Піхальонок (Горбунов С., 89); Довбик (Когут І., 89); Гуцуляк (Танчик, 84)

16:43
Лаціо обіграв Емполі і гарантував собі участь у єврокубках: дивитись відео голів