Динамо відігрується з 1:3, але залишається останнім: дивитись голи матчу Ліги Європи

Джерело: Ліга Європи

Київське "Динамо" не змогло увійти в останній вагон поїзда, який вирушав до Ліги конференцій. Це якщо хитромудро. А якщо просто - команда Мірчі Луческу займе останнє місце у своїй групі Ліги Європи, пропустивши вперед "Фенербахче", "Ренн" та кіпрський АЕК.

Матч з останнім був ключовим, і киян у ньому влаштовувала лише перемога. Проте за весь матч "Динамо" так жодного разу навіть не вийшло вперед.

Повністю незрозумілі помилки в обороні призводили до того, що суперник напрочуд легко завершував свої атаки влучними ударами. Альтман, який відкрив рахунок на 26-й хвилині, зробив це чудовим ударом "ножицями". Рафа Лопеш, який вдруге вивів АЕК уперед, переграв усіх у повітрі. Нарешті, ціла низка помилок призвела до третього голу, після якого здавалося, що "Динамо" вже не прийде до тями.

Але з цим твердженням не погодився Денис Гармаш. Вийшовши на заміну, досвідчений футболіст записав на свій рахунок два голи у заключній десятихвилинці, подарувавши надію, що навіть такий матч можна врятувати. І якби вийшов удар у Перріса на 93-й хвилині, ми стали б очевидцями фантастичного камбека. А натомість змушені констатувати - заключний матч Ліги Європи проти "Фенербахче" стане для "Динамо" останнім у нинішньому євросезоні.

Ліга Європи

АЕК Ларнака - Динамо 3:3 (1:1)
Голи: Альтман О., 26 (1:0); Ванат, 45 (1:1); Рафа Лопеш, 53 (2:1); Альтман О., 72 (3:1); Гармаш, 82 (3:2); Гармаш, 92 (3:3)

АЕК Ларнака: Пирич; Енглезу; Томович; Росалес (Мікель, 89); Понс; Альтман О. (Олатунджи, 83); Фарадж (Христофору, 83); Мілічевич; Луїш Густаву; Дьюрчо (Наум, 89); Рафа Лопеш (Мамас, 67)
Запасні: Тумбас; Гордіч; Андреу
Попередження: Росалес 79

Динамо: Нещерет; Забарний; Тимчик; Сирота О.; Вівчаренко; Шепелєв В. (Діалло С., 83); Сидорчук; Буяльський (Пeррис, 76); Циганков; Кабаєв (Гармаш, 65); Ванат (Бєсєдін, 83)
Запасні: Ігнатенко Ден.; Караваєв; Кенджьора; Попов Д.; Бурда; Кравченко М.
Попередження: Шепелєв В. 35; Сидорчук 51; Циганков 55; Забарний 70; Діалло С. 85