Ліверпуль перемагає Наполі, але залишається другим: дивитись відео голів

another languages: en ru

"Ліверпуль" помстився "Наполі" за поразку на старті групового турніру, але у підсумку залишився другим у групі саме за італійським клубом.

Для наставника "червоних" Юргенна Клоппа це був 400-й матч на чолі "Ліверпуля" і сотий біля керма різних клубів у Лізі Чемпіонів. Його підопічні у першому таймі багато нагод не створили, але близкими до голу були Тьяго та Салах. Обидва удари кіпер неаполітанців Мерет парирував та й варто зазначити, що єгиптянин намагався вразити ворота з офсайду.

"Наполі" набагато жвавіше за господарів розпочав другий тайм. Навіть забив. Втім гол Естігора після навісу Кварацхелії зі штрафного скасували. VAR помітив міліметровий офсайд, а цього зараз вистачає.

"Ліверпуль", якому для першого місця у групі треба було вигравати із різницею у чотири голи, "вибухнув" наприкінці гри, але виконав справу лише наполовину. На 85-й хвилині після навісу Цимікаса з кутовго Мерет відбив удар Нуньєса, але Салах був першим на добиванні. Його удар кіпер гостей також заблокував, але вже за півметри за лінією воріт.

На 94-й хвилині рахунок мав збільшуватись на користь господарів. Нуньєс втік від захисника і віддав на дальню стійку на Салаха, але Естегор в останню мить носком бутса встиг перевести м'яч на кутовий.

І все ж другий гол "Ліверпуль" забив. Коли вже збіг компенсований час. Але арбітр дав господарям виконати кутовий. Після удару головою ван Дейка м'яч після сейву Мерета потроху заповзав за лінію. Допоміг йому Нуньєс, але виникли питання щодо офсайду уругвайця. Та на повторі було читко видно, що Зелінський не встиг вчасно вийти, тому цілком справедливо гол зараховано.

2:0 - перемога "Ліверпуля", який таким чином відсвяткував ювілеї Юргена Клоппа. Втім, "Наполі" попри поразку вийшов з групи з першого місця.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Ліверпуль - Наполі 2:0 (0:0)
Голи: Салах, 85 (1:0); Нуньєс Д., 98 (2:0)

Ліверпуль: Алісон; Цимікас; Фабінью; Конате І.; ван Дейк; Александер-Арнольд (Ремзі К., 89); Фірміно (Карвалью Фа., 89); Мілнер (Еліотт Х., 48); Джонс К. (Нуньєс Д., 73); Тьяго Алькантара (Байчетич, 89); Салах
Запасні: Адріан; Келлехер; Філліпс Н.; Робертсон Е.; Гомес
Попередження: Конате І. 36; Александер-Арнольд 73; Нуньєс Д. 95

Наполі: Мерет; Ді Лоренцо; Кім М.Ч.; Олiвера M.; Естігор; Політано (Лосано, 70); Ндомбеле (Распадорі, 89); Лоботка (Зелінський П., 83); Кварацхелія (Елмас, 83); Замбо-Ангiсса; Осімген (Сiмеоне, 89)

08:51
Наполі втрачає перемогу і шанси на Лігу чемпіонів: дивитися огляд матчу з Удінезе